Autor Wątek: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!  (Przeczytany 20213 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12051
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 28, 2010, 08:43:50 pm »
0
To po co ich zapraszali na festiwal skoro na 90 % mogli przewidzieć taką sytuację. Kto tu zrobił głupka z fanów ? Organizator czy zespół, który i tak się zawsze spóźnia ?



Cytuj
DJASHBA
READING FESTIVAL - Apparently the promoter has had a personal grudge with GN'R stemming from 8 years ago, if this was the case why book the band? He knows our show. Let me guess... To take our fans money and then not allow us to give them a show that they payed for. This was clearly not a curfew thing because after cutting our power like a selfish money grubbing prick, he allowed music blasting through out the venue till the early morning. For us this was all about the fans, the show and the music. For the promoter it was all about the money and not about the fans or the music. The promoter was already being a cocky f$#k in the press before we arrived, so yes we went on a little late, and for this we apologies. However, our fans payed to see a show, and that's why we showed up, too give them just that. Sad that this promoter's music festival has little too do with the fans or the love for music. Last night was insane! They pulled the power, but failed to kill the connection as 90,000 people sang Paradise City. Much love to you all!!!

Seems some of you took my post out of context. I in NO way meant that we went on late because the promoter was being a cocky prick. I simply stated that, then I went on to apologies to the fans for us going on a little late. Peace out.

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 28, 2010, 08:47:38 pm »
0
nie no, przy takich argumentach to pas:D

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 28, 2010, 08:52:58 pm »
0
tak, a ryzyko odebrania licencji, czy co to tam jest na kolejne festiwale to nic dla organizatorów, no ale przecież Axl raczył wystąpić
po za tym chyba niektórzy lubią twierdzić, że deszcz pada jak się pluje
Ta z całą pewnością miasto by zrezygnowało z powodu 20 minut dłuższego koncertu z festiwalu na który przyjeżdża 90 tysięcy fanów którzy zostawiają na miejscu setki tysięcy jak nie miliony funtów...
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12051
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 28, 2010, 09:02:35 pm »
0
bizkit - Axl zawsze był niepokorny i nie słuchał nikogo czy ktoś go o coś prosił, czy ktoś mu groził itd. OK jego wina, że wyszli godzinę po czasie, ale zawsze tak robili i będą tak robić. Chcieli dać pełny koncert ale nie było im to dane przez głupie moim zdaniem przepisy. Zresztą z tego co pisze i Ashba i ludzie, którzy byli na miejscu muzyka na terenie festiwalu leciała z głośników do rana.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 28, 2010, 10:30:02 pm »
0
Przecież każdy wie jaki jest Axl. Idąc na koncert Gn'R trzeba się szykować na to, że jeśli koncert zaplanowany jest na 20 to chłopaki mogą wyjść o 22 albo nawet i później...Jeśli ktoś na prawdę chce zobaczyć tą kapele to będzie czekał i cały dzień. Pierwsze riffy już wynagradzają całe czekanie ;) Wydaje mi się, że Axl nie zgodził się na pokazywanie koncertu na żywo w necie bo przeczuwał, że będą jakieś jaja. Dla mnie dobrze zrobił, że się nie ugiął..

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 28, 2010, 11:09:44 pm »
0
pytanie tylko jak byście zmienili podejście jakbyście stali 2 godziny w deszczu.. i wilki jakieś  :D
ale spoko.. kręci was to - luzik
przyjmijcie tylko, że nie wszystkich musi  :rolleyes:

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12051
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 28, 2010, 11:29:26 pm »
0
Przyjęliśmy :)

Z tym, że jak ktoś idzie na Gunsów to liczy się z opóźnieniem. A ja mam wrażenie, że w Reading większość chciała zobaczyć Axla tylko przy okazji a nie przyszła specjalnie dla niego. Stąd ten cały szum, buczenie i narzekanie.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 28, 2010, 11:53:00 pm »
0
Całkowicie zgadzam się z przedmówcą ;)

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12051
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 29, 2010, 01:17:56 am »
0
@RichardFortus

# I don't think there is another band out right now that has the balls to do what we did last night. 3 minutes ago via TweetDeck

# Axl insists on doing things his way and not playing by the fucking rules. You can love him or hate him for it, 3 minutes ago via TweetDeck

# but the fact of the matter is.... he's the real fucking deal. skin, blood and soul. Deal with it or not, but it won't ever change. 2 minutes ago via TweetDeck

Offline thorgal_30

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 29, 2010, 01:23:21 am »
0
Tak czytam ten wątek i oczom nie wierze..what the fuck.. o co takie hallo.. o spóznienie Axla ?? Przeciezz każdy wie jaki jest Axl i  na tym własnie polega jego urok.. nie będą mu jacyś dupkowie wyznaczać  kiedy ma zagrac..Axl jak prawdziwy artysta wychodzi wtedy kiedy ma wenę.. i jak jesteś fanem  jego twórczosci, cenisz jego wybuchowy charakter to albo pogódż się z tym albo WON.. masakra.. bo co psia mac padało.. to sobie  parasolkę weż.. plenerowy rock n roll w wykonaniu Axla & Co. to nie  piknik dla ciot,,, to  rock & rolowa ekstaza... i jesli tylko dasz szanse Axlowi to  zabierze twoje uszy na taką wyprawe, taki odjazd  ze psia mac do emerytury tego nie zapomnisz...ale  trzeba twardym być nie miękkim.. i nie jojczyć, nie marudzić ze sie spóznił... kurka wodna.. nie będą Axlowi jacys ciule opowiadać o ciszy nocnej... dla Guns N Roses nie ma ciszy i basta,  -- tyle :)

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12051
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 29, 2010, 07:19:07 am »
0
Odnosze wrazenie, ze ktos tu jest do reszty walniety. Jak mozna usprawiedliwiac takie spoznienie? Widzieliscie Axl'a wychodzacego z busa w tej trasie dawajacego autografy ot tak? (to jest serio ptynie, bo sie w ogole nie orientuje, ale obstawiam, ze tak nie jest po jego podejsciu do fanow}. Nikt nie przychodzi na GUNS N' ROSES, bo kazdy kto miałby kiedyś, w latach '90, zareagować na ten slogan, teraz by to olał cieplejszą cieczą niż na niego mogło padać a Anglii. Niemal każdy chce zobaczyć Axl'a i w dupie ma całą resztę. Szczerze wierzę, że te koncerty wyprzedałyby się w pierwszym rzucie ponad dwukrotnie bardziej firmowane jako AXL ROSE. I tak wiadomo, ze idzie sie na to samo, ale jest ta nutka, ze gosciu pokaze cos wreszcie od siebie na 100%. Wiecej luda chodzi na Rihanne niz na new GN'R a jednak nikt nie wie kto to Fortus, mysle, ze wiekszosc widowni Gunsowej tak samo ma to gleboko zakopane:)

Offline thorgal_30

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 29, 2010, 10:50:06 am »
0
No nie wiem, ja tam słucham Gunsów od 20 lat...  i jestem przeszczęsliwy widząć  Axla  w takiej " zbójeckiej" formie...ze byle parch organizator nie będzie mu mówił co i jak ma robić.... :) kurka tyle psów powieszono na "chiness democracy" a dla mnie to perełka, dopieszczona do każdej nuty. Kilkanascie lat czekania  i warto było.  Ludzie by chcieli aby Axl się zmienił, ale On jest konsekwetny -- leje na wszystko i wszystkich.. i mam nadzieję , ze w Pradze  tez zrobic cos nieprzewidywalnego, coś o czym się będzie mówić i cos co się bedzie pamiętać. A reakcja sezonowych fanów  wisi mi koło wacława....  Co do nowego składu... to faktem jest, ze osobiscie mało co wiem o nowych ludkach...  jeszcze dekade temu  wiedziałem  sporo u Gunsach, pózniej przestałem sie tym trudzić.. Cenie  Axla, jego twórczość  i mam do niego zaufanie, ze byle ciot by sobie do zespołu nie wziął...  Trzeba sie pogodzić z tym ze Old GNR nie istnieje.  UMARŁ KRÓL, niech zyje Król...dla mnie Axl  uwzgledniając proporcje  to taki  Morison - naszych czasów... i w du.. to mam. Prawie co weekend musze sie uzerać ze znajomymi, kumplami etc. co sie dowalają do GNR...a  faktem jest ze bez Axla , jego muzy i scenicznych zachowań...byłoby biednie.

Pozdrawiam:)

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 29, 2010, 12:01:33 pm »
0
Wszyscy wiedzą, że Axl i spóła spóźniają się na koncerty. No ok, ale to nie zmienia faktu, że jest to trochę lekceważące wobec fanów, jeśli np. zespół wychodzi na scenę godzinę później. Dużo prawdy w tej kwestii napisał Owsik. Mimo to, spodobało mi się zachowanie zespołu po tym jak odłączono im prąd. Protest jak najbardziej wskazany, bo reguły organizatora są jakieś z kosmosu. W Polsce taki koncert mógłby trwać i całą noc. A jak komuś zakłóca ciszę nocną, to można było wybrać bardziej odpowiednie miejsce na występ.

Nie życzę sobie komentarzy typu: ludzie z koszulka Slasha są niegodnymi fanami Guns N' Roses.  To mnie obraża i wiem, że to był żart, ale takie żarty na tym forum przemieniają się w dyskusję burzliwa i emocjonalnie naładowaną i łato przejść do obrażania.
Zgadzam się.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Guns N' Roses protestuje podczas koncertu!
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 29, 2010, 12:06:26 pm »
0
hmmm....chyba z wiekiem takie incydenty przestają mnie bawić i potrafię obiektywnie ocenić, że w przypadku Rudego tego typu zachowania mają już niewiele wspólnego z drapieżną i niepokorną naturą odurzonych wolnością i używkami młodych ludzi.... są one natomiast nafaszerowane swego rodzaju zmanierowaniem i gwiazdorstwem...osobiście byłabym bardzo zniesmaczona taką postawą...
Axl to Axl - fakt... pytanie nasuwa się jedno ...czy pokolenie dojrzałych i dorosłych fanów zasługuje na tak beznadziejne traktowanie i szopkę pod tytułem gramy bez prądu ? może warto ukłonić się wreszcie w kierunku publiki, która jest na dobre i na złe z zespołem przez tyyyyle lat?

ktoś napisał, że ludzie przychodzą na koncerty dla Axl'a....zgadzam się z tą opinią....3/4 zebranych tam ludzi idzie tam tylko dla Kierownika  ;) ehhh....aż strach pomyśleć, co wymyśli w Pradze  :???: :D


 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 8218
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip