Autor Wątek: Guns N' Roses już oficjalnie w Rock N' Roll Hall Of Fame!  (Przeczytany 54913 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Guns N' Roses już oficjalnie w Rock N' Roll Hall Of Fame!
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 07, 2011, 06:32:11 pm »
0
Dokładnie. Nikt nie każe im się lubić i utrzymywać ze sobą bliskich stosunków, ale stworzyli razem historię i tego powinni się trzymać. I tu już nie chodzi tylko o masę wspomnień i wspólnych przeżyć (a to przecież nie tylko te złe, ale i przyjemne chwile) ale o kawał dobrej muzyki - a w końcu za to otrzymali nominację. Dla tej historii właśnie i fanów, jak to Gothix słusznie zauważył, powinni przestac bawić się w obrażone dzieci i stanąc razem na scenie. Tego nie da się przewidzieć, ale najprawdopodobniej gdyby nie ta piątka, Guns n' Roses jako zespół nigdy nie odniósłby takiego sukcesu i chyba każdy z nich ma świadomość, że to właśnie oni sobie na wszystko zapracowali, nie kto inny. Na widowni moim zdaniem powinni być wszyscy członkowie zespołu, także nowi, ale w mojej opinii na scenie powinna pojawić się ta piątka + ewentualnie Matt, Dizzy i Gilby. Byłoby cudownie, gdyby Axl i reszta ten jeden raz przestali gwiazdorzyć i zachowali się tak, jak na taką okazję przystało. Co do nowych członków, to myślę, że nie byłoby problemu żadnego. Na pewno rozumieją czym jest takie wyróżnienie i mają świadomość, że oni na nie nie zapracowali. Do klasycznego składu powinno to dotrzeć. Ok, oficjalnego reunionu nie będzie i to na zawsze już pozostanie jedynie w sferze marzeń niektórych fanów, ale ten jeden raz mogliby zagrać.

Offline Intruz

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 409
  • Respect: +4

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Guns N' Roses już oficjalnie w Rock N' Roll Hall Of Fame!
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 07, 2011, 06:35:54 pm »
0
Sami sobie na to zapracowali i sami to rozwalili, to troche tak jak teraz po medal mistrzów Hiszpanii zamiast Pepe Guardioli przychodził Rijkaard... Nie chcieli mieć nic wspólnego z Guns N Roses, więc się wycofali. Ale jeśli chodzi o zaszczyty to Slash i Adler są pierwsi by wypinać piersi.

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Guns N' Roses już oficjalnie w Rock N' Roll Hall Of Fame!
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 07, 2011, 06:40:40 pm »
0
Rozwalili, ale wcześniej zdążyli wpisać się w historię rocka na zawsze i tego nie zmienią. No i czy ja wiem, czy oni nie chcieli mieć niz wspólnego z Guns n' Roses? Wydaje mi się, że bardziej tu chodziło o to, co działo się wewnątrz zespołu, nie o sam zespół. Śmiem twierdzić, że jakby pewne sytuacje potoczyły się inaczej, to zespół w klasycznym składzie nadal by funkcjonował, a przynajmniej nie rozpadłby się aż tak bardzo.

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Guns N' Roses już oficjalnie w Rock N' Roll Hall Of Fame!
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 07, 2011, 07:01:20 pm »
0
Przecież Slash nie odszedł z Gunsów, bo miał takie widzimisię, podobnie jak Duff i Izzy. Odeszli bo coś już było nie tak, bo mieli za mało do powiedzenia, albo nie mogli się po prostu dogadać. Gdyby wyglądało to wszystko jak za czasów Appetite to przynajmniej Slash i Duff dalej by grali z Guns N' Roses. Fajnie gdyby na ten jeden wieczór wszyscy wspólnie odebrali nagrodę. Tyle by mi wystarczyło.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Guns N' Roses już oficjalnie w Rock N' Roll Hall Of Fame!
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 07, 2011, 08:48:32 pm »
0
Axl bedzie pod warunkiem, że nie bedzie tam Slasha. Na dzien dzisiejszy taki scenariusz jest najbardziej prawdopodobny. Axl ma swój charakter i światopogląd i żadne pieniadze nie są w stanie tego zmienic, niestety. Oczywiście fajna sprawa by była, gdyby pojawił sie cały stary skład, ale bądźmy realistami  ;) Ja sie nastawiam, że pojawi sie nowy skład + Duff, Izzy i Steven i być może Matt


Uploaded with ImageShack.us

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Guns N' Roses już oficjalnie w Rock N' Roll Hall Of Fame!
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 07, 2011, 09:31:04 pm »
0
Niestety? To chyba dobrze, że nie zmieni się dla kasy czy za kasę. Niestety, ale chyba myślimy innymi kategoriami...
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline gibson

  • Patience
  • Wiadomości: 17
  • Respect: 0
    • http://
Odp: Guns N' Roses już oficjalnie w Rock N' Roll Hall Of Fame!
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 07, 2011, 10:00:10 pm »
0
gdyby to wygladalo jak za czasow afd to oni by juz nie zyli

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Guns N' Roses już oficjalnie w Rock N' Roll Hall Of Fame!
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 07, 2011, 10:53:13 pm »
0
Niestety? To chyba dobrze, że nie zmieni się dla kasy czy za kasę. Niestety, ale chyba myślimy innymi kategoriami...


Nie chodzi mi o to że ma sie sprzedac, ale nikt i nic nie byłoby go w stanie przekonac do reunionu, a szkoda. Bo chyba wszyscy chcieli by ich widzieć znów razem  ;)


Uploaded with ImageShack.us

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Guns N' Roses już oficjalnie w Rock N' Roll Hall Of Fame!
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 07, 2011, 11:01:47 pm »
0
Zauważyliście , że więcej emocji wzbudza ewentualny skład jaki pojawi się podczas wprowadzenia do HoF niż sam fakt , że Guns n' Roses dostąpili tego zaszczytu  :P  ;] ?

Zupełnie mnie to nie dziwi.Tak jak Wy też się zastanawiam jak to będzie wyglądało.
Jakoś ciężko mi wyobrazić sobie Axla i Slasha razem na jednej scenie  ;).
Piłka po stronie tego pierwszego , moze po tylu latach ten cały gniew przygasł na tyle żeby mogli chociaż uczestniczyć w tej samej ceremonii.

Osobiście chciałbym żeby nagrodę odebrali ci panowie którzy nagrali AFD i UYI , a co do występu to nowy skład + Izzy i Duff.
Taki scenariusz najbardziej do mnie trafia chociaż na dzień dzisiejszy zebranie tej słynnej piątki na scenie wydaje się nieprawdopodobne  ;)

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Guns N' Roses już oficjalnie w Rock N' Roll Hall Of Fame!
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 07, 2011, 11:48:07 pm »
0
ja typuję, że odbiorą nagrodę w starym składzie... :D :sorcerer:

mówisz o tym składzie: Axl, Izzy, Tracii Guns, Rob Gardener, Ole Beich ? nie, to jest nie wykonalne ;)

off top - co Ty tutaj robisz ??  :???: :D

Nie, mówię o składzie, który w mojej ocenie najbardziej przyczynił się do rozpędu kariery Gunsów, tj. skład z AFD :)
Nie wyobrażam sobie ceremonii bez muzyków uczestniczących w realizacji AFD i UYI  ;) Axl jest tego także świadomy, a jego decyzja co do kształtu tej imprezy na pewno nie obejdzie się bez echa. Kto wie, czy organizatorzy nawet nie postawią jakichś warunków. Oczywistością jest przecież fakt, iż wyróżnienie dedykowane zostało w pierwszej kolejności starym Gunsom - tj. sercu wielkiego sukcesu.

Nie obraziłabym się także, gdyby zagrali coś z Tracii Gunem;)

Offline nightrain

  • cold heartbreaker
  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1640
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~CRASHDÏET~
  • Respect: +53
Odp: Guns N' Roses już oficjalnie w Rock N' Roll Hall Of Fame!
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 07, 2011, 11:52:58 pm »
0
cześć rose :)  nie wiem co robię ale fajne tu jest :), pytanie o skład to był oczywisty sarkazm, bo wiadomo o jaki skład nam chodzi.
It's a miracle you walk the earth alone
it's a miracle I stand beside you
you're like a plague in awide'n open show
you pass it on like I need it the most

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Guns N' Roses już oficjalnie w Rock N' Roll Hall Of Fame!
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 08, 2011, 12:00:30 am »
0
Cytuj
Kto wie, czy organizatorzy nawet nie postawią jakichś warunków.

Pewnie będą chcieli, ale Axl nie jest najlepszym partnerem do negocjacji. Także wymuszanie czegokolwiek na nim , raczej źle się skończy.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Guns N' Roses już oficjalnie w Rock N' Roll Hall Of Fame!
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 08, 2011, 01:32:44 am »
0
Arkadiusss, ale ja się z Tobą zgadzam w tej kwestii. Odeszli, bo coś było nie tak wewnątrz, nie układało się pomiędzy członkami zespołu, może w pewnym momencie znaczenie zaczęło też mieć wzajemne wciąganie się w nałogi, jak niektórzy twierdzą, nie wiem - co by to nie było, tyczyło się to atmosfery wewnątrz, niedomówień między sobą. Natomiast nie zgadzam się z sugestiami, że nie chcieli mieć nic wspólnego z Guns n' Rose albo Gn'R nic dla nich nie znaczyło. Często w życiu jest tak, że musimy zrezygnować z czegoś, co dla nas jest ważne, bo tak pod wieloma względami będzie lepiej. Wydaje mi się, że gdyby atmosfera w grupie była inna i pewne sytuacje się nie wydarzyły, to graliby razem o wiele dłużej, o ile nadal nie występowaliby w tym samym składzie. Przecież niektórzy wspominali o opcji powrotu, gdyby inni wyrazili taką chęć i to nie w momencie, kiedy mieli otrzymać taką nagrodę, ale już długo wcześniej. A że za równo Axl jak i reszta są zbyt dumni, by zapomnieć o dawnych animozjach i przypomnieć sobie czasy, kiedy było im razem dobrze, to już inna sprawa. Już nawet niech nie spiewają razem - chociaż sprawiliby tym ogromną radość tysiącom ludzi na całym świecie - ale niech się chociaż razem pojawią na tej uroczystości. Trzeba miec w sercu coś z dziecka, ale trzeba też kiedyś dorosnąć.
Więcej emocji wzbudza ewentualny skład na uroczystości? No cóż, większość fanów bardzo się z tego powodu cieszy, ja również, uważam, że w pełni na ten zaszczyt zasłuzyli. No i to by było tyle, bo nic innego w tym temacie nie napiszę, poza tym, że się cholernie cieszę. Ktoś ma inne zdanie - może się wypowiadać do woli. No a obecność byłych i obecnych muzyków to już trochę inna bajka, można spekulować, marzyć, wymieniać swoje poglądy :)

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7956
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip