Autor Wątek: Guns N' Roses na gali Golden Gods Awards - 23.04.2014  (Przeczytany 13945 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Guns N' Roses na gali Golden Gods Awards - 23.04.2014
« Odpowiedź #75 dnia: Kwietnia 24, 2014, 03:28:39 pm »
+1
"thanks for all of our lineups" - czyli podziekował Slashowi ?! :vampire:

guest2849

  • Gość
Odp: Guns N' Roses na gali Golden Gods Awards - 23.04.2014
« Odpowiedź #76 dnia: Kwietnia 24, 2014, 03:33:44 pm »
+1
Pewnie podziękował. :D

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1031
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +941
Odp: Guns N' Roses na gali Golden Gods Awards - 23.04.2014
« Odpowiedź #77 dnia: Kwietnia 24, 2014, 04:16:53 pm »
+1
Wy oglądaliście na żywo, więc odczucia pewnie były inne, ale według mnie najgorzej wypadli organizatorzy i DJ Ashba, a dopiero po nich Axl. Cała reszta była dosłownie idealna, aż pomyślałem sobie że jeśli Gunsi tak bardzo boją wydawać nowe utwory to mogliby chociaż nagrać stare kawałki w dzisiejszym składzie. Myślę że nawet Ashba w studiu brzmiałby dobrze.

Co do wokalu to sam nie wiem czy z Axlem jest tak źle, bo od jakiegoś czasu potrafi zaśpiewać 'na dwa Axle' jedną piosenkę, czy po prostu olewa ćwiczenia...
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34748
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses na gali Golden Gods Awards - 23.04.2014
« Odpowiedź #78 dnia: Kwietnia 24, 2014, 04:31:43 pm »
0
Czemu organizatorzy?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Wojtek

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1268
  • Respect: +42
Odp: Guns N' Roses na gali Golden Gods Awards - 23.04.2014
« Odpowiedź #79 dnia: Kwietnia 24, 2014, 04:46:13 pm »
+1
Co jak co , ale set lista na takie wydarzenie bardzo fajna :) a , że wokal już nie ten to inna sprawa . I po raz kolejny fajnie widzieć Axla z Duffem , Yeah ! :)
KULT    [size=3.75pt]No Rose - No Fun (84 ofkorse)
ADAM FUDALI na Prezydenta RP!!!!

Offline Platypus

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 481
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +124
Odp: Guns N' Roses na gali Golden Gods Awards - 23.04.2014
« Odpowiedź #80 dnia: Kwietnia 24, 2014, 05:02:26 pm »
+3
Na razie dotarłem do This I Love i nie rozumiem zbytnio czepialstwa, bo poza fragmentem gdzie Axl zapomina tekstu wyszło dobrze, chociaż widać było, że ciężko mu to śpiewać. It's So Easy i Better również niczego sobie, WTTJ słabe, podobnie jak YCBM, ale do tego już się przyzwyczaiłem. Później może skomentuję resztę.

Offline apetytnadestrukcje

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 459
  • Płeć: Kobieta
  • Rock N' Fuckin' Roll!
  • Respect: +178
Odp: Guns N' Roses na gali Golden Gods Awards - 23.04.2014
« Odpowiedź #81 dnia: Kwietnia 24, 2014, 05:37:34 pm »
+2
obejrzałam do pierwszej sekundy "SCOM".
Następnie zwątpiłam.
"Wszystko mogę przeżyć, jeśli można o tym napisać piosenkę.."

"Muzyka jest większym objawieniem, niż cała mądrość i filozofia."

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34748
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N\' Roses na gali Golden Gods Awards - 23.04.2014
« Odpowiedź #82 dnia: Kwietnia 24, 2014, 05:46:25 pm »
+1
Platypus:

Może jest tak, że jedni się już przyzwyczaili i swoje "żale" odnośnie brzmienia Axla w niektórych kawałkach wylali lata, czy miesiące temu, a teraz nie widzą powodu, żeby to robić ponownie, inni nie słuchali długi czas i teraz są zaskoczeni/ zawiedzeni. bądź oczekiwali sporych zmian w wokalu po tym występie i się zawiedli, a jeszcze inni krytykują i krytykować będą po każdym występie, niezależnie, jaki by nie był.

Osobiście uważam, że są kawałki, w których Axl wypada nieźle i są takie, w których wypada źle. I nie ma znaczenia, czy to koncert nagrywany profesjonalnie, czy agrafką. Ten koncert to potwierdził, przynajmniej, jeśli chodzi o moje uszy.
Zaskoczenia, czy zawodu nie było.

Post Merge: [time]Kwiecień 24, 2014, 05:50:08 pm[/time]
Ja zwróciłbym uwagę na coś innego, co zresztą poniekąd poruszyła Nataszka, Axl wypadł jak zawsze, może ciut gorzej, z czym pewnie Nataszka akurat się nie zgodzi ;)  Podobnie zresztą cały zespół, a przynajmniej niektórzy jego członkowie, mieli przecież problemy sprzętowe itd.
Takie rzeczy dzieją się na niemal każdym występie z udziałem Gunsów, który jest transmitowany i nie jest jedynie koncertem Gunsów. Dziwna sprawa.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2014, 05:54:00 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15173
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1492
Odp: Guns N\' Roses na gali Golden Gods Awards - 23.04.2014
« Odpowiedź #83 dnia: Kwietnia 24, 2014, 06:29:39 pm »
+2
Takie rzeczy dzieją się na niemal każdym występie z udziałem Gunsów, który jest transmitowany i nie jest jedynie koncertem Gunsów. Dziwna sprawa.

Dlatego Axl powinien się wkurwić i przy takich okazjach albo dokładnie kazać sprawdzać czy wszystko jest ok, albo wymagać aby to technicy Gunsów się zajmowali ich obsługą, a nie jakieś leszcze od organizatora. Jeśli jednak to błędy po stronie techników Gunsowych to powinien ich zwolnić i tyle. 

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3850
  • Respect: +2360
Odp: Guns N' Roses na gali Golden Gods Awards - 23.04.2014
« Odpowiedź #84 dnia: Kwietnia 24, 2014, 07:34:42 pm »
+2
Jak tylko zobaczyłam rano na fejsie informacje dot. rozstrojonej gitary DJa, to wiedziałam, że jak wejdę na kochany NTS, to dowiem się jak beznadziejnym gitarzystą jest Ashba i dlaczego należy go wypi*erdolić z zespołu :P Moi drodzy, chciałabym jedynie zauważyć, że mało który muzyk stroi swoje gitary SAM przed koncertem. Gitary mają być przygotowane. Jak widać, ta nie była :D :P Początek skopany po całości pod względem dźwięku, ale widać na nagraniach, że cały zespół się zczaił, że jest ŹLE. I jak widać potem, jak tylko Axl zaczyna śpiewać, to DJ zmienia gitarę i na bieżąco ją sobie ustawia. Wielkie rzeczy, takie rzeczy się zdarzają. Wiem, że 99% ludzi na tym forum uważa, że to co teraz piszę wynika z tego, że jestem jego fanką/prowadzę jego fanpage, ale wierzcie mi, nie mam problemu z krytyką DJa, jeżeli rzeczywiście sobie na to zasłuży, co parę razy pokazałam nawet na tym forum. Ale w tym przypadku, nie widzę tu jego winy.

Wcześniej pisałem o Suicide Salad. Błąd. Zespół nazywa się Suicide Silence. Tak, czy inaczej - nie moja bajka.
No masz szczęście, żeś się poprawił, bo od 1 strony już miałam zamiar Ci to wypomnieć :P Google nie gryzą! :P

Mówiąc szczerze - mam gdzieś występ i setlistę :P Axl pojawił się na gali, odebrał osobiście nagrodę, UŚMIECHAŁ SIĘ i był całkiem wyluzowany. To "zrobiło mi dzień". Mega fajnie i sympatycznie się to ogląda. Kilka sekund, a cieszy mnie niezmiernie. :wub:

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34748
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses na gali Golden Gods Awards - 23.04.2014
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 24, 2014, 07:37:28 pm »
0
Nie wiedziałem, że fanką Suicide "Salad" ;p jesteś ;) Tak, czy inaczej - na mnie wrażenia nie zrobili, wybacz :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3850
  • Respect: +2360
Odp: Guns N' Roses na gali Golden Gods Awards - 23.04.2014
« Odpowiedź #86 dnia: Kwietnia 24, 2014, 07:42:02 pm »
0
Nie jestem, nie mój styl, ale kojarzę jako zespół. Bardzo głośno w środowisku muzycznym było o nich w 2012r. kiedy Mitch Lucker zginął w wypadku. Offtopując dodam, że do dzisiaj uważam za strasznie "creepy" fakt, że kilka godzin przed śmiercią wrzucił tę fotkę z TYM tekstem (bo to akurat Halloween było) http://instagram.com/p/ReAKCRKG5B/#


Emmusiu jakbys mogla przetlumaczyc ten tekst o axla wokalu, oparacjach itd. bylabym wdzieczna, moze niektorzy przejzelliby na oczy, ze moze on po prostu juz nie moze, a nie ze masci bo mu sie nie chce.  :facepalm:


pamiętam, pamiętam, po prostu czasu nie mam :/ Pewnie w przyszłym tygodniu się za to wezmę...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2014, 08:03:23 pm wysłana przez Emma »

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34748
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses na gali Golden Gods Awards - 23.04.2014
« Odpowiedź #87 dnia: Kwietnia 24, 2014, 08:12:16 pm »
0
Ja to się muzycznie w latach 90-tych zatrzymałem chyba, no, z małymi wyjątkami ;) i właśnie bardzo chciałem posłuchać tych "odkryć", ale ani Sałata ;p, ani Pretty Reckless, ani A7x, czy inne wynalazki jakoś na mnie wrażenia nie zrobiły. Chyba stary pryk ze mnie :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Guns N' Roses na gali Golden Gods Awards - 23.04.2014
« Odpowiedź #88 dnia: Kwietnia 24, 2014, 08:22:46 pm »
+1
To zależy co A7X słuchałeś, bo jak najnowszą płytę to jesteś usprawiedliwiony :P :P ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline apetytnadestrukcje

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 459
  • Płeć: Kobieta
  • Rock N' Fuckin' Roll!
  • Respect: +178
Odp: Guns N' Roses na gali Golden Gods Awards - 23.04.2014
« Odpowiedź #89 dnia: Kwietnia 24, 2014, 08:26:43 pm »
0
mało który muzyk stroi swoje gitary SAM przed koncertem. Gitary mają być przygotowane. Jak widać, ta nie była :D :P Początek skopany po całości pod względem dźwięku, ale widać na nagraniach, że cały zespół się zczaił, że jest ŹLE. I jak widać potem, jak tylko Axl zaczyna śpiewać, to DJ zmienia gitarę i na bieżąco ją sobie ustawia. Wielkie rzeczy, takie rzeczy się zdarzają.

fakt, zdarzają się. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi.
Więc Ashba Ashbą; jeżeli nie Slash to nie istotne dla mnie kto gra na gitarze, byle jakoś grał ;) ale jeżeli Axlu nie domaga to winien wziąć sobie dłuższą przerwę i odpocząć. Żeby nie odsyłać Go całkowicie na emeryturę... Chyba, że weźmie się do pracy. :rolleyes: :lol:
poczekamy na ten artykuł jak przetłumaczysz Emma :) a jak chcesz to mogę Ci trochę pomóc, bo póki co i tak nie mam nic lepszego do roboty.
"Wszystko mogę przeżyć, jeśli można o tym napisać piosenkę.."

"Muzyka jest większym objawieniem, niż cała mądrość i filozofia."

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 8432
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip