Autor Wątek: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!  (Przeczytany 20700 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 28, 2010, 02:48:34 pm »
0
Gunsi wrócili xD

Offline DOMIN

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Respect: +11
    • http://
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 28, 2010, 03:22:45 pm »
0
Wow, bylem na tym koncercie! Bylo super ale to chyba tylko emocje. Juz wychodzilem jak zaczeli i gdyby nie tlum ludzi do wyjscia to bym wyszedl, bylem dosc blisko ale niestety wracajac dotarlem na odleglosc 100 metrow. Axlowi dostalo sie niezle, ludzie w blocie, zmeczeni czekali na niego.
Poszedlem do domu w momencie piano solo. Koncert strasznie chu..owy ale mam na to wytlumaczenie. Idac na masowa impreze typu festival i do tego nie wysokiej rangi dostajemy gniota, co innego isc na guns n roses. A teatrzyk typu ze gramy akustycznie lub chcemy grac dalej na mnie nie dziala. Mogl ruszyc dupe i byc na czas. Mial byc o 21 a byl o  22.30, ile mozna czekac w deszcu? A jak sie zjawil to spiewal tak ze gitarzysci glosniej od niego, ucinal i urywal, mimo to czuc bylo niesamowity potencjal glosu bo czasami az ciary przechodzily.
Wczesniej objechalem koncert Slasha z manchesteru i bardzo przepraszam za to, minelo troche czasu, mam porownanie i bardzo przepraszam ,bootleg brzmi znakomicie. Zbyt wysoko postawilem poprzeczke po koncercie sex pistols i tego oczekuje od reszty zespolow. Takze sorry.
W kazdym razie warto bylo tam byc, bilet na 17 oct kupiony i wiem ze bedzie super.

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 28, 2010, 03:37:41 pm »
0
Ashba na Facebooku

Cytuj
Last night was insane! They pulled the power, but failed to kill the connection as 90,000 people sang Paradise City. Much love to you all!!!

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 28, 2010, 04:00:11 pm »
0
Kurde, trochę mnie dziwi to wszystko. Skoro New Gn'R chce grać koncerty, to robi to chyba dla fanów, prawda? Skoro robi to dla fanów, to dla czego  nie szanują ich czasu i pieniędzy? Tylko dlatego, że Axl tak chce? wkurza mnie taka postawa. I nie dziwie się organizatorom. Przecież podali powód takiego postępowania. Jest to uzasadnione prawnie. Takie są przepisy. dlaczego organizator miałby ponosić prawne konsekwencje nieprzestrzegania przepisu "ciszy nocnej"? Axl tak mocno kiedyś przestrzegał prawa autorskiego. bił ludzi, którzy stali z kamerami na występach. Czyżby przestrzegął tylko tych przepisów, które jemu pasują? Trochę głupie i niedojrzałe to jego zachowanie.
offtop: Nie życzę sobie komentarzy typu: ludzie z koszulka Slasha są niegodnymi fanami Guns N' Roses.  To mnie obraża i wiem, że to był żart, ale takie żarty na tym forum przemieniają się w dyskusję burzliwa i emocjonalnie naładowaną i łato przejść do obrażania.

konsensus: Axl nie powinien się spóźniać, bo ludzie mu płacą (kupując bilety)za to, żeby obejrzeć koncert o godzinie, którą wyznaczył zespół w porozumieniu z organizatorem.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Abi.

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 261
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 28, 2010, 05:26:19 pm »
0
Totalnie się zgadzam z Owsikiem. No niech będzie, że Axl już taki jest i zawsze się spóźnia, ale skoro było ostrzeżenie, że występ w takim wypadku zostanie przerwany to nie rozumiem tego protestu zespołu. Przecież gdyby zaczęli punktualnie to było by wszystko ok. Nie wiem czy Axl chciał coś udowodnić organizatorom, w każdym razie najbardziej ucierpieli fani, którzy na koncert czekali.
Life's a bitch and then you die.


Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 28, 2010, 06:14:37 pm »
0
A jeżeli chciał coś udowodnić, to co chciał udowodnić? Bo ja nie rozumiem?
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Abi.

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 261
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 28, 2010, 06:18:30 pm »
0
Chodziło mi o to, że Axl chciał pokazać, że nie obchodzą go ostrzeżenia od organizatorów, bo on i tak zrobi po swojemu. Dla mnie to trochę tak wygląda, ale to tylko moje zdanie.
Life's a bitch and then you die.


Offline Diana

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 199
  • Płeć: Kobieta
  • A ty tańcz i wino pij, niech cały wiruje świat...
  • Respect: +2
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 28, 2010, 07:04:10 pm »
0
O kurde, no to grubo było :) Cieszy mnie to, że Axl wogóle się nie zmienił i ma jeszcze ten rockowy pazur, bo nieraz myślałam, że te czasy już się skończyły. No cóż, on się jednak nigdy nie zmieni, to mi się w nim podoba. Fajne jest też to, że nie walnął mikrofonem o scenę i nie wyszedł z fochem, tylko kontynuował koncert. Nie wiem jak wy, ale ja bardzo chciałabym byc na tym festiwalu :) Facet pokazał, że jednak mu zależy na fanach i stanął na wysokości zadania, no bo przecież sam sprowokował tą sytuację. Wszystko wyglądałoby inaczej gdyby jednak się dostosowali i skończyli grac. Wątpię, żeby była powtórka z St.Luis, ale wszyscy na pewno by się strasznie wkurzyli. Moim zdaniem całe wydarzenie ogólnie na plus :)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 28, 2010, 07:37:14 pm »
0
No dla mnie nie pokazał jak mu zależy na fanach. Skoro kazał im czekać na swoje wejście. Kim on k***a jest, żeby wystawiać na próbę cierpliwości swoich fanów, ludzi którzy mu płacą, żeby wyszedł punktualnie??
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 28, 2010, 07:46:23 pm »
0
Facet pokazał, że jednak mu zależy na fanach
lol
chyba mamy odmienne postrzeganie rzeczywistości
nie oglądałem tych filmików i nie mam zamiaru ale nie potrafię zrozumieć, jak sie możecie jeszcze podniecać tym co zrobił Axl
owsik dość trafnie określił i po części moje stanowisko

Offline Jawhowe

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: -1
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 28, 2010, 08:13:50 pm »
0
No tak, bo Axl to jedyny muzyk który spóźnia się na koncerty. Wszyscy inni przyjeżdżają parę godzin przed występem aby przypadkiem fani nie poczuli się zlekceważeni.
I'm sick to death of people saying we've made 11 albums that sounds exactly the same, infact, we've made 12 albums that sounds exactly the same  - Angus Young

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 28, 2010, 08:14:30 pm »
0
Takie gadanie. Axl zły bo wyszedł godzinę po terminie ustalonym przez organizatorów itd. itp.

Axl wychodzi zawsze wtedy kiedy chce i czuje się gotowy. Broń boże nie chcę go usprawiedliwiać, ale każdy wie jaka jest sytuacja z Gunsami i że w 90 % przypadków opóźniają koncerty, więc dziwią mnie te głosy oburzenia. Fakt jest również taki, że w Reading była publiczność festiwalowa i GN'R przyszli zobaczyć przy okazji a nie konkretnie Axla i s-kę. Jak ktoś się nie może do takiej sytuacji przyzwyczaić to już jego problem. Skoro twierdzicie, że Axl nie uszanował fanów w Reading to ja dodam, że w takim razie nigdy ich nie szanował bo notorycznie spóźniał się na koncerty już w latach 80. A jednak ludzie chodzą na ich koncerty bo grają świetną muzykę. Organizatorzy chyba się nie spodziewali, że specjalnie dla nich Axl zmieni swoje nawyki i pokornie wyjdzie na scenę o czasie. Jeśli tak to świadczy to o ich naiwności.

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 28, 2010, 08:20:56 pm »
0
chyba nie czytaliście dlaczego powinni wyjść na scenę o czasie

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 28, 2010, 08:32:15 pm »
0
Żeby nie płacić kary za przedłużenie ciszy nocnej o 20 minut. Bo tyle mniej więcej zostało Gunsom, żeby skończyć koncert. Przy zyskach z całej imprezy taka kara chyba nie powinna nawet na nich zrobić wrażenia.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2010, 08:42:37 pm wysłana przez mafioso »

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 28, 2010, 08:41:10 pm »
0
tak, a ryzyko odebrania licencji, czy co to tam jest na kolejne festiwale to nic dla organizatorów, no ale przecież Axl raczył wystąpić
po za tym chyba niektórzy lubią twierdzić, że deszcz pada jak się pluje

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 8432
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip