Autor Wątek: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"  (Przeczytany 17901 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"
« Odpowiedź #30 dnia: Października 28, 2013, 02:06:05 pm »
+2
[..] podobnie w mojej ocenie [...] mnie kompletnie nie ruszała. Chcecie czy nie to jest zdanie większości. [...]


Tak to widzę:


Teraz ten temat zrobił się naprawdę głupi  :lol:
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"
« Odpowiedź #31 dnia: Października 28, 2013, 02:15:14 pm »
+2
Ciężko Ci pojąć, że miałem na myśli to iż utożsamiam się ze zdaniem np. moich znajomych słuchających GN'R, opinii innych fanów muzyki rockowej, czy także dziennikarzy muzycznych?

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"
« Odpowiedź #32 dnia: Października 28, 2013, 03:34:37 pm »
+2
Gilby Clarke jest zdolnym muzykiem,miał to szczęście że Izzy Stradlin (na nieszczęście samego zespołu) zrezygnował z Guns N' Roses.Axl tak go traktował od samego początku(tak mi się wydaje) i nie planował z nim dalszej współpracy poza trasą koncertową ,na którą został wynajęty(trasy i terminy  były już zaklepane).Powiedział mu to szczerze na koniec, jak sam  zainteresowany to stwierdza.
Ciężko Ci pojąć, że miałem na myśli to iż utożsamiam się ze zdaniem np. moich znajomych słuchających GN'R, opinii innych fanów muzyki rockowej, czy także dziennikarzy muzycznych?

Fani oraz dziennikarze doceniający bardziej stare albumy Guns N' Roses,powinni je zestawiać z albumami  np.Velvet Revolver(bo tu komponują oraz grają ci sam ludzie) niż z CHD(Axl,Dizzy plus ''inni'' muzycy).Przecież według nich obecny zespół to tylko sam Axl i ''nazwa''.Dlaczego krytykują CHD?Taki mają ''sposób'' na życie.Jak stara powtarzająca się płyta ujeee...,ujeee,ujeee.Lepiej ,prościej zjechać Axla za CHD,niż napisać że ''Contraband'' to nie poziom ''AFD'',prawda?Czyli co?Paradoksalnie dalej ssą członka Axlowi.

"§ 10. Zabrania się cytowania całych długich rozmów, jak również całych postów znajdujących się w bezpośrednim następstwie."
Bam! Przypominam o przestrzeganiu mojego "ulubionego" punktu regulaminu. Pozdrawiam! /TheWlo
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2013, 04:24:46 pm wysłana przez TheWlo »

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"
« Odpowiedź #33 dnia: Października 28, 2013, 03:43:23 pm »
+1
Ciężko Ci pojąć, że miałem na myśli to iż utożsamiam się ze zdaniem np. moich znajomych słuchających GN'R, opinii innych fanów muzyki rockowej, czy także dziennikarzy muzycznych?


Tak  :)
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"
« Odpowiedź #34 dnia: Października 28, 2013, 04:26:33 pm »
+3
Cytat: SOSNA!
Finck moim zdaniem kaleczył stare kawałki w wielu miejscach, a Braina gra mnie kompletnie nie ruszała. Chcecie czy nie to jest zdanie większości.
Nie należy mylić prawdy z opinią większości. - Jean Cocteau

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"
« Odpowiedź #35 dnia: Października 28, 2013, 05:06:07 pm »
0
To ja dla odmiany wrzucę coś, do dotyczy Gilby'ego? Można?

<a href="http://youtu.be/aLcG19vJ5wA" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/aLcG19vJ5wA</a>

<a href="http://youtu.be/maPv6G29GOg" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/maPv6G29GOg</a>
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline 4077th

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Respect: +15
Odp: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 01, 2013, 11:43:32 pm »
+2
Finck i Brain brali udzial w pisaniu kawalkow na plyte, Sorum i Clarke grali tylko muzyke napisana przez innych.
Sorum i Clarke tez brali udzial w pisaniu kawalkow na plyte. Niestety nie ukazala sie ona. To znaczy nie pod szyldem GN'R.

Co do wkładu Sorum+Clarke vs Buckethead +Finck wybór jest chyba prosty - Sorum grał tak jak Axl mu kazał [Clarke nawet tego nie dostąpił :D],
Clarke takze 'dostapil' bo przeciez nagral z nimi plyte.

Swego czasu w wywiadach, perkusista Brain (chyba to byl on, glowy nie dam), twierdzil, iz Axl kazal mu grac nuta w nute to co jego poprzednik. Ponoc byl strasznie pedantyczny pod tym wzgledem. Wiec z tym wkladem nowych czlonkow zespolu w kompozycje to jednak bym nie przesadzal, a i wkladu tych starych tez bym nie umniejszal.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 02, 2013, 07:24:30 pm »
+2
Gilby to spoko koleś. Tak się wydaje po przeczytaniu tego wywiadu. Ma chłop łeb na karku... no i jest dobrym gitarzystą.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

 

Gilby o GNR i o tym, jak Black Hole Sun pomogła mu dostrzec wagę grunge’u

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 865
Ostatnia wiadomość Czerwca 10, 2021, 06:33:21 pm
wysłana przez sunsetstrip