Autor Wątek: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016  (Przeczytany 86457 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dobras4

  • Patience
  • Wiadomości: 16
  • Respect: +1
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 06, 2016, 02:39:45 pm »
+1
Ku*wa jak ja się cieszę!!! Nie sądziłem że dożyję tej chwili... :radocha:

Cytuj
Chyba żaden zespół nie może się "pochwalić" taką liczbą fanów malkontentów co GNR.
Do niedawna szczytem marzeń było, by Slash wystąpił z GNR chociaż na 2-3 piosenki. Teraz potwierdzono 2 całe koncerty w dodatku z Duffem i nadal źle :facepalm:
  Dokładnie... Co by się nie stało, część ludzi i tak będzie niezadowolona.... :facepalm: Ludzie!!! Mamy ogromny przełom po 23 latach, a wy wciąż narzekacie... doceńcie to co macie  :megafon: Niemożliwe stało się rzeczywistością, więc po co to narzekanie? Fakt, może bez Izziego to nie to samo, ale raczej powinniśmy przywyknąć do jego braku, bo odszedł 25 lat temu i przypominam że z własnej woli  ;) A z Adlerem wszyscy wiemy jak jest, to stary ćpun który stracił głowę dla prochów i zachowuje się jak dziecko... Chyba lepiej bez niego, niż z nim i niepotrzebnymi konfliktami spowodowanymi jego zachowaniem, nie uważacie?

Cytuj
Cieszy fakt, że w końcu coś się ruszyło w Guns N' Roses - co będzie dalej to się zobaczy. Najważniejsze czy się dogadają i będą próbowali coś dalej razem robić czy też po Coachelli rozejdą się każdy w swoją stronę?
     
Chciałbym żeby coś dalej robili, przede wszystkim wpadli do Europy...  :rolleyes:  ale trzeźwo na to patrząc Slash ma swój świetnie prosperujący projekt, na jesieni chce wydać płytę i ruszyć w trasę, więc wątpię żeby miał na to czas... Cóż, czas pokaże  :)

Offline markopolo

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Respect: +102
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 06, 2016, 02:41:09 pm »
0
Co jak co ale Axl faktycznie jest założycielem, tyle że TB nie musiało tego podkreślić. Robiąc z chłopaków tylko pracowników. Ale stosunki między Rudym i Duffem i kudłaczem są zupełnie inne niż między nimi a TB. Które zawsze będzie po stronie Axla.
Dobra zmiana

Offline mikus666

  • Moderator
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 06, 2016, 02:45:54 pm »
+1
Odnosnie majatku Axla - szacunki mieszcza sie w widelkach 125-150mln$ (szacunki Loudwire w oparciu o zrodla Forbes'a). Tutaj podane sa zrodla:
 http://en.mediamass.net/people/axl-rose/highest-paid.html
Przy takiej ilosci kasy, mozna zalozyc z cala pewnoscia, ze reunion dla niego to zaden przymus.

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 06, 2016, 02:52:45 pm »
0
Przecież to było pewne, że nie jest bankrutem, i na chama nie szuka pieniędzy. Postanowili sie "zejsć"i tyle. A co z tego będzie, to zobaczymy.

Offline markopolo

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Respect: +102
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 06, 2016, 02:55:04 pm »
0
Ale ta stronka to fejki.
Aczkolwiek majątek Axla jest wyceniany na około 150mln dolarów, więc z głodu nie umrze :)
Dobra zmiana

Offline mikus666

  • Moderator
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 06, 2016, 04:17:00 pm »
0
Ale ta stronka to fejki.

Wiem:D Ale chcialem zobaczyc ile osob zacznie sie zastanawiac nad "Axl Rose Seduction" :D

bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 06, 2016, 04:42:57 pm »
0
Liczę, że warzywa zostaną skarcone już po pierwszym występie pokazując słabą formę - co spowoduje brak propozycji na kolejne koncerty czy trasę :D
Obyś się nie przeliczył.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 06, 2016, 04:46:45 pm »
+4
Slash - lipa, chińszczyzna - lipa, reunion - lipa. Zastanawiam się co niektórzy robią na tym forum :???:
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 06, 2016, 04:49:58 pm »
+1
Zastanawiam się co niektórzy robią na tym forum :???:
Próbują siać ferment pod przykrywką "Własnego zdania na dany temat" :P

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 06, 2016, 04:50:53 pm »
+2
Polaczkowatość, Mexi ;)

Offline michalg

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 246
  • Płeć: Mężczyzna
  • Shadowplayer
  • Respect: +123
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 06, 2016, 04:51:53 pm »
+1
Oby tylko był jakiś pro-shot :)

bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 06, 2016, 04:55:25 pm »
0
Oby tylko był jakiś pro-shot :)
Myślę, że żyjemy już w takich czasach, że będzie nawet i transmisja na żywo w dobrej jakości.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 06, 2016, 05:05:06 pm »
0
Slash - lipa, chińszczyzna - lipa, reunion - lipa. Zastanawiam się co niektórzy robią na tym forum :???:

a skad, ChD jest rewelacyjne - dajcie wiecej nagran z tego okresu i z tymi muzykami !
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 06, 2016, 05:43:31 pm »
+10
Skupmy się na temacie, proszę :)
Widzę tu wiele opinii, często bardzo różnych i dobrze, bo gdybyśmy myśleli i mówili to samo, to forum nie miałoby sensu, jednak
myślę, że lepiej byłoby, gdybyśmy ze sobą dyskutowali, a nie próbowali na siłę udowodnić komuś swoje poglądy. Jesteśmy różni,
mamy prawo nie lubić jakiejś "odsłony" Gn'R, twórczości Slasha, Duffa itd., może nam nie pasować kto będzie, a kogo nie będzie w zespole,
możemy spierać się o nazewnictwo, o to, czy reunion piątki z AFD, to reunion oryginalnego składu, czy może niekoniecznie, możemy spierać się
o masę rzeczy, nazewnictwo, umiejętności poszczególnych członków zespołu, mieć określone obawy, czy też nadzieje związane z tym, o czym mowa w temacie.
Jednak proszę - szanujmy się nawzajem i nie uważajmy, że tylko my mamy monopol na rację, bo wtedy rozmowa zamienia się w monolog. A monolog na forum nie ma sensu.

Mnie cieszy występ Axla, Slasha i Duffa pod szyldem Gn'R. Oczywiście pewnie cieszyłby bardziej, gdyby na scenie pojawił się również Izzy i Steven, ale nauczyłem
się, że w życiu nie wszystko zależy jedynie od nas. Jeśli kogoś nie ma w składzie, to nie ma go z określonych powodów. Nie wierzę, że trójka klasycznego składu
ot tak pominęła Izzy'ego. Wierzę, że zapytali go o zdanie i uszanowali jego opinię. Sprawa ze Stevenem/Mattem może być bardziej skomplikowana, ale nie wiem,
więc nie spekuluję.
Bumblefoot, który był i pozostanie jednym z moich ulubionych gitarzystów Gn'R, powiedział kiedyś: "Enjoy what you have". I tego się trzymam w temacie reformy/reunionu.
Pięknie będzie zobaczyć tę trójkę razem na scenie. Jeszcze piękniej, jeśli nie skończy się na tych dwóch koncertach, a wierzę, że nie skończy. Cudownie, jeśli obok Axla, Slasha i Duffa będzie kiedys można zobaczyć Izzy'ego/ Gilby'ego czy też Stevena/Matta, choćby w jednym utworze. Gdyby jeszcze pojawili się w Polsce, to już w ogóle byłoby spełnienie marzeń :)
Dla mnie to bardzo ekscytujący, dobry czas. Wiem, że nie tylko dla mnie  :) A co z tej ekscytacji zostanie za pół roku, rok? Czas pokaże. Dziś to dziś. Chcę się cieszyć, bo okazji do radości wcale nie ma tak wiele w życiu. :) I podobnej radości Wam wszystkim życzę :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline cygan2009

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +8
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 06, 2016, 06:32:09 pm »
0
Zqyx jak zawsze dobrze powiedziane..:)
Trzeba się cieszyć z przełomu który nastąpi już w kwietniu...kwestia pozostałych członków zespołu..to w koncu GNR..nigdy nie wiadomo czym nas zaskoczą:D

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7894
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip