Autor Wątek: Guns N' Roses w Ameryce - Detroit (USA), 23.06.2016  (Przeczytany 12275 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bigjarored

  • Patience
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +5
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Detroit (USA), 23.06.2016
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 24, 2016, 08:28:21 pm »
+1
Axl wokalnie w niektórych momentach jeszcze troszkę zachowawczo, ale patrząc na zachowanie/taniec podczas Estranged przypominają się lata 90  ,  jest chemia między chłopakami, jeszcze przyniosą  nam dużo radochy ☺

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Detroit (USA), 23.06.2016
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 24, 2016, 09:01:24 pm »
0
Scena robi wrażenie :) Niespodzianki niespodziankami,  ale ta energia,  wokal,  ruchy Axla na scenie :) Ten zespół wrócił..  I ten zespół się rozkręci.  Mówię wam

Wysłane z mojego ASUS_Z008D przy użyciu Tapatalka

- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1031
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +941
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Detroit (USA), 23.06.2016
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 24, 2016, 10:50:56 pm »
+1
3 rzeczy:

1. Scena - jest przeogromna :o
2. Głos - Axl brzmi dobrze, ciekawe jak długo wytrzyma mając w pamięci 2006/07 :P
3. Buty... chyba zatrudnił stylistę, albo zwolnił poprzedniego :D Wygląda o wiele lepiej i młodziej.

Niech się rozkręcają ;)

Dodatkowo, albo Richard zmienia solówkę w ChD, albo zbyt późno podbiegł do jakiegoś przełącznika :D Na plus! Jego efekt bardzo przypomina mi ten, który używa Homme przy I Appear Missing (konkretnie przy outro).
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Detroit (USA), 23.06.2016
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 24, 2016, 10:52:16 pm »
0
Fortus się spóźnił.

Offline Lapny

  • Moderator
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Detroit (USA), 23.06.2016
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 25, 2016, 12:12:33 am »
+2
https://www.youtube.com/watch?v=ZylFJ-QzVG8

Czy tylko mi pierwsze dźwięki gitary kojarzą się z Riadem?  :P (Jakoś tak do 20 sekundy)

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Detroit (USA), 23.06.2016
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 25, 2016, 12:41:31 am »
0
Mnie się tam kojarzą z improwizacją z Tokyo 92.

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12075
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2216
    • As Koncertowy
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Detroit (USA), 23.06.2016
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 25, 2016, 08:13:36 am »
+1
Rzeczywiście to brzmi jak intro do Rhiada

Offline DooOminO

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +146
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Detroit (USA), 23.06.2016
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 25, 2016, 09:27:31 am »
+1
A dla mnie jest średnio, Axl dawał większego kopa w AC/DC. Liczyłem, że miki z takich piosenek jak scom, don't cry zniknie chodź na kilka koncertów po trasie z ac/dc, nie narzekam ale liczyłem na lepszą "jakość" cała reszta jest zajebi**sta.. Scena, to jak się poruszają po niej i w ogóle wszystko  :rolleyes:

@ ma ktoś better lub this i love z tego koncertu bo widzę, że teraz na koncerty chodzą tylko starsi fani starych gunsów scom, paradisce city i td jest na youtube 10 razy a better nie mogę znaleźć ;p
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2016, 09:54:33 am wysłana przez DooOminO »

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Detroit (USA), 23.06.2016
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 25, 2016, 10:06:17 am »
+4
Mam wrażenie ze niewszycy rozumieja o co chodzi z tym ze Mickeya w Ac/dc nie było, a w GNR jest. Otóż wokal w ac/dc oparty jest na jednym rejestrze w większości piosenek i jest to wokal z gunsowych WTTJ, OTGM, Nightrain, gdzie Axl w 99% daje rade spiewac z chrypa. Zauważcie że gdy pojawia sie trudniejszy kawałek, wokalnie bardziej skomplikowany jak Touch to Much, Highway to Hell to mickey pojawiał się tez i w ich utworach. Piosenki Gunsów są dużo bardziej rozbudowane wokalnie niż australijczyków, więc przy SCOM, YCBM, NR i pewnie jeszcze niejedenej pozycji prawdopodobnie zawsze będziemy slyszeć czysty głos axla bez chrypy. Tego raczej nie uda się już wrócic do lat 90tych, dlatego najlepiej się przyzwyczaic ze tak to teraz brzmi.
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8635
  • 17000 postów
  • Respect: +4368
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Detroit (USA), 23.06.2016
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 25, 2016, 10:51:59 am »
0
nie moge tego sola do TIL  :ph34r:

! No longer available


NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1031
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +941
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Detroit (USA), 23.06.2016
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 25, 2016, 11:12:43 am »
+1
https://www.youtube.com/watch?v=ZylFJ-QzVG8

Czy tylko mi pierwsze dźwięki gitary kojarzą się z Riadem?  :P (Jakoś tak do 20 sekundy)

Faktycznie! Tym bardziej, że to Fortusa gitara :P Ale bym się zdziwił gdyby zagrali Riada  :o


