Autor Wątek: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016  (Przeczytany 86785 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #150 dnia: Stycznia 09, 2016, 12:46:27 pm »
0
Już nie będę fantazjował ze stylem AFD, ale wersje utworów z ChD w wersjach z UYI? Czemu nie :P Slash ma swój własny styl grania, więc był bym ciekawy jak by to zagrał po swojemu (zawsze mnie ciekawiło to jak by brzmiała ta płyta z jego gitarą) ;)

PS. Dla wielu pewnie była by to profanacja, ale J***ć to! :D

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #152 dnia: Stycznia 09, 2016, 01:18:21 pm »
0
News sprzed paru dni, już szeroko obgadany :P

bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #153 dnia: Stycznia 09, 2016, 01:22:06 pm »
0
Mógłbyś nadmienić mniej więcej bliżej sytuację, albo daj namiar gdzie o tym była gadka ;)


PS. Fajnie sobie bębni w RQ widać, ze mu to sprawia niezwykłą radość... Fajnie by było go chociaż gościnnie zobaczyć na scenie to zawsze już coś... Wzruszyłem się kurna :P pieprzony romantyk! :wub:

Offline roman199

  • Patience
  • Wiadomości: 16
  • Respect: +7
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #154 dnia: Stycznia 09, 2016, 02:23:03 pm »
0
No to ja niestety ponarzekam.
Nie ukrywam, że jestem wielkim fanem oryginalnych Gunsów, a mimo szczerych chęci zaakceptowania nowego GNR, niestety cały czas miałem świadomość, że to jest sztuczne.
Ale jest nowa sytuacja . Nowy skład guns n roses, zmusił mnie do wygooglowania nazwiska " Chris Pitman" .
Aha, to ten kolejny, który coś tam robi...szkoda tylko , że będzie brał udział w nowym projekcie... miałem nadzieję, że to będzie jednak szło w większym stopniu w kierunku reunionu. A to znowu lepienie nowego,  niepotrzebnie powiększonego składu. Oby zostali przy 2 gitarach, 3 nie sprawdzały się totalnie , nie słychać wcale uzupełniania się tylko sztuczne dzielenie solówek, które daje rade bez problemu zagrać jeden solowy . I nie widzę ferrera na bębnach.( ?! ) Totalnie nie ! Człowiek tam nie pasuje po prostu  :facepalm: ! Na pewno jest to dobry garowy, ale tak jak Dave Grohl nie pasowałby do Red Hot Chili Peppers tak Frank Ferrer totalnie nie pasuje do Guns N Roses (mówię o tym oryginalnym, który nagrywał dobre płyty) .Ale to moja opinia. Kurde a tak się cieszyłem. Liczę tylko że Adler wróci, fajnie gdyby to się potwierdziło ;)
A co do Slasha grającego CHD , na 100% zagra te utwory, na 100% sobie poradzi, jest przede wszystkim lepszym gitarzystą od tych którzy grali pod jego nieobecność  :) Nawet jeśli chodzi o technikę, zrobi to bez problemu (na WOF gra techniczne solówki i jakoś idzie, a dodatkowo są spójne i melodyjne). Na pewno wprowadzi coś ciekawszego do solówek z CHD, może więc tylko je "poprawić na ciekawsze" ;)

bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #155 dnia: Stycznia 09, 2016, 03:10:42 pm »
0
Trzeba zaakceptować to co będzie faktem nie mamy na to wpływu :rolleyes:

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #156 dnia: Stycznia 09, 2016, 03:11:49 pm »
+2
@Roman

Fajnie :)
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #157 dnia: Stycznia 09, 2016, 03:13:41 pm »
+1
Post wyżej (jakiś roman) - bez komentarza  :facepalm:
Przy rozmachu jaki prezentowali i będą prezentować Gunsi skład pięcioosobowy jest zwyczajnie niewystarczający. Skończcie z Pitmanem, bo zapewne większość narzekających nie wie co on dokładnie robi w tym zespole, szczególnie podczas występów na żywo.

Ale wracając do dyskusji, obawiam się, że nawet przy tak dobrej okazji nie usłyszę Slasha w materiale Chinese Democracy. Z tego co studiowałem kiedyś wyraźnie wynikało, że w sporze poszło o starcie osobowości, a muzyka tylko dobiła relację. Zastanawiałem się, jak brzmiałoby TIL wydane w "erze" Iluzji. Ba, demówki sprzed 2000 pokazują, że gdyby Axl nie siedzial nad CD tyle ile siedział to wyszłoby lepiej.

Niestety, wydaje mi się że Axl miał głównie melodie i teksty, a Slash riffy więc prawdopodobnie niewiele z tego co znamy dziś znal Slash, bo to po prostu nie istniało w linii czasu w której należał do zespołu. Mógł znać zarys ChD, bo sprawia wrażenie utworu który definiował styl Axla tamtego okresu (grana już w Vegas, grana w Rio, tytuł zbieżny z płytą, rozmach produkcji w wersji ostatecznej itd.) Stawiam też że Madagascar sprzed rozpadu byłby czymś na wzór November Rain (solówki, fortepian, jakieś trąbki itp.), a TWAT - Serial Killer z drugiego Snakepitu czy What Do You Want To Be z pierwszego, czyli dużo ciężej ale z jakimś równie dobrym riffem. Reszta piosenek zapewnwe powstawała już potem, albo były w sferze luźnych pomysłów.

Ogólnie, niech wrócą do stanu zaraz po rozstaniu, czyli Slash ze Snakepitu i Axl z wczesnej Chinese Democracy i pokażą jak riffy z tamtego okresu brzmiały - nawet jeśli już brzmią na wydanych albumach.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2016, 03:17:19 pm wysłana przez hkt »
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #158 dnia: Stycznia 09, 2016, 03:14:35 pm »
+4
A co do Slasha grającego CHD , na 100% zagra te utwory, na 100% sobie poradzi, jest przede wszystkim lepszym gitarzystą od tych którzy grali pod jego nieobecność  :) Nawet jeśli chodzi o technikę, zrobi to bez problemu (na WOF gra techniczne solówki i jakoś idzie, a dodatkowo są spójne i melodyjne). Na pewno wprowadzi coś ciekawszego do solówek z CHD, może więc tylko je "poprawić na ciekawsze" ;)
xD

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #159 dnia: Stycznia 09, 2016, 03:24:44 pm »
+1
Pewnie to pytanie by zadał el loko, który tu rzadko zagląda (o ile jeszcze w ogóle), więc zadam je ja:

Roman, a klasyczny skład z "Appetite..." tez lubisz czy tylko ten oryginalny?  :rolleyes:

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #160 dnia: Stycznia 09, 2016, 04:13:56 pm »
0
Slash nie ma nic do ChD (utworu) jako ze twórcą tego kawałka jest Josh Freese ktory nie mial z kudlatym stycznosci w zespole. Znajomość dat się kłania.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #161 dnia: Stycznia 09, 2016, 04:15:56 pm »
0
"Back To The Classic" i tyle w temacie :P

Offline roman199

  • Patience
  • Wiadomości: 16
  • Respect: +7
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #162 dnia: Stycznia 09, 2016, 04:48:04 pm »
0
@Hubik

Chodzi mi o skład z Appetite albo chociaż początków UYI, jeszcze z Izzy'm . Sam skład z Appetite by mi zdecydowanie wystarczył :)

@hkt
Jasne, że mają rozmach, ale tam się zrobiło za dużo zamieszania moim zdaniem, za dużo ludzi:)
Cały czas liczyłem, skład będzie zdominowany przez klasycznych.  :)


Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #163 dnia: Stycznia 09, 2016, 05:03:33 pm »
0
jest Pitman wiec bedzie ChD

naprawde nie da sie tego jasniej wytlumaczyc
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #164 dnia: Stycznia 09, 2016, 05:33:21 pm »
+3
jest Pitman wiec bedzie ChD


Niekoniecznie, zawsze może pograć solówki na ręczniku.


 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7919
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip