Autor Wątek: Guns N' Roses w Ameryce - Foxboro (USA), 20.07.2016  (Przeczytany 7797 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8580
  • 17000 postów
  • Respect: +4337
Odp: Guns N\' Roses w Ameryce - Foxboro (USA), 20.07.2016
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 21, 2016, 09:52:04 pm »
0
A Slither z Axlem na wokalu to większe wydarzenie, niż Slash grający chińszczyznę i uważam, ze wywołałoby to więcej zamieszania na forum. Bo chyba mi nie powiesz, że jest na odwrót? Każdy wie, jaki Rudy ma charakter, śpiewanie numerów Weilanda, który go jechał z błotem to naprawdę ogromny kompromis i docenienie pracy Slasha i Duffa.

oczywiscie ze Slash grajacy ChD to wielkie wydarzenie, przede wszystkim dla ciebie, jako ze prorokowales ze nie zagra nawet pol piosenki z tego "beznadziejnego i nie GNR" (twoim zdaniem) albumu, a tu sie okazuje ze jest ich 5 czy 6 i to dochodza nowe...

na kompromis to poszli Slash i Duff bo:
1.w zespole jest Frank, Richard i Melissa (tak, za zbednego Pitmana)
2.graja kawalki z plyty ktora zostala wydana bez nich
3.nie graja kawalkow z zadnych solowych swoich plyt typu VR, Loaded itd.

Post Merge: [time]Lipiec 21, 2016, 09:54:39 pm[/time]
No i nadszedł shitstorm. Jesteś tak zaślepiony nienawiścią, że nawet nie potrafisz przeczytać trzech postów ze zrozumieniem. Żenada.

zaslepiony? a kto tu pare postow wyzej musial przemycic swoja jakze istotna opinie na temat ChD:

Co do pytania na końcu, płyty dalej nie jestem w stanie przesłuchać z przyjemnością.

musisz pokazac calemu swiatu, jakie to bole i meki przezywasz sluchajac tej plyty? Napisz jeszcze ze ci sie na wymioty zbiera jak jej sluchasz

« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2016, 09:56:53 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Foxboro (USA), 20.07.2016
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 21, 2016, 10:41:24 pm »
+3
Trochę wyjąłeś z kontekstu. Proszę nie mieszać, bo granie VR odnosiło się do przyciągania uwagi (tak zresztą napisałem). I owszem, ludzie nie przychodzą oglądać Slasha grającego numery z ChD, tylko "Estranged", "November Rain" i jeszcze kilkanaście innych, które zapisały się w historii muzyki jako wielkie klasyki. A Slither z Axlem na wokalu to większe wydarzenie, niż Slash grający chińszczyznę i uważam, ze wywołałoby to więcej zamieszania na forum. Bo chyba mi nie powiesz, że jest na odwrót? Każdy wie, jaki Rudy ma charakter, śpiewanie numerów Weilanda, który go jechał z błotem to naprawdę ogromny kompromis i docenienie pracy Slasha i Duffa.

Tak samo można powiedzieć, że ludzie przychodzili na Gunsów w latach 2001 - 2014 słuchać November Rain, Estranged, WTTJ, SCOM i innych klasyków, a nie nowych utworów zespołu.
Dla mnie Slash grający ChD to mega sprawa i tak samo Axl śpiewający Slithera (ale na dzień dzisiejszy to tylko domysły)
I zgodzę się tutaj z Drei, że Slash i Duff poszli na kompromis w tej sprawie. Ładnie weszli w zespół, który trwał przez długi czas bez nich i postanowili kontynuować dorobek, który powstał bez ich udziału. Brawa.

Zaskakujące jest to, że wielu z nas uważało, że Gunsi skończyli się po odejściu Slasha, Duffa, etc.  i potem to już były same pierdy i wymysły Axla... A tu nagle w 2016 do zespołu wraca Slash, wraca Duff i nie odcinają się od tego co działo się w latach po ich odejściu. Do tego dochodzi Axl, który stanął na wysokości zadania i robi rzeczy, na które nie był w stanie zdecydować się u szczytu sławy - np. w końcu się nie spóźnia czy Coma na każdym koncercie (kto by pomyślał!!!) I to jest bardzo ładne!

« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2016, 10:44:54 pm wysłana przez Grzon »

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1898
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Foxboro (USA), 20.07.2016
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 21, 2016, 11:26:17 pm »
0

Offline mar00

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +12
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Foxboro (USA), 20.07.2016
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 21, 2016, 11:33:43 pm »
0
Nie oszukujmy się, Slither zagrany przez GNR na pewno wywołałby więcej emocji niż jakakolwiek piosenka z Chinese.
Slither to w końcu  kawałek od VR, a wszystko, co pochodzi z Chińszczyzny zostało wydane pod szyldem Guns N' Roses. Czy komuś się to podoba, czy nie ChD to również element dyskografii tego zespołu, swoją drogą bardzo dobry.
Osobiście cieszę się, że w secie pojawiają się piosenki z Chinese, jak dla mnie set mógłby się opierać głównie na nich 😈
CITR brzmi super, czekam na Prostitute 💕

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Foxboro (USA), 20.07.2016
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 21, 2016, 11:52:25 pm »
+3
Canis, ostatnio Axl słucha Cię na tym forum, weź napisz, że chcesz Madagascar :)


Offline PGR

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Respect: +140
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Foxboro (USA), 20.07.2016
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 22, 2016, 12:48:13 am »
0
Gunsi to nie AC/DC, nie mają pierdyliarda płyt przez 40 lat, żeby pozwolić sobie na pominięcie materiału ChD. To jest znacząca część historii tego zespołu i to musi przyjąć do wiadomości każdy, nawet najbardziej twardogłowi zwolennicy składu do 1993. To te cztery utworu stanowią coś świeżego w porównaniu z dobrymi, rzadko granymi, ale jednak utworami, które mają więcej niż ćwierćwiecze. Zwłaszcza, że to co grają z ChD, czyli tytułowy + Better zapewniają kopa, a This I Love oraz np. Sorry to mocna czołówka tej płyty i najzwyczajniej w świecie kawał dobrej muzyki. Też chciałbym, żeby pojawił się Slither, oczywiście kosztem The Seeker w bisach, numeru bez żadnej historii z GNR poza graniem od 2012.

Axl, Slash, Duff w takich kwestiach jak set musieli się spotkać w połowie drogi. Godfather, riff Chinee Democracy, Attitude, nowe intro Better - dobrze, że to wszystko z pokręconej historii GNR może być obok siebie na jednym koncercie.

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Foxboro (USA), 20.07.2016
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 22, 2016, 01:58:33 am »
0
Muszę przyznać że Slash na Catcherze to jest to - może trochę więcej skopiował z oryginału, ale nie zmienia to faktu że brzmi bardzo dobrze.

Też zamawiam Madagascar, a dodatkowo życzę sobie Riada, który dla mnie stanowi top ChD i uwielbiam.

Póki co (moje podsumowanie) Slash daje radę w Chinese Democracy i Catcherze, w TIL miewa przebłyski, a Sorry i TWAT do przećwiczenia. Oby wydali coś nowego :)
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34682
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Foxboro (USA), 20.07.2016
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 22, 2016, 08:03:09 am »
0
Cytuj
Czyli ludzie nie chodzą na GN'R żeby słuchać Slasha wykonującego utwory z Chińszczyzny (Gdzie CHD to płyta wydana przez GN'R), ale jakby Axl wykonał Slither na koncercie to już byłby miód...

Trochę wyjąłeś z kontekstu. Proszę nie mieszać, bo granie VR odnosiło się do przyciągania uwagi (tak zresztą napisałem). I owszem, ludzie nie przychodzą oglądać Slasha grającego numery z ChD, tylko "Estranged", "November Rain" i jeszcze kilkanaście innych, które zapisały się w historii muzyki jako wielkie klasyki. A Slither z Axlem na wokalu to większe wydarzenie, niż Slash grający chińszczyznę i uważam, ze wywołałoby to więcej zamieszania na forum. Bo chyba mi nie powiesz, że jest na odwrót? Każdy wie, jaki Rudy ma charakter, śpiewanie numerów Weilanda, który go jechał z błotem to naprawdę ogromny kompromis i docenienie pracy Slasha i Duffa.

Mimo, że w dużej mierze się z Tobą zgadzam w tej kwestii, to myślę, że najwięcej zamieszania i pozytywnego odzewu miałby nowy, oryginalny kawałek, napisany wspólnie przez aktualne GN'R :) Sądzę, że na coś takiego czekają fani Gunsów niezależnie od tego, kto jest ich ulubionym członkiem zespołu :)  Ktoś się nie zgadza może? ;)


zaslepiony? a kto tu pare postow wyzej musial przemycic swoja jakze istotna opinie na temat ChD:

Co do pytania na końcu, płyty dalej nie jestem w stanie przesłuchać z przyjemnością.

musisz pokazac calemu swiatu, jakie to bole i meki przezywasz sluchajac tej plyty? Napisz jeszcze ze ci sie na wymioty zbiera jak jej sluchasz


Padło pytanie o płytę, więc napisał swoją opinię. Tak, opinię, bo przecież nie fakty. On ma swoją opinię, Ty swoją i tyle. O ile wiem nie ma w regulaminie forum nic na temat tego,
że opinia osoby  x jest ważniejsza od opinii innej osoby. Ludzie mają prawo uwielbiać CHD, podobnie jak mają prawo nie cierpieć tej płyty, podobnie zresztą jak  każdej innej. Pogódź się z tym.

Wśród fanów Gunsów są także fani VR, czy fani solowej twórczości Slasha, podobnie jak np. solowej twórczości Duffa. Gdyby GN'R zamiast, chociażby Seekera, który jest
coverem, zdecydowali się zagrać coś z repertuaru VR, Slasha, czy Duffa byłoby to, chyba dla wszystkich, duże zaskoczenie, a część z nas zareagowałaby na to bardzo pozytywnie.
Oczywiście byłyby też reakcje typu - co to? lub o, nowy kawałek - podobnie jak, być może, dzieje się. jeśli chodzi o materiał z CHD, bo przecież nie wszyscy fani Gunsów znają materiał
z tej płyty, więc dobrze, że mają taką możliwość.
Wiele osób, gdy wyszła pierwsza płyta Slasha zastanawiało się, jak brzmiałby ten materiał, gdyby Axl zechciał go zagrać( Rose sam mówił, że to materiał Gunsów, którego on nie chciał nagrać ), podobnie było z VR. To, że Ty zmieniłeś swoje zdanie na temat VR po tym, jak nie  zagrali w Polsce nie oznacza,  że wszyscy tak zrobili. Co do Slithera i She builds quick machines -
te kawałki w twórczości VR są nieporównywalne, o czym świadczyć może popularność w ich odsłuchiwaniu  na  last.fm chociażby, co pokazuje, że na Slithera może czekać wielu
fanów Gunsów, którzy są jednocześnie fanami VR. Zapewniam Cię drogi DrDrei, że tacy fani istnieją  i mają się dobrze.
Tak, czy inaczej, gdyby Gunsi dali mi wybór, co chciałbym usłyszeć:
a)nowy cover
b) stary kawałek Gunsów
c) dowolny kawałek VR/Slasha/czy Duffa
d) nowy, świeżo wymyślony kawałek Gunsów

to myślę, że przy całej sympatii do obecnego setu nie miałbym problemów z wyborem  :)

« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2016, 09:04:11 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Foxboro (USA), 20.07.2016
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 22, 2016, 08:17:48 am »
+5
Kochani, ni ma co sie klocic o pierdoly;)

O slashu wiadomo jakie mam zdanie. Na axlu dawno postawilem krzyzyk, gdy nagle postanowilem jechac do manchesteru na acdc i zobaczylem ze ten koles dalej potrafi skopac dupery;)

Tak wiec to znowu moze byc najniebezpieczniejszy zeapol na swiecie. Waruek jest jeden: nowa plyta;) nie mozna grac w nieskonczonosc tego samego.

Poza tym uwazam ze graja ladne piosenki. Sa szybsze a czasami i troszke wolniejsze. Tylko nie wiem czy Citr jest jedna z tych szybszych czy wolniejszyc ; ) ps. Czy ktos mi moze ustawic zdj ewy farnej w awatarze, bo ja nie moge;(

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1687
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Foxboro (USA), 20.07.2016
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 22, 2016, 09:20:45 am »
+1
Mam wrażenie, że w tym roku cudów, jakim jest 2016 choćby nawet zagrali Bogurodzice to i tak byśmy nad tym szybko przeszli do porządku dziennego.

Mnie zajebiście cieszy to, że Catcher został zagrany, pomimo, że nikt o nim wcześniej nie wspominał i nie było go na setach drukowanych na kartkach.

To oznacza, że może się wydarzyć.... wszystko. I sorry... mnie bardziej bawi oglądanie niemożliwego, czyli słuchanie i oglądanie jak Slash wypada w materiale ChD niż przywrócenie do seta staroci pokroju "You're Crazy" czy "Used to love her".
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline pawlik.7

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +207
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Foxboro (USA), 20.07.2016
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 22, 2016, 09:24:26 am »
0
Zqyx popieram Twoje zdanie że najwięcej zamieszania dałaby nowa piosenka.
Jeśli chodzi o CHD to niech grają kawałki z tej płyty bo to tez jest GNR i tyle.

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Foxboro (USA), 20.07.2016
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 22, 2016, 09:28:38 am »
0
No i Zykuks znowu dowalił postem stophejtowym :D

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Foxboro (USA), 20.07.2016
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 22, 2016, 09:36:18 am »
0
Już nawet mniejsza o to, żeby grali utwory ze swoich solowych projektów czy VR. Wiadomo, że w niektórych piosenkach chciałbym posłuchać Axla, np z pierwszego albumu Snakepite, bo te kawałki były pisane pod niego. Bardziej jednal chciałbym wspomniane już Pretty Tied Up, Bad Obssesion, Locomotive czy akustyczne You are Crazy. O nowych utworach nawet nie będe wspominał :P

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8580
  • 17000 postów
  • Respect: +4337
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Foxboro (USA), 20.07.2016
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 22, 2016, 10:17:12 am »
0
To, że Ty zmieniłeś swoje zdanie na temat VR po tym, jak nie  zagrali w Polsce nie oznacza,  że wszyscy tak zrobili.

male sprostowanie, nie tylko dlatego zmienilem zdanie po tym jak olali swoich fanow w PL
ale rowniez dlatego ze Libertad to slaba plyta, na ktorej Slash znany w swiecie z solowek nagle z nich wlasciwie zrezygnowal (ciezko sie zachwycac tymi 10sek pierdami - najlepsze jego solo jest w coverze, a jak gdzies juz gral solidne solo jak w Gravedancer to go Weiland zagluszyl a potem go wyciszyli), a najlepszy kawalek Messages znalazl sie tylko na jakis wydaniach dla kitajcow czy cos, a nie na normalnej edycji plyty
do Contraband jej daleko

Za określenie "Japoniec" kiedyś gęsto poleciały warny. Dziś przyznaję za "kitajca", bo to negatywne określenie.
§ 2. Obowiązuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów oraz treści obraźliwych w stosunku do innych użytkowników oraz osób będących przedmiotem wypowiedzi/dyskusji.

/Canis
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2016, 03:08:37 pm wysłana przez Canis_Luna »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Foxboro (USA), 20.07.2016
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 22, 2016, 12:32:40 pm »
0
To, że Ty zmieniłeś swoje zdanie na temat VR po tym, jak nie  zagrali w Polsce nie oznacza,  że wszyscy tak zrobili.

male sprostowanie, nie tylko dlatego zmienilem zdanie po tym jak olali swoich fanow w PL
ale rowniez dlatego ze Libertad to slaba plyta, na ktorej Slash znany w swiecie z solowek nagle z nich wlasciwie zrezygnowal (ciezko sie zachwycac tymi 10sek pierdami - najlepsze jego solo jest w coverze, a jak gdzies juz gral solidne solo jak w Gravedancer to go Weiland zagluszyl a potem go wyciszyli), a najlepszy kawalek Messages znalazl sie tylko na jakis wydaniach dla kitajcow czy cos, a nie na normalnej edycji plyty
do Contraband jej daleko

Dziękujemy za sprostowanie, właśnie mi się coś nie zgadzało, w tej wypowiedzi Zqyx'a. Teraz wszystko jest jasne, dzięki za uświadomienie, dobrze, że zrobiłeś to w tym temacie, tym bardziej, że w tych które dotyczyły dyskusji na temat VR nie pisałeś o tym już od dłuższego czasu.

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7991
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip