Autor Wątek: Głosuj na Guns N' Roses w Trójkowym Topie Wszech Czasów!  (Przeczytany 9032 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Głosuj na Guns N' Roses w Trójkowym Topie Wszech Czasów!
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 03, 2017, 10:50:57 am »
0
Miałem na myśli to, że do głosowania trafiło ponad 1400 utworów ;) Jak głosujesz na stronie i scrollujesz całą tę listę to wydaje się, że jest może z 500-600.

Mi brakuje Aerosmith w pierwszej 100, nawet "Dream On" się nie załapało a na pewno jest lepsze od kilku piosenek które się tam znalazły. Gunsi za to zasługują na 10 tkę z NR.

Jak popatrzysz na tę listę, którą podesłał Hubik, to wydaje się, że wiele kawałków, które nie znalazły się w top 100 powinny jednak tam być. Choćby "Satisfaction" Stonesów, "We Are The Champions" Queen, czy "July Morning" Uriah Heep.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Głosuj na Guns N' Roses w Trójkowym Topie Wszech Czasów!
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 03, 2017, 11:50:21 am »
0
Cytuj
Miałem na myśli to, że do głosowania trafiło ponad 1400 utworów
Jak tak to przepraszam :P

Przeglądałam sobie ją wczoraj i też uderzały mnie w oczy takie tytuły, które są wręcz konieczne w setce a ich nie było. Ale wydaje mi się, że w tym wydaniu Topu zostały zmiecione przez piosenki, które mają coś wspólnego z szaleństwem Kostuchy w roku 2016. Hallelujah Cohena pojawiło się w Topie po raz pierwszy. Careless whisper awansowało chyba o 600. miejsc (ostatecznie do setki nie weszło, ale było blisko). Tak samo piosenki Bowiego zaliczały porządne awanse.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Głosuj na Guns N' Roses w Trójkowym Topie Wszech Czasów!
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 03, 2017, 01:45:17 pm »
+1
Fakt, dało się zauważyć, że śmierć artystów zrobiła swoje jeśli chodzi o głosowanie.
Mnie cieszy to, że w końcu wypadli z setki tacy wykonawcy jak Adele czy Gotye. Nie mówię, że to zła muzyka, ale czy zasługuje na miano Topu Wszech Czasów? Moim zdaniem te "hity" nie pasują do tych wszystkich ponadczasowych kawałków. Jeszcze nie. Jeśli pojawią się w notowaniu za 10-20 lat, to już nieco inna bajka.
A tegoroczne niespodzianki mnie cieszą. Nie powiem, przez moment było przykro, jak się okazało, że ani Stairway ani Brothers nie wygrało. Ale w końcu pojawił się jakiś element zaskoczenia. W poprzednich latach każda piosenka leciała mniej więcej w podobnym momencie, poza skokiem o kilka pozycji w górę czy w dół nie było większych zdziwień. Tym razem w końcu słuchaliśmy z uwagą, bo ciężko było przewidzieć, co będzie następne i czy znowy pojawi się coś zaskakującego.

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7894
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip