Autor Wątek: Fani Izzy'ego pokażcie się  (Przeczytany 9530 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Fani Izzy'ego pokażcie się
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 31, 2007, 08:53:28 pm »
0
A moim zdaniem, te tysiące Polaków, którzy sie tam wpisali tłumaczy zasada "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" czyli jak są fanami GnR to równocześnie są fanami Izzy'ego, jak są fanami Izzy'ego to równocześnie są fanami GnR :D
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Fani Izzy'ego pokażcie się
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 31, 2007, 08:54:45 pm »
0
Wszystko zależy od tego,jak zdefiniować bycie fanem.
Dla jednej osoby będzie to gruntowne poznanie muzyka i wszystkiego,co z nim związane,dla drugiej poznanie kilku piosenek. A "prawda" leży pośrodku,bo czy ktoś komu podobają sie Don't Cry i November Rain,a reszty piosenek nie zna/nie lubi  jest automatycznie fanem Gunsów? ;)Czy ktoś kto lubi Pressure drop jest automatycznie fanem Izzy'ego ? ;) Dlatego na pytanie,czy jest fanem każdy ma swoją własną odpowiedź i wypada to uszanować.

Pyra,w pewnym stopniu masz rację,ale z drugiej strony jest wielu fanów Gn'R,których kompletnie nie obchodzi co robią teraz Izzy,Slash,czy Gilby. Tak więc zasada,o której mówisz nie zawsze obowiązuje :) Widziałem to w newsach,kiedy były w poprzedniej formie. Komentarzy na temat Gn'R było mnóstwo,na temat Izzy'ego najwyżej jeden,czy dwa i to jak się poszczęściło lub np. napisałem coś źle,a JuJuHound mnie poprawił :P
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2007, 09:04:50 pm wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline JuJu_Hound

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +12
    • http://www.izzyontour.com
Fani Izzy'ego pokażcie się
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 31, 2007, 08:58:33 pm »
0
spoko ludzie nie chcialem wywolac burzy... ok ze sie wpisaliscie ale prawda jest taka ze wiekszosc z was to fani gnr a izzy jest na bocznym torze... nie pamietam zebyscie pisywali na forum izzmana... jakos nikt z was nie wlaczyl sie nigdy do jakie sdyskusji o izzym na forum... dlatego zaskoczylo mnie to ze nagle fanow pokazalo sie tyle co grzybow na deszczu... pozdro
Izzy Stradlin Message Board
http://shuffleitall.proboards.com/index.cgi

Izzy Stradlin On Tour 1992-2007
www.izzyontour.com

BARSIK

  • Gość
Fani Izzy'ego pokażcie się
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 31, 2007, 09:00:18 pm »
0
O to mi także chodzilo w mych wypowiedziach drogi kolego zqyxie :D

Trzeba sobie odpowiedziec na jedno z*******e ważne pytanie :P

A tak serio to rzeczywiscie jest taka wewnetrzna dosc sprawa ...
Jesli ktos czuje jakas przynalezn0sc lub blskosc z fanami to jego sprawa i nie rozpatuje sie tego na zasadzie czy jestem godny czy nie :)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Fani Izzy'ego pokażcie się
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 31, 2007, 09:02:33 pm »
0
Cytuj
spoko ludzie nie chcialem wywolac burzy... ok ze sie wpisaliscie ale prawda jest taka ze wiekszosc z was to fani gnr a izzy jest na bocznym torze...
Mnie nie pamiętasz? ;) Rzadko,bo rzadko,ale coś pisuję,z tym,że często w tematach niekoniecznie związanych z Izzym. Pisałbym częsciej,tyle,że mój angielski jest jaki jest,więc trudno mi czasem wyrazić swoje myśli. A po polsku na tym forum w projektach  solowych  już się od pewnego czasu zastój zrobił...  U mnie też Izzy nie jest na 1 miejscu,bo generalnie interesują mnie wszystkie projekty solowe i poboczne łączące się z Gn'R i trudno tu wybrać te najlepsze,ale twórczość Izzy'ego znam i doceniam :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Shivel

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1612
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +11
Fani Izzy'ego pokażcie się
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 31, 2007, 11:14:27 pm »
0
Cytuj
Nawet jeśli ktoś sądzi że Ju Ju Hounds to nazwa karmy dla kotów ale wie ze Stardlin to wspaniały muzyk to jak najbardziej jest jego fanem.

A z tym się akurat nie zgodzę ;) W moim pojęciu taki ktoś nie byłby prawdziwym fanem Stradlina. Owszem, może doceniać jego wkład w muzykę Gn'R i cenić go za to, co zrobił z Guns n' Roses, jeśli jednak taki ktoś nie kojarzy nawet nazwy innego zespołu Izzy'ego, to nie nazwałabym go prawdziwym fanem.


Cytuj
nie pamietam zebyscie pisywali na forum izzmana... jakos nikt z was nie wlaczyl sie nigdy do jakie sdyskusji o izzym na forum... dlatego zaskoczylo mnie to ze nagle fanow pokazalo sie tyle co grzybow na deszczu... pozdro

I tutaj również się nie zgodzę. Przykład: uważam się za fankę pewnego muzyka (nazwisko nieistotne) i czytam jego strony i fora, jednak nigdy nie pisuję. Poza takimi powodami, jak mała ilość czasu czy nie najlepsza znajomość języka, jest jeszcze inny: nie czuję takiej potrzeby ;) Wystarczy mi, że jestem na bieżąco z informacjami, mam większość nagrań. Zawsze mogę przeczytać wypowiedzi innych forumowiczów, jednak sama nie wyrażam swojego zdania.
Może są takie osoby, które czytają, a nie piszą? Interesują ich newsy o Izzy'm, jednak ich nie komentują? Przeglądają forum Stradlina, jednak nie wypowiadają się?
Nie twierdzę, że większość wpisanych na stronę http://chopaway.com/izzy_fans.html to takie osoby, jestem jednak pewna, że znajdzie się trochę takich przypadków :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2007, 12:52:59 am wysłana przez Shivel »

 

Ludzie powinni cieszyć się, że ten zespół nadal istnieje - Ron "Bumblefoot" Thal

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 13987
Ostatnia wiadomość Lipca 28, 2012, 11:34:31 pm
wysłana przez Canis_Luna