Autor Wątek: Fortus wciąż z Rihanną  (Przeczytany 8631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
Odp: Fortus wciąż z Rihanną
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 01, 2008, 01:20:24 am »
0
mam wrażenie, że tylko pompon zrozumial o co chodzi w tym moim "czepianiu się" :)
Chyba powoli również zaczynam rozumieć   :rolleyes: co nie znaczy że się zgadzam całkowicie  ;)
Rose84 Twoja wizja GnR jako zespołu z solidnym składem jest piękna (też bym tak chciał  ;)) ale czy możliwa w obecnym układzie do osiągnięcia? Wspomniałaś o Slashu, Duffie... Niewątpliwie w wypadku starego GnR możemy mówić o zespole, a także przez większy okres działalności o przyjaźni między ludźmi którzy ten zespół tworzyli i w nich grali. Uwielbiam nGnR ale nie sądzę żeby kiedykolwiek byli zespołem,  w takim znaczeniu jak stare GnR. Oczywiście możemy na to narzekać, ale czy to coś da? NGnR to tylko ( i aż- dla mnie  ;)) płyty i koncerty. Póki tego nie zabraknie jest super  :)

Rihanna to kolejna popowa laska od miauczenia, o której wątpię czy za kilka lat będzie ktokolwiek pamiętał (chyba że na zasadzie żartobliwych wspominków  ;)) Tym bardziej kto będzie pamiętał że Fortus jej pobrzdąkiwał na koncertach? Poza tym kto na jej koncercie skupia się na muzyce?  :P

Normalna kapela to też nie jest uwiązanie :P Bądź wyrozumiała i liberalna :P
Marnie to widzę  :lol: tu się podział szykuje na konserwatystów i liberałów  :D

Natomiast zgadzam się z bizkit że
ja bym tu sie niczyjej winy nie dopatrywał w graniu po za Gnr oprócz kierownika
bo Axl to GnR; jego decyzją można wywalić każdego albo wszystkich razem  :D
Promocji brak naprawdę razi ale Panie i dranie spokojnie  ;) od premiery w stanach minął dopiero tydzień



[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Fortus wciąż z Rihanną
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 01, 2008, 07:34:18 am »
0
Nie wiem,czy obecni Gunsi są zobowiązani do milczenia na temat planów Gn'R jakimś konttraktem,czy boją się mówić,czy wolą poczekać na Axla. Faktem jest,że milczą. Czy nam się to podoba,czy nie. Ale trza zwrócić uwagę,że najbardziej milczy ten,od którego media chciałyby najwięcej. A to błąd.
Co do trasy koncertowej - jestem przekonany,że będzie,ale jeśli kampania reklamowa ma być rzeczywiście monumentalna,to ogłoszona trasa powinna mieć kilkadziesiąt koncertów,a tego nie zorganizuje się w tydzień.
Richard mógłby w tym czasie siedzieć w domu i karmić kanarki,ale po co? Jak wiemy jego udział na "Chinese democracy" jest "kluczowy" dla płyty ;) Nic dziwnego,że chłop ma dość siedzenia  w domu,bo pewnie swoje partie nagrał zaraz po przyjściu do zespołu. Z drugiej strony - czego by nie mówić nie odejdzie z Gunsów do zespołu Rihanny,czyż nie? A już np. Finck poszedł grać z NIN i nie wiadomo,czy  wróci. Ktoś wspominał,że mógłby nagrać płytę solową i ją promować. Mógłby,ale takich planów nie ma,o czym wspominał w jednym z wywiadów kiedyś.

Powiem tak,mimo wszystko cieszmy się,że to Rihanna,a nie ktoś z kim Fortus chciałby grać na stałe. 29 grudnia gra koncert ze swoim byłym zespołem Pale Divine. Bardziej bym się martwił,gdyby teraz był w trasie z nimi. Co nie znaczy,że podoba mi się,że nadal nic nie wiadomo o planach Gunsów,bo to mi się nie podoba.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Fortus wciąż z Rihanną
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 01, 2008, 06:43:11 pm »
0

Rose84 Twoja wizja GnR jako zespołu z solidnym składem jest piękna (też bym tak chciał  ;)) ale czy możliwa w obecnym układzie do osiągnięcia? Wspomniałaś o Slashu, Duffie... Niewątpliwie w wypadku starego GnR możemy mówić o zespole, a także przez większy okres działalności o przyjaźni między ludźmi którzy ten zespół tworzyli i w nich grali. Uwielbiam nGnR ale nie sądzę żeby kiedykolwiek byli zespołem,  w takim znaczeniu jak stare GnR. Oczywiście możemy na to narzekać, ale czy to coś da? NGnR to tylko ( i aż- dla mnie  ;)) płyty i koncerty. Póki tego nie zabraknie jest super  :)


moja wizja zespołu pozostanie najwyraźniej jeszcze na długo jedynie w sferze marzeń - zdaję sobie z tego sprawę, że tak jest i raczej się nie zmieni :rolleyes: mimo wszystko uważam, że moja opinia ma swoje uzasadnienie i trzeba być chyba ślepym, żeby pewnych spraw nie dostrzegać ;) tak jak napisałeś, nowi Gunsi nie są zespołem i to nie jedynie na tle starego składu, ale także w porównaniu do tysiecy istniejących kapel, które mają prawo mówić o sobie w kategoriach zespołu  8)  cieszę się bardzo, że płyta powstała, ale dla mnie jest to projekt solowy Axl'a, w którym wykorzystał talent wielu świetnych muzyków, odwalając równocześnie kawał dobrej roboty  :sorcerer:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2008, 06:45:03 pm wysłana przez rose84 »

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Fortus wciąż z Rihanną
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 01, 2008, 06:56:48 pm »
0
Rozumiem co Rose ma na mysli...
Ale spojrzmy prawdzie w oczy... Oni maja po około 40 i trudno aby cały czas byli blisko siebie... W szczegolnosci, ze ich nie połaczyły trudne poczatki kariery itp.
Ich połaczyła przede wszystkim muzyka... A to, że dzieki temu stali sie przyjaciolmi to tylko dobrze dla zespołu...
Ale nie oczekujmy aby cały czas siedzieli w domach i albo czekali na trase badz do niej sie przygotowywali...

Wszyscy z nich wczesniej mieli swoje wlasne zycie... i trudno aby w calosci z niego zrezygnowali...

Fortus prawie od zawsze był muzykiem sesyjnym i tkz "hired gun"... i to, że obecnie gra w GNR tego nie zmieni... Taki ma zawód... i po prostu sprawia mu to przyjemnosc ;)

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Fortus wciąż z Rihanną
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 29, 2009, 04:01:09 pm »
0
zara zara, czy to nie ta sama panienka z którą grał sprzedajny slash? :o

o nie, to jest niszczenie legendy guns n' roses :angry:

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Fortus wciąż z Rihanną
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 29, 2009, 04:20:05 pm »
0
Będzie duet gitarowy muzyków sesyjnych Slash i Fortus, a na wokalu Rihanna :D Bosko
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: Fortus wciąż z Rihanną
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 29, 2009, 04:43:32 pm »
0
Biedny Fortus znów bedzie musiał odtwarzać partie Slasha :P
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Odp: Fortus wciąż z Rihanną
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 29, 2009, 04:50:51 pm »
0
Ano..

Są muzycy (Slash) i muzykanci (Fortus)..

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Fortus wciąż z Rihanną
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 29, 2009, 04:55:20 pm »
0
I obydwaj sesyjni.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Jawhowe

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: -1
Odp: Fortus wciąż z Rihanną
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 29, 2009, 05:10:42 pm »
0
Cytuj
Są muzycy (Slash) i muzykanci (Fortus)..
Są muzycy sesyjni którzy sprzedają swoje nazwisko i muzykanci sesyjni którzy sprzedają umiejętności :P
I'm sick to death of people saying we've made 11 albums that sounds exactly the same, infact, we've made 12 albums that sounds exactly the same  - Angus Young

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Fortus wciąż z Rihanną
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 29, 2009, 05:14:36 pm »
0
ladnie powiedziane Jawhowe :)
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Fortus wciąż z Rihanną
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 30, 2009, 02:42:26 pm »
0
Slash i Fortus razem nagrywają z Rihanną! Będzie reunion gunsów!! Prawdopodobnie Rihanna na wokalu!  :sorcerer:

 

Fortus: "Trudno sobie wyobrazić lepszą grupę ludzi do współpracy"

Zaczęty przez Emma

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 2573
Ostatnia wiadomość Lipca 18, 2014, 09:06:03 am
wysłana przez mafioso