Autor Wątek: Slash o reunionie  (Przeczytany 2644 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Slash o reunionie
« dnia: Lipca 03, 2016, 09:19:09 am »
+1

Kilka dni temu Slash udzielił pierwszego wywiadu, odkąd Guns N' Roses wystartowało z reunionową trasą w kwietniu. Gitarzysta porozmawiał z perkusistą Aerosmith Joey'em Kramerem w bostońskim radiu WZLX i z tego, co można było usłyszeć - wszystko jest w porządku pomiędzy nim, a jego dawnymi współpracownikami z zespołu.
Letnia trasa Guns N' Roses została zainicjowana w poprzedni weekend w Detroit i na chwilę obecną trwać będzie do sierpnia. Slash wystąpił ponownie z basistą Duffem McKaganem i wokalistą Axlem Rosem po raz pierwszy od ponad 20 lat przerwy. Muzycy nazwali nawet trasę "Not in This Lifetime" nawiązując do starej odpowiedzi Axla na pytanie, kiedy odbędzie się możliwy reunion.

Zgodnie z tym co Slash powiedział Kramerowi, wygląda  na to, że sprawy na razie mają się dobrze. Gitarzysta powiedział, że " Wszyscy się świetnie bawią, trzymamy się razem, a show do tej pory były niesamowite. Wszyscy byliśmy zgodni, że to się nigdy nie stanie, więc dalej nie mieści nam się to w głowach. Wiesz, to dla mnie bardzo surrealistyczne. Ale wszyscy przechodzimy przez to razem, układa się to świetnie i myślę, że przejdziemy jeszcze długą drogę. To niesamowite."

Źródło, oraz całość wywiadu w formie video:  http://ultimateclassicrock.com/slash-first-interview-guns-n-roses-reunion/

newsa podrzucił: domino236
tłumaczenie i opracowanie: Lapny
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline pawlik.7

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +207
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 05, 2016, 09:40:33 pm »
+1
Trochę wypowiedź w stylu Ashby czy Franka.  ;)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 06, 2016, 11:16:58 am »
0
Podejrzewam, że towarzyszą im stany euforyczne, więc nie dziwią mnie wypowiedzi w stylu Ashby.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

 

Slash w "Lopez Tonight"

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2332
Ostatnia wiadomość Listopada 18, 2009, 04:14:38 pm
wysłana przez Zqyx