To solo do TIL nie jest złe, tylko trochę nie pasuje do piosenki znając oryginał - bardziej kojarzy się z balladą Julio Iglesiasa, czy innego latynosa/hiszpana :D
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8635
  • 17000 postów
  • Respect: +4368
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Detroit (USA), 23.06.2016
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 25, 2016, 11:53:59 am »
+1
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline DooOminO

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +146
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Detroit (USA), 23.06.2016
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 25, 2016, 12:36:48 pm »
+1
Axl jak o siebie zadba to ubywa mu - 10 lat :D
Slash zawsze ma okulary? Bo tyle osób narzeka, że Axl ubrał kapelusz na jedną piosenkę i okulary a o Slashu nikt nie wspomni ;p





@ tak przy okazji dam link do kolesia który dodał audio z całego koncertu w Las Vegas, NV 2016-04-08     w takiej jakości brzmi to świetnie !
https://www.youtube.com/channel/UCgBmSi7Hx1oqI_CghfJCr8w/videos


Mam wrażenie ze niewszycy rozumieja o co chodzi z tym ze Mickeya w Ac/dc nie było, a w GNR jest. Otóż wokal w ac/dc oparty jest na jednym rejestrze w większości piosenek i jest to wokal z gunsowych WTTJ, OTGM, Nightrain, gdzie Axl w 99% daje rade spiewac z chrypa. Zauważcie że gdy pojawia sie trudniejszy kawałek, wokalnie bardziej skomplikowany jak Touch to Much, Highway to Hell to mickey pojawiał się tez i w ich utworach. Piosenki Gunsów są dużo bardziej rozbudowane wokalnie niż australijczyków, więc przy SCOM, YCBM, NR i pewnie jeszcze niejedenej pozycji prawdopodobnie zawsze będziemy slyszeć czysty głos axla bez chrypy. Tego raczej nie uda się już wrócic do lat 90tych, dlatego najlepiej się przyzwyczaic ze tak to teraz brzmi.



Nie przesadzajmy, wiem co masz na myśli i w większości tak jest ale ten "rejestr' głosu co używa w  Shoot To Thrill : Przesłuchajcie to a później włączcie jakiś kawałek z koncertu którego tyczy się wątek ;)
! No longer available


mógłby spokojnie wykorzysta w scom. Mam nadzieje, że jego trener wokalny podsunie mu pomysł jak wykorzystać umiejętności z piosenek AC/DC do jego własnego zespołu. Jeszcze jest taka opcja, że w AC/DC Axl chciał pokazać ich fanom, że potrafi a w gunsach sobie odpoczywa ;p


Trasa jest długa więc liczę na to, że jeszcze dostane szoku po odsłuchaniu nagrań z koncertu i wtedy zrobi mi się głupio, że pisałem takie rzeczy tu ;p
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2016, 01:01:41 pm wysłana przez DooOminO »

Offline PGR

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Respect: +140
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Detroit (USA), 23.06.2016
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 25, 2016, 02:16:39 pm »
0
Ta gitara Fortusa w Rocket Queen na wstępie faktycznie przypomina Rhiad, ale tak chyba to teraz grają, to samo było np. 9 kwietnia w Vegas i nie ma to chyba żadnego związku z ewentualnym graniem Rhiad. https://www.youtube.com/watch?v=5KJiYRBjvw8

Blabbermouth napisał, że na koncercie było 41,000 ludzi. Frekwencyjnie jak na taki obiekt i taki powrót, pierwszy koncert na trasie to chyba nie jest aż tak bardzo powalający wynik?

Offline Reapsaack

  • Patience
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Detroit (USA), 23.06.2016
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 25, 2016, 07:04:10 pm »
+1
Mam wrażenie ze niewszycy rozumieja o co chodzi z tym ze Mickeya w Ac/dc nie było, a w GNR jest. Otóż wokal w ac/dc oparty jest na jednym rejestrze w większości piosenek i jest to wokal z gunsowych WTTJ, OTGM, Nightrain, gdzie Axl w 99% daje rade spiewac z chrypa. Zauważcie że gdy pojawia sie trudniejszy kawałek, wokalnie bardziej skomplikowany jak Touch to Much, Highway to Hell to mickey pojawiał się tez i w ich utworach. Piosenki Gunsów są dużo bardziej rozbudowane wokalnie niż australijczyków, więc przy SCOM, YCBM, NR i pewnie jeszcze niejedenej pozycji prawdopodobnie zawsze będziemy slyszeć czysty głos axla bez chrypy. Tego raczej nie uda się już wrócic do lat 90tych, dlatego najlepiej się przyzwyczaic ze tak to teraz brzmi.
A to nie mógł by zaśpiewać SCOM czy YCBM w bardziej hardcorowej wersji? YCBM w stylu WTTJ, a SCOM jak Nightrain :D Myślę, że brzmiałoby to lepiej niż Miki. A co do November Rain tu chyba nic się nie poradzi. Tak ogólnie to mój pierwszy post i chciałbym się przywitać :D

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 8436
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip