Autor Wątek: Ex-perkusista AC/DC Phil Rudd o współpracy Axla z zespołem: "Byłem zaskoczony!"  (Przeczytany 4386 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123

Muzyk zastanawia się, jak długo Angus Young będzie w stanie tolerować zaangażowanie Axla w trasę z Guns N' Roses.

Phil Rudd - który grał w AC/DC w latach 1975-1983, oraz 1994-2015 - przyznał, że był zaskoczony po obejrzeniu nagrań Axl/DC, które ostatnio miał okazję zobaczyć.

Perkusista powiedział w wywiadzie dla Music Radar: "Obejrzałem kilka nagrań, gdzie Axl śpiewa z chłopakami. Byłem bardzo zaskoczony, nie było najgorzej. Myślę, że poradził sobie nieźle, a to nie jest łatwy materiał koncertowy, stary, naprawdę to nie jest w żadnym stopniu łatwy materiał. Zresztą dla każdego w AC/DC materiał koncertowy jest wymagający. Widziałem też Angusa grającego z Gunsami. Abstrahując od tych nagrań, nie mam pojęcia co się wydarzy z zespołem, ani co się u nich obecnie dzieje."

źródło: https://www.ultimate-guitar.com/news/general_music_news/drummer_phil_rudd_reacts_to_axl_rose_singing_for_acdc_i_was_surprised.html

newsa podesłał @Zqyx
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2017, 03:46:42 pm wysłana przez gloomy »
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ex-perkusista AC/DC Phil Rudd o współpracy Axla z zespołem: "Byłem zaskoczony!"
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 31, 2017, 01:39:05 pm »
0
Mam nadzieję, że Axl, mimo swoich gorących uczuć wobec AC/DC, to jednak Gunsów będzie traktował priorytetowo :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Ex-perkusista AC/DC Phil Rudd o współpracy Axla z zespołem: "Byłem zaskoczony!"
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 31, 2017, 02:05:00 pm »
+1
Panie Rudd, czemu tak zachowawczo? :P
"Nieźle"? "Nie najgorzej"?
Byłam i widziałam. Axl w niektórych kawałkach wypadł lepiej niż wypada śpiewając od lat kawałki Gunsów :P Ale może to dlatego, że musiał przekonać do siebie tych co bardziej radykalnych fanów AC/DC. A może technikę śpiewania miał inną (tego nie wiem, bo się nie znam, a trenerów wokalnych chyba u nas na forum brak :D ) W Pradze Axl skopał tyłki, teraz chciałabym, żeby to samo zrobił w Gdańsku :D
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Ex-perkusista AC/DC Phil Rudd o współpracy Axla z zespołem: "Byłem zaskoczony!"
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 31, 2017, 05:16:35 pm »
+2
jesli Axl nagra plyte z AC
to bedzie pierwsza ich plyta ktora kupie
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Ex-perkusista AC/DC Phil Rudd o współpracy Axla z zespołem: "Byłem zaskoczony!"
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 31, 2017, 05:58:19 pm »
0
Czy wiadomo cokolwiek konkretnego nt. ewentualnej dalszej współpracy Axla z AC/DC? Jakie daty? Przecieki?
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Ex-perkusista AC/DC Phil Rudd o współpracy Axla z zespołem: "Byłem zaskoczony!"
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 31, 2017, 07:37:57 pm »
0
jesli Axl nagra plyte z AC
to bedzie pierwsza ich plyta ktora kupie

Axl jest osobą tak pełną sprzeczności, że nie zdziwię się jak wpierw wyda płytę z kangurami.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Ex-perkusista AC/DC Phil Rudd o współpracy Axla z zespołem: "Byłem zaskoczony!"
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 31, 2017, 07:47:18 pm »
+1
albo wyda z AC a z GNR juz nigdy  :/

tak czy siak kupowalbym

NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
+1
Na chwilę obecną status AC/DC jest niewiadomy. Po zakończeniu trasy Rock & Bust zespół rozszedł się w swoich kierunkach, Cliff Williams zakończył karierę a na placu boju pod nazwą AC/DC zostali: Angus, Stevie i Chris. A że członkowie zespołu bardzo sobie cenią prywatność to zapewne nic nowego się nie dowiemy przez długi okres czasu...

Zakładam, że jeśli kiedykolwiek coś jeszcze ma się zdarzyć to wszystko zacznie się od telefonu Angusa wykonanego do Axla.

Ktoś jeszcze wierzy w powrót Briana?
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

 

Slash: Sukces November Rain to zasługa Axla [slash]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1930
Ostatnia wiadomość Października 02, 2018, 04:18:38 pm
wysłana przez sunsetstrip