Autor Wątek: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"  (Przeczytany 17908 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"
« Odpowiedź #15 dnia: Października 26, 2013, 03:50:24 pm »
0
Gdyby matka miała wacka, byłaby ojcem. Nie wiesz jakby było, nikt nie wie, ani sam Gilby, ani Axl. Guns N' Roses na pewno dało Gilby'emu rozpoznawalność, ale może sam by ją osiągnął za pomocą dobrych projektów muzycznych.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"
« Odpowiedź #16 dnia: Października 26, 2013, 03:56:19 pm »
+5
Gdyby matka miała wacka....no właśnie,''ALE MOŻE'',ma Gilby szczęście że jest kojarzony z Guns N' Roses.

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"
« Odpowiedź #17 dnia: Października 26, 2013, 04:13:08 pm »
0
Ciekawe kto Bucketheada kojarzy z bycia ex-gunsem; nawet wielu fanów Gunsów może go nie kojarzyć :lol:
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline ricardoelpaso

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 272
  • Respect: +294
Odp: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"
« Odpowiedź #18 dnia: Października 26, 2013, 09:59:52 pm »
+7
Czy ktos mysli ze Clarke czy Sorum byli znaczacymi czlonkami GNR ?
Przeciez wazniejsi juz byli chocby Finck i Brain...

Z tym to do działu 'Humor'.

zanim pomyslisz ze jestes zabawny to przestudiuj troche historie GNR
otworz sobie wkladke do Live Ery i zobacz ze muzycy sa podzieleni na The Band oraz Additional Musicians: Gilby Clarke, Matt Sorum

poza tym w jednym z oswiadczen Axl uzyl takiego sformuowania: byly czlonek zespolu, Duff i byly pracownik, Sorum

a na koniec otworz ksiazeczke do ChD i zobacz kto jest wspolautorem: Shackler's Revenge, Better i Sorry

« Ostatnia zmiana: Października 26, 2013, 10:01:58 pm wysłana przez ricardoelpaso »
Tym forum rzadzi banda sfrustrowanych, chamskich smarkaczy

Offline Gimli

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Respect: +97
Odp: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"
« Odpowiedź #19 dnia: Października 27, 2013, 10:22:30 am »
+7
Wkładka do ERY ? Przecież to Axl tak podzielił zespół w tej wkładce, żeby dosrać chłopakom. Skoro Gilby i Matt byli pracownikami, to jak określić cały dzisiejszy skład. Dla mnie Finck i Brain to tylko najemnicy, których łatwo wymienić i po paru tygodniach ich nazwiska będzie pamiętała tylko grupka najbardziej zagorzałych fanów takich ja Wy. Gilbiego i Soruma kojarzy każdy, kto kiedykolwiek słuchał Guns n' Roses ;)




Offline ricardoelpaso

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 272
  • Respect: +294
Odp: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"
« Odpowiedź #20 dnia: Października 27, 2013, 10:26:17 am »
+6
Finck i Brain brali udzial w pisaniu kawalkow na plyte, Sorum i Clarke grali tylko muzyke napisana przez innych.
Jeszcze czegos nie rozumiesz ?
Pare tygodni?  :lol: Finck byl dluzej w zespole niz Sorum, a Brain dluzej niz Clarke.
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2013, 10:29:08 am wysłana przez ricardoelpaso »
Tym forum rzadzi banda sfrustrowanych, chamskich smarkaczy

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"
« Odpowiedź #21 dnia: Października 27, 2013, 10:39:14 am »
+3
Gilbiego i Soruma kojarzy każdy, kto kiedykolwiek słuchał Guns n' Roses ;)
nom, wielu z nich nawet na youtube pisze jak bardzo fajnie Izzy wygląda na koncercie w Tokio ;)
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline Gimli

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Respect: +97
Odp: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"
« Odpowiedź #22 dnia: Października 27, 2013, 11:31:04 am »
+3
Finck i Brain brali udzial w pisaniu kawalkow na plyte, Sorum i Clarke grali tylko muzyke napisana przez innych.
Jeszcze czegos nie rozumiesz ?
Pare tygodni?  :lol: Finck byl dluzej w zespole niz Sorum, a Brain dluzej niz Clarke.


I tak spór Gn'R vs. Axl n' Roses odżywa na nowo :] No sorry dla mnie Finck to mierny grajek, który był przez chwilę w zespole Axla, nagrał z nim parę numerów i zagrał kilkadziesiąt koncertów (facet na żywo był fatalny)... Nie zamierzam Wam tu "trollować" - ot weźcie też pod uwagę, że dla większości osób Gilby i Matt to nazwiska kojarzące się z Gn'R, a o Fincku i reszcie słyszeli tylko tacy zapaleńcy jak Wy ;)

Offline ricardoelpaso

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 272
  • Respect: +294
Odp: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"
« Odpowiedź #23 dnia: Października 27, 2013, 11:45:53 am »
+4
widze ze wciaz mylisz pojecia
nie oceniamy tu jak gral Finck na gitarze, ani kto o kim slyszal, tylko kto byl znaczacym czlonkiem zespolu
dla mnie np Clarke moze byc beznadziejnym gitarzysta, i kazdy ma prawo do takowej opinii, ale jesli mowisz ze Finck byl dla ciebie w zespole przez chwile - a byl 10 lat (takie sa fakty) - to Soruma i Clarke'a w ogole w GNR nie bylo
zatem nie mamy o czym dyskutowac, wiec z mojej strony dziekuje
Tym forum rzadzi banda sfrustrowanych, chamskich smarkaczy

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"
« Odpowiedź #24 dnia: Października 27, 2013, 12:12:30 pm »
+3
A czemu nikt nie wspomni, że Paul Tobias był wartościowy? Same plusy na jego korzyść(wg waszego rozumiwania):
-kumpel Axla,
-był w zespole 8 lat! Więc dłużej przecież niż Gilby!
-a i sprawdźcie kto współtworzył 'Back Off Bitch', 'Oh My God', 'There Was A Time', 'Catcher In The Rye', 'I.R.S.'.

A propo Live Ery to wiadomo kto tak podzielił członków zespołu. Gdyby Axl mógł to by się Slasha wyparł z twórczości GN'R.

Rozumiem, że lubicie Fincków, Brainów i Bucketów ale to nie znaczy, że trzeba nienawidzić wcześniejszych muzyków i wymyślać, że w ogóle się nie przydali w zespole.
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2013, 12:15:33 pm wysłana przez Bender »
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"
« Odpowiedź #25 dnia: Października 27, 2013, 12:25:39 pm »
+4
I tak spór Gn'R vs. Axl n' Roses odżywa na nowo :] No sorry dla mnie Finck to mierny grajek, który był przez chwilę w zespole Axla, nagrał z nim parę numerów i zagrał kilkadziesiąt koncertów (facet na żywo był fatalny)... Nie zamierzam Wam tu "trollować" - ot weźcie też pod uwagę, że dla większości osób Gilby i Matt to nazwiska kojarzące się z Gn'R, a o Fincku i reszcie słyszeli tylko tacy zapaleńcy jak Wy ;)


Polecam to http://en.wikipedia.org/wiki/Robin_Finck aby upewnić się czy Finck to mierny grajek w zespole Axla znany tylko z grania w Guns N Roses, oraz jaki miał wkład w twórczość tego zespołu; porównaj z panem "znanym i lubianym" Gilbym. Faktem jest, że dołączenie do Gunsów było dla Clarka momentem przełomowym na którym opiera całą swoją karierę, u Robina to tylko kolejny epizod. I kto tu jest miernym grajkiem wydającym swoje płyty których nikt nie słucha :)
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline ricardoelpaso

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 272
  • Respect: +294
Odp: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"
« Odpowiedź #26 dnia: Października 27, 2013, 02:22:47 pm »
+6
A czemu nikt nie wspomni, że Paul Tobias był wartościowy? Same plusy na jego korzyść(wg waszego rozumiwania):
-kumpel Axla,
-był w zespole 8 lat! Więc dłużej przecież niż Gilby!
-a i sprawdźcie kto współtworzył 'Back Off Bitch', 'Oh My God', 'There Was A Time', 'Catcher In The Rye', 'I.R.S.'.

A propo Live Ery to wiadomo kto tak podzielił członków zespołu. Gdyby Axl mógł to by się Slasha wyparł z twórczości GN'R.

Rozumiem, że lubicie Fincków, Brainów i Bucketów ale to nie znaczy, że trzeba nienawidzić wcześniejszych muzyków i wymyślać, że w ogóle się nie przydali w zespole.


Ze skrajnosci w skrajnosc - dewiza Bendera

Kto tu mowi o nienawisci do Gilbiego? I po co tu wyjezdzasz ze Slashem? Moze jeszcze dorzucisz "o nienawisci do Adlera" ??? Co to ma do rzeczy ?

Osobiscie nigdy nie przepadalem za Finckiem - i co? Tzn ze mam zapomniec o jego wkladzie w GNR ???

Paul Tobias - specjalnie nie poruszylem tego tematu, ale skoro juz go wywolales do tablicy to tak jak powiedzial Axl - bez niego nie byloby dalszego GNR. Ale poniewaz dla niektorych GNR to lata tylko 1985-1993, to nie chcialem wsadzac kolejnego kija w mrowisko
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2013, 02:24:49 pm wysłana przez ricardoelpaso »
Tym forum rzadzi banda sfrustrowanych, chamskich smarkaczy

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"
« Odpowiedź #27 dnia: Października 27, 2013, 02:31:55 pm »
+3
Temat dotyczy Gilby'ego Clarke'a, więc czemu w kilku ostatnich postach w kółko czytam o Robinie Fincku?

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"
« Odpowiedź #28 dnia: Października 27, 2013, 09:58:17 pm »
+2
Cytuj
I po co tu wyjezdzasz ze Slashem?

Przykład, który ukazuje, że Axl odcina się od byłych kolegów jak może. Zauważ, że ceni członków, którzy mieli wkład, których to on wybrał, dlatego gardził Adlerem, Clarkiem i Sorumem. Może w ten temat nie wchodźmy bo dopiero jest drażliwy.

Cytuj
Osobiscie nigdy nie przepadalem za Finckiem - i co? Tzn ze mam zapomniec o jego wkladzie w GNR ???

Mi jest obojętny aczkolwiek doceniam jego wkład w zespół, uwielbiam całe Better i genialne solo w This I love. Każdego Gunsa lubię, byłego i obecnego. Nawet Ashbę,z którego czasem poszydzę.

Cytuj
Paul Tobias - specjalnie nie poruszylem tego tematu, ale skoro juz go wywolales do tablicy to tak jak powiedzial Axl - bez niego nie byloby dalszego GNR. Ale poniewaz dla niektorych GNR to lata tylko 1985-1993, to nie chcialem wsadzac kolejnego kija w mrowisko

Jak dla mnie GN'R to 1985-do dziś. Zauważ, że Axl mówi o paru tam osobach, że nie byłoby bez nich GN'R po 1996 roku, Tobias, Beta... Jednak to chyba było bardziej na zasadzie, że mu przytakiwali. Dlaczego Matt odszedł z zespołu? Bo Tobias, aby się przypodobać Axlowi głośno obrażał Slasha. I to jest to wspieranie?

Może zróbmy coś pożytecznego i zakończmy ten offtop.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Gilby Clarke: "Wiedziałem, że to był koniec"
« Odpowiedź #29 dnia: Października 28, 2013, 01:57:04 pm »
+3
Gilby grał ze świetnym feelingiem, bardzo dobrze się wkomponował w zespół, podobnie w mojej ocenie Matt.
Co z tego, że Finck i Brian brali udział w nagrywaniu jeśli dla zdecydowanej większości fanów GN'R Chinese Democracy nie znaczy nic w porównaniu z poprzednimi płytami i całym tym czasem genialnych koncertów.
Finck moim zdaniem kaleczył stare kawałki w wielu miejscach, a Braina gra mnie kompletnie nie ruszała. Chcecie czy nie to jest zdanie większości.
Wasze poglądy odnośnie wyższości ChD, Fincka i Briana sa odbierane jak fakty komisji Macierewicza.

 

Gilby o GNR i o tym, jak Black Hole Sun pomogła mu dostrzec wagę grunge’u

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 865
Ostatnia wiadomość Czerwca 10, 2021, 06:33:21 pm
wysłana przez sunsetstrip