Autor Wątek: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016  (Przeczytany 86459 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #165 dnia: Stycznia 09, 2016, 05:38:11 pm »
+1
J******m! :D

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #166 dnia: Stycznia 09, 2016, 05:38:36 pm »
+1
moze sie i nawet przewracac

niestety bedziesz musial na to patrzec  8)





https://youtu.be/A25JjlC8pAA
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2016, 05:45:35 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline slawek3093

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +100
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #167 dnia: Stycznia 09, 2016, 05:44:06 pm »
0
Roman, nie wiem czy grasz na gitarze czy nie ale uwierz mi na słowo Slash nie jest w stanie powtórzyć nuta w nutę solówek z ChD.Sam sweep picking ,którego używali byli gitarzyści Slash do dzisiaj nie opanował bo nie chciał/ nie potrafił- nie wiem ale takie są fakty. Kudłaty ma jedną zaletę: przeważnie udaje mu się zagrać dobre solo więc coś wymyśli :).

bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #168 dnia: Stycznia 09, 2016, 05:50:01 pm »
0
Slash dał by radę, ale niestety rzucił palenie...

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #169 dnia: Stycznia 09, 2016, 06:04:17 pm »
0
Powiem tak..  Liczę na TIL i Sorry,  fajnie byłoby gdyby zagrali Street of Dreams ale zdecydowanie będzie brakowac tam trzeciej gitary,  akustycznej. Tylko w tych utworach z ChD widzę Slasha.. Ale zwieracz pęknie mi ze szczęścia jeżeli pojawi się np Better :D No i fajnie,  że Pittman zostaje. Nie wyobrażam sobie np November Rain bez niego,  choć nie słychać go już aż tak bardzo w tym numerze jak np w 2002 roku.

No i cokolwiek by się nie działo zacytuję Zqyx:

"I pamiętajcie..  OMG reunion! " :D
- Nice boys don't play rock and roll... -

bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #170 dnia: Stycznia 09, 2016, 06:16:29 pm »
0
Dokładnie! Będzie jak będzie nie ważne co napiszemy... Trzeba się cieszyć i tyle! :radocha:

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #171 dnia: Stycznia 09, 2016, 06:52:41 pm »
+6
Pitman?
Gra na tamburynku albo puszcza elektroniczny szajs. Zbędna postać na scenie, przydatna w studiu ze względu na znajomość tych elektronicznych pierdół. Ubolewam nad tym bo wolałbym, żeby rock był całkowicie wpływów elektro pozbawiony.

Offline roman199

  • Patience
  • Wiadomości: 16
  • Respect: +7
Odp: Guns N\' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #172 dnia: Stycznia 09, 2016, 07:34:08 pm »
+1
Pitman?
Gra na tamburynku albo puszcza elektroniczny szajs. Zbędna postać na scenie, przydatna w studiu ze względu na znajomość tych elektronicznych pierdół. Ubolewam nad tym bo wolałbym, żeby rock był całkowicie wpływów elektro pozbawiony.

o to to !  8)

Post Merge: Stycznia 09, 2016, 08:06:14 pm
@ slawek3093

Tak gram, nie chodzi mi o zagranie note for note solówek Bucketheada, zgodzę się nie powtórzy, ze względu na to, że grają totalnie różnymi stylami. Slash gra Slasha,czyli Gunsów, Bucket to Bucket ( geniusz ale nie pasuje do takiego zespołu). Na pewno kudłacz wpasuje dobrą solówkę do każdego utworu z CHD i jestem pewny, że jego solówki wkleją się w utwory :) Pół Youtuba gra szybciej od Slasha, to samo pół Youtube'a nie potrafi wykombinować takiej solówki jak Slash :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2016, 08:06:14 pm wysłana przez roman199 »

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #173 dnia: Stycznia 09, 2016, 08:21:56 pm »
+1
Śpiochu, jeśli to do mnie; pisałem na podstawie domysłów i dedukcji. Tak się składa, że Slash nie ma wspólnego nic z żadnym utworem z ChD poza Sorry, którego prawdopodobnie jest adresatem (dlatego chciałbym usłyszeć ten tekst, gdy będą razem na scenie :D). Założyłem, że Axl mógł pokazać Slashowi swoj pomysł na Chinese Democracy jako piosenkę i styl, który chce obrać; riffy Slasha z ChD najprawdopodobniej trafiły do Snakepita i to ich jest współautorem na 100% ;)
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline mikus666

  • Moderator
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #174 dnia: Stycznia 09, 2016, 10:58:45 pm »
+1

Ale wracając do dyskusji, obawiam się, że nawet przy tak dobrej okazji nie usłyszę Slasha w materiale Chinese Democracy. Z tego co studiowałem kiedyś wyraźnie wynikało, że w sporze poszło o starcie osobowości, a muzyka tylko dobiła relację. Zastanawiałem się, jak brzmiałoby TIL wydane w "erze" Iluzji. Ba, demówki sprzed 2000 pokazują, że gdyby Axl nie siedzial nad CD tyle ile siedział to wyszłoby lepiej.

O o o polać mu! Warto też wspomnieć, że Slash miał ok. 2000 roku szansę nagrać partie gitarowe do niektórych kawałków na CHD pod warunkiem, że odwołałby publicznie wszystko co powiedział na temat Axla po odejściu z zespołu. Tak jak już ktoś wspomniał, Street of Dreams, TIL, Sorry i końcówka Better są w zasięgu Kudłatego (i znając jego czucie utworów, mogłoby wyniknąć z tego coś naprawdę fajnego), szybsze fragmenty nagrane przez Bucketa, czy Bumblefoota są nie do łyknięcia.

Offline michalg

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 246
  • Płeć: Mężczyzna
  • Shadowplayer
  • Respect: +123
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #175 dnia: Stycznia 10, 2016, 09:32:29 am »
0
Na Sorry bym nie liczył, już dawno temu został zastąpiony przez Catchera.

Better to jeden z ich flagowych utworów, nie może go zabraknąć. A dla Axla to też dobra okazja zapoznać z ChD tych fanów którzy się obrazili na 20 lat i teraz się obudzą ;)

I nie wyobrażam sobie by intra Better nie zagrał Slash (tak samo outra November rain)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3975
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1239
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #176 dnia: Stycznia 10, 2016, 10:52:48 am »
+7
Pitman to mistrz. Gra na ręczniku lepiej niż 99% znawców z tego forum na czymkolwiek.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #177 dnia: Stycznia 10, 2016, 11:29:17 am »
+4
Douger no i co z tego? Sam talent to nie wszystko. Pitman czy wcześniej Buckethead albo Finck to ludzie z zupełnie innej bajki niż to czym ten zespół był na przełomie lat 80. i 90. Wtedy to był głos pokolenia - liczyły się sex, drugs & rock n roll i rozpierduchy, a nie szybkość przebierania palcami po gryfie i perfekcyjnie zagrane nutki. Ja rozumiem, że duża część z Was tych czasów nie pamięta, a Gunsów poznała od 2002 roku wzwyż dlatego gnoicie muzyków z poprzedniego składu.
Jakby w Gunsach mieli występować najbardziej utalentowani muzycznie ludzie na świecie to Axl Rose nie łapałby się nawet na ławkę rezerwowych.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #178 dnia: Stycznia 10, 2016, 11:59:55 am »
+4
ja np bardzo dobrze pamietam klasyczny sklad i np koncert Mercury Tribute 1992 ktory ogladalem na zywo w tv. i co z tego? nie moge powiedziec ze wole maestrie Bucketa od Slasha? ja rozumiem ze wielu z was nie moze przezyc faktu ze GNR to zespol Axla - formalnie jako wspolzalozyciela i autora nazwy oraz jako lidera co najmniej od 89 r gdy publicznie zbesztal narkomanow w zespole i nikt z 'kolegow' na to nie zareagowal. Macie bol dupy ze GNR mogli istniec bez nich przez 20 lat, nagrac swietna plyte i koncertowac na calym swiecie.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2016, 12:05:46 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3592
  • Respect: +1421
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #179 dnia: Stycznia 10, 2016, 12:07:55 pm »
+9
Czyli Ty masz ból dupy, że niektórzy uważają, iż nie istnieli przez 10 lat, żeby potem istnieć przez 10 lat, nagrać średnią płytę i koncertować po całym świecie w atmosferze skandali, beznadziejnej formy wokalnej 'lidera' i wątpliwej przydatności najemników na scenie? Po co prowokujesz tak głupimi odzywkami? Znów Ci źle na forum?  :???:

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7896
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip