Autor Wątek: GNR wspomogą fundację Andy’ego Ironsa  (Przeczytany 973 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
GNR wspomogą fundację Andy’ego Ironsa
« dnia: Grudnia 05, 2018, 11:40:36 am »
0
GNR wspomogą fundację Andy’ego Ironsa



 

Guns N’ Roses przeznaczą część dochodów ze swojego pierwszego koncertu na Hawajach, który odbędzie się 8 grudnia br., na rzecz fundacji Andy’ego Ironsa.
Ta dobroczynna organizacja powstała ku czci legendy surfingu.
Irons przyszedł na świat właśnie na Hawajach i w latach 2002-2004 trzykrotnie zdobywał mistrzostwo świata w swojej dyscyplinie.
Zmarł w listopadzie 2010. Jakiś czas później jego żona, Lyndie Irons, powołała do życia fundację, której celem jest pomoc młodym ludziom zmagającym się z problemami psychicznymi oraz uzależnieniem od narkotyków. 

„Współpraca z Guns N’ Roses w związku z ich pierwszym koncertem na Hawajach to dla mnie ogromny zaszczyt”, napisała Lyndie Irons w wydanym z tej okazji komunikacie. „Andy zawsze szukał wsparcia w muzyce. Celem Andy Irons Foundation jest dawanie nadziei i oferowanie pomocy młodym ludziom, którzy zmagają się z problemami psychicznymi i uzależnieniem od narkotyków. Jestem naprawdę wdzięczna za to, że mogę liczyć na pomoc jednego z ukochanych zespołów Andy’ego”. 


Andy Irons był nie tylko wielkim sportowcem, ale i miłośnikiem muzyki. Syn jego i Lyndie ma na imię Axel i w dniu koncertu, 8 grudnia, skończy osiem lat. 








źródło
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2018, 12:25:28 pm wysłana przez klaudia28 »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Online sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: GNR wspomogą fundację Andy’ego Ironsa
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 05, 2018, 06:35:58 pm »
0
We've been dancing with Mr Irons
He's been knocking, he won't leave me alone!
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Dizzy: Mam szczęście, że gram w GNR [dizzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1458
Ostatnia wiadomość Listopada 29, 2019, 01:21:33 pm
wysłana przez sunsetstrip