Autor Wątek: Duff McKagan's Loaded za małżeństwami homoseksualnymi  (Przeczytany 17470 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mikus666

  • Moderator
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Duff McKagan's Loaded za małżeństwami homoseksualnymi
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 13, 2012, 01:24:43 am »
0
A niech sobie i żyją razem, ale po co im te małżeństwa? Po co się z tym obnosić? No i jak można psuć życie juz na starcie Bogu ducha winnym dzieciom? Już widzę tą miłą atmosferę w szkole wokół dzieciaka takiego "małżeństwa". Gorzej miałoby chyba tylko, jakby się przyznało, ze samo jest homoseksualistą.

EDIT: Knife, za późno ;)

A po co parom heteroseksualnym małżeństwa, skoro też mogą "sobie żyć razem"? I od kiedy "obnoszeniem się" jest domaganie się swoich praw gwarantowanych przez konstytucje? W filmiku nie ma też ani słowa o kwestii posiadania dzieci przez pary homoseksualne.

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Duff McKagan's Loaded za małżeństwami homoseksualnymi
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 13, 2012, 11:11:14 am »
0
A niech sobie i żyją razem, ale po co im te małżeństwa? Po co się z tym obnosić? No i jak można psuć życie juz na starcie Bogu ducha winnym dzieciom? Już widzę tą miłą atmosferę w szkole wokół dzieciaka takiego "małżeństwa". Gorzej miałoby chyba tylko, jakby się przyznało, ze samo jest homoseksualistą.

EDIT: Knife, za późno ;)

A po co parom heteroseksualnym małżeństwa, skoro też mogą "sobie żyć razem"? I od kiedy "obnoszeniem się" jest domaganie się swoich praw gwarantowanych przez konstytucje? W filmiku nie ma też ani słowa o kwestii posiadania dzieci przez pary homoseksualne.

Wybaczcie ale czy wy jesteście ślepi? Nie widzieliście, że to było zrobione specjalnie? Ludzie święci. A poza tym Duff wspomógł akcję, która dla wiele osób o tej samej płci chce zalegalizować swój związek. Czemu im tego nie umożliwić? Duff jak widać jest bardzo tolerancyjnym człowiekiem i chwała mu za to. Jeśli chcecie wieszać na nim psy za to, to proszę róbcie to w innym temacie. A poza tym wybaczcie mi to co teraz powiem ale zauważyłem, że gdyby Duff dalej byłby w GNR było by wszystko w porządku ale teraz jak nie ma go w składzie to trzeba go zdołować. Wiecie co wstydzę się za was. Michael tak trzymaj, dla mnie i tak jesteś wielki, że opowiedziałeś się po stronie tych, którzy chcą mieć prawo do poczucia, że prawo również im sprzyja i pozwala im na to by żyli w zalegalizowanym związku. A w filmiku nie było słowa o dzieciach. Duff you are amazing and you are very tolerance man. Tak trzymaj, masz ode mnie wielkiego plusa.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Duff McKagan's Loaded za małżeństwami homoseksualnymi
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 13, 2012, 11:15:41 am »
+1
Jeśli ktoś chce wieszać psy, albo pochwalić Duffa za tę decyzję, to sensowne, że robi to w tym temacie :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Veronika654

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Kobieta
  • Every Girl is a Riot Grrrl!
  • Respect: +96
Odp: Duff McKagan's Loaded za małżeństwami homoseksualnymi
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 13, 2012, 12:05:29 pm »
0
Też jestem za homo-małżeństwami. Kwiatek dla Duffa :kwiatek:  :lol:
Lubię Zqyxa, Duffa, Alice Cooper i moje studia :wub:

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Duff McKagan's Loaded za małżeństwami homoseksualnymi
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 13, 2012, 12:43:33 pm »
+3
mysle że nikt tutaj nie ma nic do samej osoby duffa bo to jedny neutrealny członek gnr, postąpił najlepiej ze wszystkich starych gunsów żegnając sie z zespołem. wydaje mi sie ze chodzi raczej o sam fakt zwiazkow homo, nie ważne czy mówi to slash, duff, axl czy jan paweł drugi ;)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Duff McKagan's Loaded za małżeństwami homoseksualnymi
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 13, 2012, 01:02:49 pm »
+1
jan paweł drugi raczej nie popierał ;) generalnie - live and let live
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Duff McKagan's Loaded za małżeństwami homoseksualnymi
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 13, 2012, 01:33:49 pm »
0
Zqyx +1

Dokładnie żyj i pozwól żyć innym.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Duff McKagan's Loaded za małżeństwami homoseksualnymi
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 13, 2012, 02:22:52 pm »
0
Reno, nie szalej. Czy to byłby Duff, czy Axl, czy Slash, czy Matka Teresa, to raczej nikt by swoich poglądów nie zmienił. No chyba, ze Ty tak masz i wszystko, co powie Slash jest święte? No to my tak nie robimy. ;)

Dobra, żartuję, nie bierz tego do siebie. Ale Duff jest tu akurat mało ważny, dyskusja jest trochę głębsza. No i zgadzam się z Zqyxem - to jest najlepsze miejsce na to, by o tym pogadać.

Live and let live - generalnie zgoda, tylko że taka parka właśnie nie pozwoli żyć dzieciakowi, którego by zaadoptowali. A wręcz zniszczyliby mu życie, a ciągłe prześladowania to trochę za duża cena za widzimisię "tatusiów".

mikus, a skąd wiem, ze owe pary będą chciały mieć dzieci? Bo są miejsca, gdzie takie małżeństwa są już akceptowalne prawnie i to już się dzieje. Adoptują sobie dzieci bądź wynajmują surygatkę, nevermind. Gdyby nie było tych małżeństw, to może choć część dzieciaków udałoby się uratować (bo zdaje się, ze do surygatki niestety może pójść każdy).

Powtarzam, nie mam kompletnie nic do gejów, ale po prostu wku***a mnie, że niewinne dzieciaki muszą mieć spieprzone życie juz na starcie przez takich, a nie innych "rodziców".
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2012, 02:25:08 pm wysłana przez CC »
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Duff McKagan's Loaded za małżeństwami homoseksualnymi
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 13, 2012, 02:36:01 pm »
0
Z tym Live and let live chodziło mi bardziej o Wasze wpisy, bo i tak jeden drugiego nie przekona, a ustawki Wam nikt tu nie zrobi ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Duff McKagan's Loaded za małżeństwami homoseksualnymi
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 13, 2012, 03:34:00 pm »
0

Dobra, żartuję, nie bierz tego do siebie. Ale Duff jest tu akurat mało ważny, dyskusja jest trochę głębsza. No i zgadzam się z Zqyxem - to jest najlepsze miejsce na to, by o tym pogadać.

Live and let live - generalnie zgoda, tylko że taka parka właśnie nie pozwoli żyć dzieciakowi, którego by zaadoptowali. A wręcz zniszczyliby mu życie, a ciągłe prześladowania to trochę za duża cena za widzimisię "tatusiów".

mikus, a skąd wiem, ze owe pary będą chciały mieć dzieci? Bo są miejsca, gdzie takie małżeństwa są już akceptowalne prawnie i to już się dzieje. Adoptują sobie dzieci bądź wynajmują surygatkę, nevermind. Gdyby nie było tych małżeństw, to może choć część dzieciaków udałoby się uratować (bo zdaje się, ze do surygatki niestety może pójść każdy).

Powtarzam, nie mam kompletnie nic do gejów, ale po prostu wku***a mnie, że niewinne dzieciaki muszą mieć spieprzone życie juz na starcie przez takich, a nie innych "rodziców".

CC akceptowanie małżeństw homoseksualnych nie jest równoznaczne do przyznawania praw rodzicielskich ;)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Duff McKagan's Loaded za małżeństwami homoseksualnymi
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 13, 2012, 04:07:34 pm »
+1
Instytucja małżeństwa wg państwa istnieje głównie po to by:
-regulować sprawy dziedziczenia
-przyznawać ulgi podatkowe dla małżeństw, aby łatwiej im było wychować dzieci

Pierwszą sprawę załatwia testament, na drugą nie ma szans. Tyle.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Duff McKagan's Loaded za małżeństwami homoseksualnymi
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 13, 2012, 04:09:02 pm »
0
Wg. państwa tak, według danej pary istnieje po to aby zapieczętować i sformalizować związek. I nie widzę z tym problemu, czy to homo czy hetero.

Offline mikus666

  • Moderator
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Duff McKagan's Loaded za małżeństwami homoseksualnymi
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 13, 2012, 04:38:46 pm »
0
A niech sobie i żyją razem, ale po co im te małżeństwa? Po co się z tym obnosić? No i jak można psuć życie juz na starcie Bogu ducha winnym dzieciom? Już widzę tą miłą atmosferę w szkole wokół dzieciaka takiego "małżeństwa". Gorzej miałoby chyba tylko, jakby się przyznało, ze samo jest homoseksualistą.

EDIT: Knife, za późno ;)

A po co parom heteroseksualnym małżeństwa, skoro też mogą "sobie żyć razem"? I od kiedy "obnoszeniem się" jest domaganie się swoich praw gwarantowanych przez konstytucje? W filmiku nie ma też ani słowa o kwestii posiadania dzieci przez pary homoseksualne.

Wybaczcie ale czy wy jesteście ślepi? Nie widzieliście, że to było zrobione specjalnie? Ludzie święci. A poza tym Duff wspomógł akcję, która dla wiele osób o tej samej płci chce zalegalizować swój związek. Czemu im tego nie umożliwić? Duff jak widać jest bardzo tolerancyjnym człowiekiem i chwała mu za to. Jeśli chcecie wieszać na nim psy za to, to proszę róbcie to w innym temacie. A poza tym wybaczcie mi to co teraz powiem ale zauważyłem, że gdyby Duff dalej byłby w GNR było by wszystko w porządku ale teraz jak nie ma go w składzie to trzeba go zdołować. Wiecie co wstydzę się za was. Michael tak trzymaj, dla mnie i tak jesteś wielki, że opowiedziałeś się po stronie tych, którzy chcą mieć prawo do poczucia, że prawo również im sprzyja i pozwala im na to by żyli w zalegalizowanym związku. A w filmiku nie było słowa o dzieciach. Duff you are amazing and you are very tolerance man. Tak trzymaj, masz ode mnie wielkiego plusa.

No pewnie że widać że to ustawione, ale co to ma do rzeczy generalnie? I nie wiem czy używając l.mnog odnosisz się też do mojej wypowiedzi, czy nie. Dla jasności - inicjatywe Duffa popieram w całej rozciągłości.
Reno, nie szalej. Czy to byłby Duff, czy Axl, czy Slash, czy Matka Teresa, to raczej nikt by swoich poglądów nie zmienił. No chyba, ze Ty tak masz i wszystko, co powie Slash jest święte? No to my tak nie robimy. ;)

Dobra, żartuję, nie bierz tego do siebie. Ale Duff jest tu akurat mało ważny, dyskusja jest trochę głębsza. No i zgadzam się z Zqyxem - to jest najlepsze miejsce na to, by o tym pogadać.

Live and let live - generalnie zgoda, tylko że taka parka właśnie nie pozwoli żyć dzieciakowi, którego by zaadoptowali. A wręcz zniszczyliby mu życie, a ciągłe prześladowania to trochę za duża cena za widzimisię "tatusiów".

mikus, a skąd wiem, ze owe pary będą chciały mieć dzieci? Bo są miejsca, gdzie takie małżeństwa są już akceptowalne prawnie i to już się dzieje. Adoptują sobie dzieci bądź wynajmują surygatkę, nevermind. Gdyby nie było tych małżeństw, to może choć część dzieciaków udałoby się uratować (bo zdaje się, ze do surygatki niestety może pójść każdy).

Powtarzam, nie mam kompletnie nic do gejów, ale po prostu wku***a mnie, że niewinne dzieciaki muszą mieć spieprzone życie juz na starcie przez takich, a nie innych "rodziców".

Musisz mieć wyjątkowo szeroką i wielozakresową wiedzę skoro bankowo wiesz, że dzieciaki w takich rodzinach będą mialy spieprzone życie. Mógłbyś to rozwinąć?

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Duff McKagan's Loaded za małżeństwami homoseksualnymi
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 13, 2012, 04:45:47 pm »
0
Co Ty, do szkoły nigdy nie chodziłeś? Wyobrażasz sobie, co by krzyczeli za takim dzieciakiem? Nie chce mi sie wymyślać na poczekaniu żadnych "dowcipów", ale myślę, że wiele różnych rzeczy by taki ktoś usłyszał podczas swojej wieloletniej nauki. Takie są realia - grubych przezywają od grubasów, dobrze uczących się - od kujonów itd. Myślisz, ze "dziecko pedałów" miałoby w szkole życie?
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2012, 06:16:09 pm wysłana przez CC »
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Duff McKagan's Loaded za małżeństwami homoseksualnymi
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 13, 2012, 05:07:58 pm »
0
im bardziej to bedzie powszechne, tym mniej będzie ludzi wytykających. wydaje mi sie ze porównanie z murzynami bedzie dobre; do niedawna byli wytykani u nas w kraju, a teraz gdy jest ich więcej dzieki różnym wymianom i ogólnej integracji miedzy panstwami ludzie juz tak nie zwracają uwagi. z drugiej strony nie widze powodu dla którego dzieci miałyby zostać wytykane za to że mają dwóch ojców/matki przez inne dzieci, do momentu gdy nie wyniosą pewnych 'wartosci' z domu  :)

 

Walking Papers: "Duff'a poniosło i..."

Zaczęty przez Emma

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 5751
Ostatnia wiadomość Maja 09, 2013, 08:08:13 pm
wysłana przez Zqyx