Autor Wątek: Slash wystąpi w Singapurze  (Przeczytany 5028 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash wystąpi w Singapurze
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 22, 2011, 10:35:14 am »
0
Na Alice in Chains też było coś koło 1000,wiem,że nie ma co porównywać tych dwóch zespołów,ale orientacja się przyda. Z drugiej strony na Slasha,tak jak na Gunsów mogą przyjechać ludzie z Czech i okolicy,więc trochę ludzi by się nazbierało. Może zamiast wspierać czeską publiczność zostalibyśmy na przyszłość w Polsce i tu starali się zachęcić organizatorów do tego,żeby był koncert? :) No chyba,że wolimy być wspaniałą czeską publicznością :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Odp: Slash wystąpi w Singapurze
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 22, 2011, 01:28:23 pm »
0
Na Alice in Chains też było coś koło 1000,wiem,że nie ma co porównywać tych dwóch zespołów,ale orientacja się przyda.

I w Spodku to głupio wyglądało, a w Stodole już nie rzucało się w oczy, bo był klub wypełniony. I myślę, że nie ma co porywać się na wielkie hale w Polsce, bo nie oszukujmy się - sam Slash jej w Polsce nie zapełni...

Ale czy to czasem nie wątek o koncercie w Singapurze?  ;)

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Slash wystąpi w Singapurze
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 22, 2011, 03:16:32 pm »
0
Stone Temple Pilots i Slash na jednym festiwalu. Ciekawe czy dojdzie do konfrontacji Slash - Scott? Obaj wobec siebie mają zapewne dużo żalu i ciężko byłoby im się dogadać. Pewnie się nie spotkają, bo festiwale z reguły nie trwają jeden dzień.

I zgadzam się z rose84. Jeśli już w ogóle sprowadza się do Polski jakieś zespoły rockowe, to tylko te modne, typu właśnie Metallica itp. Podkreślam - modne. Niestety, organizatorzy typu Live Nation, stawiają na zyski, co nie dziwi, dlatego widownia musi liczyć minimum te kilkanaście tysięcy. Myślę, że koncert Slasha przyciągnąłby więcej niż 3 tysiące ludzi. Guns N' Roses zagrali w Polsce raz, 4,5 roku temu. Koncert Slasha mógłby być namiastką występu Gunsów. Ludzi przyciągnęłoby chociaż to, aby usłyszeć takie hity jak Nightrain, Sweet Child O' Mine, czy Paradise City na żywo, kiedy gra je oryginalny gitarzysta GN'R. Zresztą tak jak napisał Zqyx, na ten koncert nie zjechaliby tylko fani z Polski, ale także właśnie z Czech, z innych sąsiednich krajów. Obawiam się jednak, że ten koncert pozostanie w sferze niespełnionych życzeń.

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5819
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax