Autor Wątek: Gilby Clarke: Odmówiłem Guns N’ Roses  (Przeczytany 2766 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Gilby Clarke: Odmówiłem Guns N’ Roses
« dnia: Października 31, 2018, 05:54:05 pm »
+1
Gilby Clarke: Odmówiłem Guns N’ Roses 



 

Były gitarzysta Guns N’ Roses, Gilby Clarke, wyjawił, że zaproponowano mu gościnny udział w poreunionowych koncertach, ale był zmuszony odmówić.


W roku 2016 świat wprawiła w zdumienie wiadomość o tym, że doszło do reunionu i Guns N’ Roses zamierzają wyruszyć w trasę koncertową, trafnie nazwaną Not In This Lifetime. Powrót do zespołu Slasha i Duffa McKagana był czymś, w co fani przestali już wierzyć.

Pierwszy koncert odbył się w kwietniu 2016 i od tego czasu zespół właściwie nieustannie jest w trasie. Na początku 2017 zawitał do Australii, a w listopadzie br. wybiera się do Republiki Południowej Afryki.


Slash zdradził niedawno, że według pierwotnych zamiarów NITL miała się składać z zaledwie pięciu koncertów. Tymczasem okazuje się, że w reunionie miał wziąć udział także inny były członek zespołu – gitarzysta Gilby Clarke.


Clarke grał w Guns N’ Roses w latach 1991-1994. Pojawił się też na „The Spaghetti Incident?”. Tym niemniej, jak wyjawił ostatnio, musiał odmówić udziału w dochodowej trasie z powodów rodzinnych.

W rozmowie z Eddie’em Trunkiem z SiriusXM Clarke przyznał, że wielki sukces trasy Not In This Lifetime przerósł jego oczekiwania.

„Sądzę, że wszyscy spodziewaliśmy się czegoś wielkiego”, powiedział. „Wszyscy spodziewaliśmy się, że będą wyprzedawać koncert za koncertem. Ale szczerze mówiąc, nie myślałem, że to potrwa tak długo i okaże się aż takim sukcesem. Zdecydowanie tego nie oczekiwałem”.


Gilby wyjawił również, że byli koledzy z zespołu zaproponowali mu udział w trasie, ale musiał odrzucić tę propozycję.

„Kiedy to się zaczęło, skontaktowali się ze mną i zaproponowali, żebym z nimi grał, ale moja córka, Frankie, ma zespół. Zaproponowali mi ten sam dzień, w którym kapela mojej córki grała na Lollapaloozie, co było dla niej wielkim wydarzeniem. Musiałem tam być, nie mogłem nie pójść tylko po to, żeby być trzecim gitarzystą w Gunsach”.   


Tak czy owak, Clarke nie wykluczył, że zagra z Guns N’ Roses w przyszłości.
„Nie mam nic przeciwko temu”, powiedział. „[Wcześniej] po prostu nam nie wyszło”.   






https://tonedeaf.com.au/gilby-clarke-turned-down-gun-n-roses-reunion-tour/
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2018, 09:58:32 am wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8573
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Gilby Clarke: Odmówiłem Guns N’ Roses
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 04, 2018, 05:37:15 pm »
0
Cytuj
Kiedy to się zaczęło, skontaktowali się ze mną i zaproponowali, żebym z nimi grał

typuje ze to byl niezobowiazujacy telefon od Slasha, na zasadzie czy wpadlbys na jeden wystep, jedna piosenke, nie chce mi sie wierzyc ze plany byly wieksze i bardziej konkretne
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Gilby Clarke: Odmówiłem Guns N’ Roses
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 04, 2018, 06:38:18 pm »
0
Ktoś wie jak się nazywa zespół jego córki? Będzie można łatwo znaleźć gdzie miał zagrać z GNR
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34666
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3433
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gilby Clarke: Odmówiłem Guns N’ Roses
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 06, 2018, 01:46:18 pm »
0
Frankie and the Studs
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Gilby Clarke: Odmówiłem Guns N’ Roses
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 06, 2018, 07:32:25 pm »
0
Czyli 29.07.2016, Orlando, Floryda.
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7909
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip