Autor Wątek: Gilby: Axl chciał 3 gitarzystów w GNR  (Przeczytany 2470 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Gilby: Axl chciał 3 gitarzystów w GNR
« dnia: Listopada 14, 2018, 08:56:48 pm »
+1
Gilby: Axl chciał 3 gitarzystów w GNR



 

Gilby Clarke udzielił niedawno wywiadu Ultimate-Guitar.

Opowiadał w nim między innymi o planach Axla, który w połowie lat dziewięćdziesiątych podobno chciał, żeby w Guns N’ Roses grało trzech gitarzystów – Slash, Gilby Clarke oraz Paul Huge.


„Mieliśmy dobre relacje, ale czy to znaczy, że się zgadzaliśmy? W żadnym razie!”, zdradził Clarke. „Nie uważałem, żeby Guns N’ Roses potrzebowali aż trzech gitarzystów. [śmiech] Byłem temu przeciwny i nie zgadzaliśmy się [na te plany], ale to nie znaczy, że nie szanowałem Axla czy nie obchodziło mnie jego zdanie – i vice versa. Na przestrzeni lat przyszedł na kilka moich koncertów itd. Nie, nie ma między nami urazy”.


„Zawsze staram się pamiętać dobre rzeczy, a nie te złe, bo, jak często powtarzam, ‘jedziemy na tym samym piep***m wózku’. Dla nich liczy się muzyka. Dla nich liczy się rock and roll. Dla mnie też liczy się muzyka. I rock and roll. Nigdy, przenigdy nie zrobiłbym czegoś, co mogłoby zaszkodzić wizerunkowi zespołu. Chciałbym, żeby ich dorobek był wiecznie żywy, i chciałbym, żeby nagrali nowy album”.   


Gilby zapewnił również, że nie ma w związku z rozstaniem z Guns N’ Roses złych wspomnień.

„Nie, zdecydowanie nie. Możesz wyciągać małe sprawy, co do których ludzie się ze sobą nie zgadzają, i wyolbrzymiać je. Ale to, co najważniejsze, jest dobre, i to się liczy”. 










Źródło:
https://www.alternativenation.net/axl-rose-bizarre-plan-three-guitarists-slash-guns-n-roses-revealed/
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2018, 09:09:32 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Gilby: Axl chciał 3 gitarzystów w GNR
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 18, 2018, 12:17:25 pm »
+2
Ewidentnie chłopaki już dorośli i nie chcą rozdrapywać starych, małych ran. Lubię takie podejście.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Gilby: Axl chciał 3 gitarzystów w GNR
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 18, 2018, 12:46:27 pm »
+1
A mi się wydaje że raczej chodzi o to żeby nie zamykać sobie drogi do ew. uszczkniecia zjednoczeniowego tortu
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13226
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax