Autor Wątek: Gitarzysta Iron Maiden: GNR niechętnie otwierali nasze koncerty  (Przeczytany 584 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3505
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3590
0




W 1988 roku Iron Maiden wyruszyli w trasę Seventh Tour of a Seventh Tour.
Ich koncerty otwierali wówczas Guns N’ Roses.

Gitarzysta Iron Maiden, Adrian Smith, wspominał tamte czasy, kiedy w 2021 roku gościł w okołogunsowej audycji „Appetite For Distortion”.

Jak się okazało, menedżerowie brytyjskiej grupy poprosili o okrojenie tamtego wywiadu.
Usunięte deklaracje Smitha pojawiły się w sieci dopiero wczoraj.

„[Guns N’ Roses] otwierali nasze koncerty. Wtedy było już oczywiste, że ich płyta osiągnie ogromny sukces. Sława zespołu rosła z dnia na dzień”, powiedział Smith.

„Nie jestem pewien, czy wizja grania z nami im się podobała. Axl z pewnością nie był zachwycony tym, że musi otwierać koncerty Iron Maiden. Nie wydaje mi się, żeby nas lubił. Nie sądzę, żebym w trakcie tamtej trasy kiedykolwiek z nim rozmawiał”.

„To było trochę dziwne”, dodał muzyk. „Inni Gunsi mówili nam «cześć», ale nigdy nie spotykaliśmy się poza koncertami. Jak już powiedziałem, rola supportu Iron Maiden nie bardzo im odpowiadała. Co więcej, stali u progu światowej kariery. Krótko mówiąc, atmosfera była osobliwa”.


Warto przypomnieć, że w tym roku Guns N’ Roses i Iron Maiden znowu będą dzielić scenę.
6 października oba zespoły wystąpią jako gwiazdy wieczoru na festiwalu Power Trip w Kalifornii. W wydarzeniu wezmą również udział AC/DC, Ozzy Osbourne, Metallica i Tool.
   

 





Źródło
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2023, 08:42:46 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1277
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +312
Odp: Gitarzysta Iron Maiden: GNR niechętnie otwierali nasze koncerty
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 25, 2023, 10:24:28 am »
0
Nie wiem po co okrajali te wypowiedzi, nic tam nie ma obraźliwego, czy kontrowersyjnego  :wacko:
In Rock We Trust

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1908
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +395
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Gitarzysta Iron Maiden: GNR niechętnie otwierali nasze koncerty
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 04, 2023, 05:33:56 pm »
0
Ja nie w temacie: zgłaszam wniosek formalny o wklejanie zdjęć do artykułów na jakieś inne serwisy do hostowania obrazków. U mnie w części newsów ilustracje się nie wyświetlają z powodu blokady hotlinkowania.

 

Duff zapowiada dwa koncerty [duff]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1223
Ostatnia wiadomość Lutego 23, 2019, 11:51:13 am
wysłana przez naileajordan