Autor Wątek: Guns N' Roses ponownie w Polsce!  (Przeczytany 87134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline witas331

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Respect: +10
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #210 dnia: Grudnia 08, 2016, 01:36:12 pm »
0
Ceny co roku na każdy koncert są wyższe. A tu dochodzi kwestia wyjątkowego składu. I tak nie są zle te ceny 😊

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #211 dnia: Grudnia 08, 2016, 01:43:20 pm »
0
Cytuj
Jakie były ceny na Bon Jovi? To chyba organizował Prestige?
@slasherr za płytę dawałam 190. GC według internetów było za 350, więc podobnie jak teraz GN'R. I tak, BJ też organizował Prestige.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2016, 01:46:09 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline thorgal_30

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #212 dnia: Grudnia 08, 2016, 01:50:24 pm »
0

Też bym wolał, żeby ponownie Prestige organizował koncert jak poprzednio.


Jakby organizował Prestige to dowaliliby ceny jak na Biebera. I tak się cieszmy, że mamy taniej niż w Czechach..do tej pory regułą było, że u Pepików jest zawsze taniej.

Offline DooOminO

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +146
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #213 dnia: Grudnia 08, 2016, 02:18:37 pm »
0
3x miejsca sektor TD-K Zakupione  :rolleyes:

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #214 dnia: Grudnia 08, 2016, 02:28:28 pm »
0
W Paryżu Golden Circle kosztuje 90,50 €

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5007
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1689
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #215 dnia: Grudnia 08, 2016, 02:35:14 pm »
0
Nie ma co narzekać na ceny. Przypomnę, że przed ogłoszeniem dużo grupa moich znajomych fanów była przygotowana na ceny rzędu 400/500 zł za bilety na płytę. Co prawda byłyby to najwyższe ceny biletów jakie widziałem w tym kraju, ale jednak brałem pod uwagę to, że tak się stać może. Na szczęście - będzie taniej i w pełni dla mnie akceptowalnie. To jak wielka grupa z Was kupiła bilety na sektor GC chyba świadczy o tym, że większość fanów stać na to, żeby zobaczyć zespół z bliska (jeśli blisko to dla was odległość do 50 metrów) :P
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline DooOminO

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +146
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #216 dnia: Grudnia 08, 2016, 03:33:17 pm »
0
Nie wiem jak u was ale ja muszę namawiać znajomych na takie wydarzenie nie każdy lubi tak gunsow jak ja :P zakupilem dwa bilety dla nie zdecydowanej pary wrazie czego będą do oddania   :sorcerer:

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #217 dnia: Grudnia 08, 2016, 04:20:52 pm »
0
Pomijając kwestię upływu lat, zmiany PKB, inflacji, innych śmiesznych czynników, które sugerują że statystyczny Polak zarabia więcej/mniej niż x lat temu  ;) Pomijając także kwestię gaży dla zespołu, nie można porównywać cen z Rybnika i Gdańska.

1) koszty zorganizowania imprezy na starawym stadionie w Rybniku są znacznie mniejsze niż na nowoczesnym, ogromnym stadionie. Spytajcie o cenę mieszkania w centrum Gdańska a potem w centrum Rybnika ;)
2) W 2012 "newGNR" było 4 lata po wydaniu płyty, trzeci rok w trasie, po dwóch latach wracali do Europy. Siada sobie taki organizator i myśli "Cholera, ani złapać na tym, że pierwszy raz w Polsce bo już byli. Skład zespołu nie zachęca bo tylko Axl jest rozpoznawalny w szerszym gronie odbiorców. Trasa promująca płytę? Niby tak, ale przez 4 lata promować to śmiech na sali. No czym tu zachęcić...WIEM! Zrobimy bilety po taniości, tak żeby sprzedać jak najwięcej, pokryć koszt organizacji, a zysk jaki będzie taki będzie, za to jaka reklama dla naszej firmy!". Może w tym momencie wyjdę na ignoranta, ale interesując się rynkiem muzycznym w Polsce, słysząc w 2012 roku Prestige MJM pomyślałem "kto?".
3) Rok 2016. Styczeń - powrót Slasha i Duffa - media trąbią, praktycznie każdy kto się interesuje muzyką o tym słyszy. Kwiecień - cały świat widzi na własne oczy (w internecie :P) Axla i Slasha hasających razem po scenie. Maj - Axl koncertuje z AC/DC i wszyscy są zachwyceni jego formą wokalną - znowu media trąbią. GNR w "prawie klasycznym" składzie robi tournee i jest rzeczą pewną, że objadą cały świat, fani na całym świecie tylko czekają na to. Józef P., 45 lat, w latach 90 nosił glany i długie włosy, dzisiaj szanowany biznesmen, komentuje ten fakt w ten sposób "TAKA OKAZJA MOŻE SIĘ WIĘCEJ NIE POWTÓRZYĆ! CZEKAŁEM NA ZOBACZENIE AXLA I SLASHA KOŁO SIEBIE CAŁE ŻYCIE!". Wyrywa się LiveNation "ROBIMY TEN KONCERT! ON SIĘ WYPRZEDA BEZ REKLAMY!".
4) Tendencja wzrostowa jeśli chodzi o ceny biletów na wszelkie eventy w Polsce, utrzymująca się od kilku lat. No dalej, bywalcy polskich klubowych koncertów, niech rzuci kamieniem kto nie zauważył, że za koncert tego samego polskiego artysty w tym samym miejscu przy okazji ostatniej wizyty musiał zapłacić choćby 5zł więcej niż przy przedostatnim koncercie?
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5007
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1689
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #218 dnia: Grudnia 08, 2016, 04:47:30 pm »
0
No sorry... może i płacimy więcej za bilety na koncerty ale płyty się już od ok dziesięciu lat wcale nie sprzedają, więc jakby nie patrzeć - na czymś Ci biedni muzycy muszą zarabiać.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #219 dnia: Grudnia 08, 2016, 06:35:36 pm »
+1
@Hubik założmy agencję koncertową i dojedźmy LN :P

Z chęcią. Z Toba prezesować to  :wub: Tylko byśmy się musieli dogadać co do sprowadzania zespołów, bo jak wiesz ja niektóre to niechętnie :P

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3477
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3554
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #220 dnia: Grudnia 08, 2016, 07:09:07 pm »
0
Witam wszystkich...
-Czy wie ktoś ile trzeba czekać na dostawę biletów po rejestracji zakupów na ticketmaster?


Zadałam to samo pytanie ludziom z Ticketmaster i właśnie ktoś z działu obsługi poinformował mnie mailowo, że - cytuję - "zamówienie zostanie wysłane do 14 dni roboczych".
Pozostaje mieć nadzieję, że z punktualnością nie jest u nich krucho.
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline gitarzysta

  • Patience
  • Wiadomości: 24
  • Respect: +2
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #221 dnia: Grudnia 08, 2016, 07:51:31 pm »
+1
Witam.Tak czytam i czytam ..te pytania :Kiedy dostane bilety.....a nie prosciej wybrac opcje e-ticket i za sekunde miec na emailu i w wersji cyfrowej?
2006 Warszawa
2010 Praga
2012 Mönchengladbach
2017 Nijmengen
2018 Gelsenkirchen

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3750
  • Respect: +949
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #222 dnia: Grudnia 08, 2016, 08:06:53 pm »
+2
Jak się kupujemy bilety na koncert to chcemy mieć pamiątkę z tego koncertu, żeby później mieć pamiątkę i pokazywać prawnukom. Nie chcemy natomiast makulatury w formacie A4 za 300 zł wydrukowanej własnoręcznie w domu - ja nie jestem z tego pokolenia co podczas kontroli biletów w pociągu zamiast biletu, wyciąga się telefon komórkowy.

Offline keeper

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +14
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #223 dnia: Grudnia 08, 2016, 08:09:40 pm »
0
Trybuna premium Q zakupiona.

Offline gitarzysta

  • Patience
  • Wiadomości: 24
  • Respect: +2
Odp: Guns N\' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #224 dnia: Grudnia 08, 2016, 08:39:43 pm »
0
Ja natomiast jestem z pokolenia ktore ma 44 lata i klika biletow z koncertu gnr w szufladzie....a takze i Bj,Metallica,Iron Mauden..Ac/Dc,Queen i tak by mozna wymieniac....a wydrukownay bilet nie rozni sie zbytnio od wyslanego 😂😂

Post Merge: Grudnia 08, 2016, 08:41:30 pm
Natomiast nie jestem z pokolenia uzywajacego smartfona zamiast zapalniczki na koncercie :radocha: :D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2016, 08:41:30 pm wysłana przez gitarzysta »
2006 Warszawa
2010 Praga
2012 Mönchengladbach
2017 Nijmengen
2018 Gelsenkirchen

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 8097
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip