Autor Wątek: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!  (Przeczytany 20697 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpnia 29, 2010, 06:00:24 pm »
0
Informacyjnie wklejam

Cytuj
DJASHBA
 
Nobody will ever realize the amount of bullshit that Axl gets thrown at him on a daily basis. If you only knew the half of it, you would understand. Trust me I don't know anyone out there that could deal with what he has to, to keep a monster like Guns N' Roses rolling and still get on stage and perform like he does. My hat goes off to him. I have nothing but respect for Axl, and always have, even before I joined the band. He is one of the few living legends of our time. He is the real deal, like it or not, he stands for what he believes and wears his heart on his sleeve. He is all about his fans, we all are....thats why we give 200% every concert we do. We love you guys more than life, and we could never thank you enough for all the love and support. See you all soon, until then Im going to sit back, buckle up and enjoy the most dangerous, reckless roller coaster ride of my life!
  2 minutes ago  via Twitlonger 

Offline Abi.

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 261
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpnia 29, 2010, 06:16:12 pm »
0
 Jest najwybitniejszym  wokalistą wszechswiata naszych czasów i to ON nam łaskę robi , anie my wierni Fani :):P:P 
:facepalm:
Sorry, ale to już jest jakiś fanatyzm.
Czyli Axl grając koncert wyświadcza łaskę fanom, którzy zapłacili za bilety?
Life's a bitch and then you die.


Offline thorgal_30

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpnia 29, 2010, 06:32:06 pm »
0
zapłacili za  bilety. eh. to tylkokasa, rzecz nabyta. kasa jest po to by ją wydawać... na tomiast dla mnie muza GNR  to coś hmm  transcendentnego.  Moze za 10--20 lat co poniektórzy  zrozumieją Axl'a i jego przekaz.....  I  wcale nie jestem jakims tam fanatykiem, po prostu 20 lat zrozumiałem o co kolesiowi chodzi i jestem dumny ze ON jedyny wytrwał :)  Metallica  rozmieniła się na drobne, Kurt Cobain nie wytrzymał presji.....a Axl wytrwał i w du..ie ma jakis tam organizatorów...  Pewnie był nawet zapis w umowie  kontraktujacej ten wystep ze Axl  bedzie grzeczny i pewnie zapłaca kare, ale co tam.... a jak nie było zapisu to tym bardziej dobrze sie stało....  Organizator jak taki bojazliwy to kiego wała zaprasza Axla ??? :)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpnia 29, 2010, 06:49:41 pm »
0
Nie przesadzaj, w dzisiejszych czasach zyja jeszcze ludzie lepsi od Axl'a. Dzięki Bogu. znasz takich ludzi jak: Page, Mccartney, Możdżer, Smolik, Waglewski, Soyka, Penderecki, Prince,Mercury, Fripp, Giles, Clapton, B.B. King. Axla jest dobry, ale nie aż tak. Może rockandrollowcem jest dobrym, ale są ludzie, którzy są duużo lepszymi muzykami i są bardziej charyzmatyczni niż Axl.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2010, 08:30:35 pm wysłana przez owsik »
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 29, 2010, 07:08:08 pm »
0
O kurde, niezłe jajca :D


W końcu jakaś odskocznia od 'standardowych' koncertów na tej trasie :D
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Kirzen

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 734
  • Respect: +101
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpnia 29, 2010, 09:21:20 pm »
0
Poza tym no qurde, gdy zespół decydował się wystąpić na festiwalu to musieli podpisać jakiś kontrakt o warunkach występu, godzinie rozpoczęcia itd. Było wiadome, że mają wystąpić o tej a o tej porze, więc gadanie że Axl to Axl i mu z zasady się należy spóźnianie jest jakimś nieporozumieniem. Jak dla mnie to zwykły nieprofesjonalizm i lekceważenie fanów, którzy przyjechali pewnie też z dalszych miejscowości, zapłacili i czekali na koncert o określonej godzinie. Ciekawe czy on idąc do sklepu po nowe umówione Ferrari miały wkurwa gdyby mu powiedzieli, że owszem samochód będzie ale dokładnie nie wiadomo kiedy, więc proszę się nie denerwować bo to Ferrari - gwiazda, gdyby chodziło o małego fiata to co innego, ale Ferrari, no sam Axl rozumiesz, Gwiazda Motoryzacji...

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpnia 29, 2010, 09:51:22 pm »
0
Właśnie o to chodzi.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline NIKITA

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Respect: -3
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpnia 29, 2010, 09:58:23 pm »
0
Hmm, ja gdybym jechała z daleka to by mi nie przeszkadzało dłużej czekać, byle był koncert ;-) Już się przyzwyczaiłam  długo czekać na występ i to nie z powodu, że się ktoś spóźnia.  Można było  się tego  spodziewać. Ja bym czekała do końca :-) nawet i 5 godzin. :-) Buahahahah.  Czasami na  koncert  ( a w zasadzie przede wszystkim) przychodzę nie dla członków kapeli tylko dla muzy. Więc do Pragi się niebawem wybieram i będę czekac do upadłego, nawet jak z występem spóźnią się 3 godziny! :-) W Warszawie na Legii nie spóźnili się  więc mi czekanie nie przeszkadza....

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpnia 29, 2010, 10:55:14 pm »
0
Ale to nie chodzi o to czekanie. Bo czekać, to każdy czeka. w końcu po to się jedzie na koncert, aby w nim uczestniczyć, słuchać muzy itp. tutaj chodzi o podejście wykonawcy... Ja też bym czekał nawet 10 godzin, ale wkuriwałbym się na to, że ktoś mnie olewa spóźniając się tylko dlatego, że ma takie widzimisię.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpnia 29, 2010, 10:55:59 pm »
0
tak, a ryzyko odebrania licencji, czy co to tam jest na kolejne festiwale to nic dla organizatorów, no ale przecież Axl raczył wystąpić
po za tym chyba niektórzy lubią twierdzić, że deszcz pada jak się pluje
Ta z całą pewnością miasto by zrezygnowało z powodu 20 minut dłuższego koncertu z festiwalu na który przyjeżdża 90 tysięcy fanów którzy zostawiają na miejscu setki tysięcy jak nie miliony funtów...

Ot cała prawda :)
Po 2, do jasnej ciasnej kto by mówił o Reeding czy jak to się pisze... a tak to jest daaaaaaarmowa reklama miasta i imprezy...

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpnia 29, 2010, 10:58:44 pm »
0
Poza tym no qurde, gdy zespół decydował się wystąpić na festiwalu to musieli podpisać jakiś kontrakt o warunkach występu, godzinie rozpoczęcia itd. Było wiadome, że mają wystąpić o tej a o tej porze, więc gadanie że Axl to Axl i mu z zasady się należy spóźnianie jest jakimś nieporozumieniem. Jak dla mnie to zwykły nieprofesjonalizm i lekceważenie fanów, którzy przyjechali pewnie też z dalszych miejscowości, zapłacili i czekali na koncert o określonej godzinie. Ciekawe czy on idąc do sklepu po nowe umówione Ferrari miały wkurwa gdyby mu powiedzieli, że owszem samochód będzie ale dokładnie nie wiadomo kiedy, więc proszę się nie denerwować bo to Ferrari - gwiazda, gdyby chodziło o małego fiata to co innego, ale Ferrari, no sam Axl rozumiesz, Gwiazda Motoryzacji...

Na 99% w żadnym kontrakcie nie będziesz miał zapisane od...do... takich rzeczy się nie praktykuje z tego co wiem... jak jest inaczej to proszę mnie wyprowadzić z błędu...

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpnia 30, 2010, 12:09:05 am »
0
Na umowach wpisany jest czas rozpoczęcia koncertu i  czas jego trwania. Tak jest na wszystkich umowach jakie podpisywałem, a troszkę ich podpisałem. Po prostu organizator zabezpiecza się w ten sposób przed zbyt krótkim koncertem, albo przed spóźniającymi się artystami.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpnia 30, 2010, 12:13:41 am »
0
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=0fS2oLhly8s&amp;feature=related" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=0fS2oLhly8s&amp;feature=related</a>
  :vampire:

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpnia 30, 2010, 12:29:10 am »
0
Stacja BBC 3 pokazała właśnie 2 piosenki z koncertu w Reading (ChD i WTTJ). Kolejne emisje są zapowiedziane na późniejsze terminy.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpnia 30, 2010, 07:03:27 am »
0
Ale to nie chodzi o to czekanie. Bo czekać, to każdy czeka. w końcu po to się jedzie na koncert, aby w nim uczestniczyć, słuchać muzy itp. tutaj chodzi o podejście wykonawcy... Ja też bym czekał nawet 10 godzin, ale wkuriwałbym się na to, że ktoś mnie olewa spóźniając się tylko dlatego, że ma takie widzimisię.
Nie przesadzaj, w dzisiejszych czasach zyja jeszcze ludzie lepsi od Axl'a. Dzięki Bogu. znasz takich ludzi jak: Page, Mccartney, Możdżer, Smolik, Waglewski, Soyka, Penderecki, Prince,Mercury, Fripp, Giles, Clapton, B.B. King. Axla jest dobry, ale nie aż tak. Może rockandrollowcem jest dobrym, ale są ludzie, którzy są duużo lepszymi muzykami i są bardziej charyzmatyczni niż Axl.
[/quote]To sobie słuchaj tych asów(k***a Mozart ich zjada na śniadanie)a nie Przy***sz się bez przerwy do Axla o wszystko,koncercik się opóznił o godzinkę,no dramat straszny,wiele kapel się spóżnia i nie robi się z tego takiego halo.Jesteś taki naiwny jak dzieciak?Myślisz że organizatorzy martwili się o fanów?g***o prawda,bali się tylko o własne tłuste tyłki,o licencję,kasę, która może przejś koło nosa w przyszłym roku.Gdyby nie ta jebnięta cisza noca, to niebyłoby problemu nawet gdyby Gunsi spóznili się dwie godzinki.
Widzisz tam na nagraniach puste trybuny,tak wszyscy wyszli z powodu braku szacunku ze strony Axla(tak zawsze On wszystkiemu winien).A tak po prawdzie owsik,byłeś kiedykolwiek na koncercie Guns N' Roses?Wydałeś chociaż 10 zł?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2010, 07:28:56 am wysłana przez Artur78 »

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 8432
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip