Autor Wątek: Guns N' Roses ponownie w Polsce!  (Przeczytany 86512 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline witas331

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Respect: +10
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #210 dnia: Grudnia 08, 2016, 01:36:12 pm »
0
Ceny co roku na każdy koncert są wyższe. A tu dochodzi kwestia wyjątkowego składu. I tak nie są zle te ceny 😊

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #211 dnia: Grudnia 08, 2016, 01:43:20 pm »
0
Cytuj
Jakie były ceny na Bon Jovi? To chyba organizował Prestige?
@slasherr za płytę dawałam 190. GC według internetów było za 350, więc podobnie jak teraz GN'R. I tak, BJ też organizował Prestige.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2016, 01:46:09 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline thorgal_30

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #212 dnia: Grudnia 08, 2016, 01:50:24 pm »
0

Też bym wolał, żeby ponownie Prestige organizował koncert jak poprzednio.


Jakby organizował Prestige to dowaliliby ceny jak na Biebera. I tak się cieszmy, że mamy taniej niż w Czechach..do tej pory regułą było, że u Pepików jest zawsze taniej.

Offline DooOminO

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +146
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #213 dnia: Grudnia 08, 2016, 02:18:37 pm »
0
3x miejsca sektor TD-K Zakupione  :rolleyes:

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #214 dnia: Grudnia 08, 2016, 02:28:28 pm »
0
W Paryżu Golden Circle kosztuje 90,50 €

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #215 dnia: Grudnia 08, 2016, 02:35:14 pm »
0
Nie ma co narzekać na ceny. Przypomnę, że przed ogłoszeniem dużo grupa moich znajomych fanów była przygotowana na ceny rzędu 400/500 zł za bilety na płytę. Co prawda byłyby to najwyższe ceny biletów jakie widziałem w tym kraju, ale jednak brałem pod uwagę to, że tak się stać może. Na szczęście - będzie taniej i w pełni dla mnie akceptowalnie. To jak wielka grupa z Was kupiła bilety na sektor GC chyba świadczy o tym, że większość fanów stać na to, żeby zobaczyć zespół z bliska (jeśli blisko to dla was odległość do 50 metrów) :P
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline DooOminO

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +146
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #216 dnia: Grudnia 08, 2016, 03:33:17 pm »
0
Nie wiem jak u was ale ja muszę namawiać znajomych na takie wydarzenie nie każdy lubi tak gunsow jak ja :P zakupilem dwa bilety dla nie zdecydowanej pary wrazie czego będą do oddania   :sorcerer:

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #217 dnia: Grudnia 08, 2016, 04:20:52 pm »
0
Pomijając kwestię upływu lat, zmiany PKB, inflacji, innych śmiesznych czynników, które sugerują że statystyczny Polak zarabia więcej/mniej niż x lat temu  ;) Pomijając także kwestię gaży dla zespołu, nie można porównywać cen z Rybnika i Gdańska.

1) koszty zorganizowania imprezy na starawym stadionie w Rybniku są znacznie mniejsze niż na nowoczesnym, ogromnym stadionie. Spytajcie o cenę mieszkania w centrum Gdańska a potem w centrum Rybnika ;)
2) W 2012 "newGNR" było 4 lata po wydaniu płyty, trzeci rok w trasie, po dwóch latach wracali do Europy. Siada sobie taki organizator i myśli "Cholera, ani złapać na tym, że pierwszy raz w Polsce bo już byli. Skład zespołu nie zachęca bo tylko Axl jest rozpoznawalny w szerszym gronie odbiorców. Trasa promująca płytę? Niby tak, ale przez 4 lata promować to śmiech na sali. No czym tu zachęcić...WIEM! Zrobimy bilety po taniości, tak żeby sprzedać jak najwięcej, pokryć koszt organizacji, a zysk jaki będzie taki będzie, za to jaka reklama dla naszej firmy!". Może w tym momencie wyjdę na ignoranta, ale interesując się rynkiem muzycznym w Polsce, słysząc w 2012 roku Prestige MJM pomyślałem "kto?".
3) Rok 2016. Styczeń - powrót Slasha i Duffa - media trąbią, praktycznie każdy kto się interesuje muzyką o tym słyszy. Kwiecień - cały świat widzi na własne oczy (w internecie :P) Axla i Slasha hasających razem po scenie. Maj - Axl koncertuje z AC/DC i wszyscy są zachwyceni jego formą wokalną - znowu media trąbią. GNR w "prawie klasycznym" składzie robi tournee i jest rzeczą pewną, że objadą cały świat, fani na całym świecie tylko czekają na to. Józef P., 45 lat, w latach 90 nosił glany i długie włosy, dzisiaj szanowany biznesmen, komentuje ten fakt w ten sposób "TAKA OKAZJA MOŻE SIĘ WIĘCEJ NIE POWTÓRZYĆ! CZEKAŁEM NA ZOBACZENIE AXLA I SLASHA KOŁO SIEBIE CAŁE ŻYCIE!". Wyrywa się LiveNation "ROBIMY TEN KONCERT! ON SIĘ WYPRZEDA BEZ REKLAMY!".
4) Tendencja wzrostowa jeśli chodzi o ceny biletów na wszelkie eventy w Polsce, utrzymująca się od kilku lat. No dalej, bywalcy polskich klubowych koncertów, niech rzuci kamieniem kto nie zauważył, że za koncert tego samego polskiego artysty w tym samym miejscu przy okazji ostatniej wizyty musiał zapłacić choćby 5zł więcej niż przy przedostatnim koncercie?
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #218 dnia: Grudnia 08, 2016, 04:47:30 pm »
0
No sorry... może i płacimy więcej za bilety na koncerty ale płyty się już od ok dziesięciu lat wcale nie sprzedają, więc jakby nie patrzeć - na czymś Ci biedni muzycy muszą zarabiać.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #219 dnia: Grudnia 08, 2016, 06:35:36 pm »
+1
@Hubik założmy agencję koncertową i dojedźmy LN :P

Z chęcią. Z Toba prezesować to  :wub: Tylko byśmy się musieli dogadać co do sprowadzania zespołów, bo jak wiesz ja niektóre to niechętnie :P

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3473
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #220 dnia: Grudnia 08, 2016, 07:09:07 pm »
0
Witam wszystkich...
-Czy wie ktoś ile trzeba czekać na dostawę biletów po rejestracji zakupów na ticketmaster?


Zadałam to samo pytanie ludziom z Ticketmaster i właśnie ktoś z działu obsługi poinformował mnie mailowo, że - cytuję - "zamówienie zostanie wysłane do 14 dni roboczych".
Pozostaje mieć nadzieję, że z punktualnością nie jest u nich krucho.
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline gitarzysta

  • Patience
  • Wiadomości: 24
  • Respect: +2
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #221 dnia: Grudnia 08, 2016, 07:51:31 pm »
+1
Witam.Tak czytam i czytam ..te pytania :Kiedy dostane bilety.....a nie prosciej wybrac opcje e-ticket i za sekunde miec na emailu i w wersji cyfrowej?
2006 Warszawa
2010 Praga
2012 Mönchengladbach
2017 Nijmengen
2018 Gelsenkirchen

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #222 dnia: Grudnia 08, 2016, 08:06:53 pm »
+2
Jak się kupujemy bilety na koncert to chcemy mieć pamiątkę z tego koncertu, żeby później mieć pamiątkę i pokazywać prawnukom. Nie chcemy natomiast makulatury w formacie A4 za 300 zł wydrukowanej własnoręcznie w domu - ja nie jestem z tego pokolenia co podczas kontroli biletów w pociągu zamiast biletu, wyciąga się telefon komórkowy.

Offline keeper

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +14
Odp: Guns N' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #223 dnia: Grudnia 08, 2016, 08:09:40 pm »
0
Trybuna premium Q zakupiona.

Offline gitarzysta

  • Patience
  • Wiadomości: 24
  • Respect: +2
Odp: Guns N\' Roses ponownie w Polsce!
« Odpowiedź #224 dnia: Grudnia 08, 2016, 08:39:43 pm »
0
Ja natomiast jestem z pokolenia ktore ma 44 lata i klika biletow z koncertu gnr w szufladzie....a takze i Bj,Metallica,Iron Mauden..Ac/Dc,Queen i tak by mozna wymieniac....a wydrukownay bilet nie rozni sie zbytnio od wyslanego 😂😂

Post Merge: Grudnia 08, 2016, 08:41:30 pm
Natomiast nie jestem z pokolenia uzywajacego smartfona zamiast zapalniczki na koncercie :radocha: :D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2016, 08:41:30 pm wysłana przez gitarzysta »
2006 Warszawa
2010 Praga
2012 Mönchengladbach
2017 Nijmengen
2018 Gelsenkirchen

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7915
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip