Autor Wątek: Duff na rzecz fundacji brata  (Przeczytany 688 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2446
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +2560
Duff na rzecz fundacji brata
« dnia: Grudnia 07, 2018, 08:41:00 pm »
+2
Duff na rzecz fundacji brata 

Co mogłoby skłonić muzyków z takich grup jak Guns N’ Roses, Boston, ELO i Hootie and the Blowfish do wspólnego koncertu w hrabstwie York?
Otóż za wszystkim stoi… odrobina braterskiej miłości.


„Jestem podekscytowany”, powiedział dyrektor fundacji Renew Our Community, Bruce McKagan, brat Duffa McKagana z Guns N’ Roses. „Co najmniej trzy razy umawialiśmy się na spotkanie i za każdym razem [okazywało się, że oni] wydłużają trasę. Tym razem [Duff] jest gotowy. To będzie wyjątkowe wydarzenie”.

Impreza pod nazwą ROC n Roll Evening with the Stars odbędzie się 24 stycznia w McCelvey Center w hrabstwie York.

Obok Duffa staną na scenie wokalista Boston Tommy DeCarlo, gitarzysta The Orchestra i ELO Parthenon Huxley, a także pałkarz Hootie and The Blowfish Gary Greene.


Do sprzedaży wejdzie jedynie 500 biletów, a ich ceny będą się wahały od 199 do 350 dolarów. Bruce McKagan spodziewa się, że bilety rozejdą się błyskawicznie, a dochód z nich zostanie przekazany na rzecz Renew Our Community, w skrócie: ROC.
 
„Jesteśmy organizacją dobroczynną i bynajmniej nam się nie przelewa”, twierdzi brat Duffa. „Nie możemy liczyć na rządowe dofinansowania. [Ten koncert] będzie dla nas sporym zastrzykiem finansowym na rok 2019”. 
 
 
W ramach wydarzenia odbędzie się również aukcja.

Dwa lata temu Duff McKagan wystąpił z bratem w filmiku promującym fundację” 
https://www.facebook.com/renewoc/videos/1212237825476531/


ROC jest organizacją dobroczynną, której celem jest wspomaganie bezdomnych i najuboższych. Z jej pomocy korzysta dziennie od 75 do 125 osób.

„Są to mężczyźni, kobiety i całe rodziny z naszej społeczności”, wyjaśnia Bruce McKagan. „Oferujemy im ubrania, jedzenie, możliwość dokształcania się. Pomagamy ludziom borykającym się z problemami psychicznymi i uzależnieniem od narkotyków. Robimy, co się da, żeby znowu stanęli na nogach. Albo żeby pierwszy raz w życiu stanęli na nogach. I żeby pokazać, że nam na nich zależy”. 


Źródło


"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

 

Duff: "Plotki o reunionie to bzdura"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 12045
Ostatnia wiadomość Marca 17, 2011, 10:51:48 am
wysłana przez krelke