Autor Wątek: DJ będzie rozdawał autografy  (Przeczytany 12190 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 19, 2012, 04:21:26 pm »
0
Nie czujesz się zagrożony bo DJ daleko ;) :lol: Ja tam nie mam uwag do takich sezonowych fanów, z biegiem lat też zmienia się gust muzyczny i poszukujemy innych wrażeń muzycznych i nie tylko  :P :lol:

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 19, 2012, 04:26:30 pm »
+1
Mnie trochę "przeraża" nagły wysyp fanów Ashby w Polsce po koncercie w Rybniku

Mnie też, ale czas pokaże ile tych fanów przy nim zostanie, a ile znajdzie sobie nowy obiekt, kiedy tylko taki pojawi się na horyzoncie ;)

Nie do końca zgadzam się jednak z Nikitą, bo data tego, kiedy ktoś polubił czyjąś stronę na fb i fakt, że zrobił to po koncercie, na którym był nie przekreśla go jako prawdziwego fana. Może być fanem od dwóch dni, ale może nim zostać już na zawsze. W czym problem?
Tak samo jak nie widzę nic złego w tym, że ma się kilku idoli. Wybieranie sobie idola to nie zawieranie związku małżeńskiego. Nie musisz mu być "wierny" w sensie, że po wyborze takowego nie możesz już zafascynować się czymś nowym. Byleby to było szczere i prawdziwe, a nie chwilowa ślepa miłość, bo mnie samą coś takiego, może nie tyle denerwuje, co dziwi.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2012, 04:42:07 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 19, 2012, 04:31:57 pm »
0
Zgadzam sie.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 19, 2012, 04:37:24 pm »
+2
Mi też nie chodzi o "staż" bycia fanem, bo każdy z nas kiedyś zaczynał, bardziej mam na myśli "szczerość" tego oddania ;) Ale to już kiedyś próbowałam wyjaśnić. I też zgodzę się z tym, że można mieć kilka ulubionych zespołów, kilku ulubionych wykonawców. Jestem ogromną fanką Ashby od kilku lat, ale to nie oznacza, że nie jestem też fanką Mick Mars'a czy Briana May'a. Wszystko dla ludzi. Jeśli dziewczyna miała możliwość pojechania do Detroit i spotkania się z Ashbą - jej szczęście! Podejrzewam, że akurat i tak była w Stanach, bo wizy chyba w 2 tygodnie by nie dostała, a impreza została ogłoszona w sierpniu.
Cieszmy się, że ktoś tam był i to z polską flagą. Zwłaszcza, że ludzie doceniają to, że ktoś przyleciał z Europy/Polski. Niech Ashba o nas nie zapomina ;)
I zmierzamy trochę ku offtopowi tak w ogóle ;)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 19, 2012, 07:29:03 pm »
0
http://gunsnroses.com.pl/forum/guns-n39-roses/co-to-znaczy-byc-fanem/new/#new - zapraszam :)
 

NIKITA napisała: Miałbyś kupę kasy też byś tam był :)))


Nie wiem :) W sumie sam pomysł wydawał mi się abstrakcyjny. Jakiejś szczególnej więzi z DJ-em nie czuję i szczerze mówiąc ta pokoncertowa Ashbomania mnie troche przeraża :P Ok, gość umie zrobić koło siebie szum, jest szołmenem na koncercie, niezłym gitarzystą, ale to ludzie, którzy interesują się Gunsami dłużej niż od 11 lipca doskonale wiedzieli, czyż nie? :) Dlatego nie rozumiem czemu akurat po koncercie Ashbomania wybuchła na całego, co zresztą widać również na forum :) Nie śmieszy mnie to, nie dziwi, po prostu nie rozumiem :) I nie widziałbym sensu tłuc się na drugi koniec świata, żeby się z nim spotkać. No chyba, że akurat byłbym w okolicy. Jak rozumiem Wasza znajoma fanka Europe była w akurat w Stanach, więc skorzystała z okazji. :) A Wy zazdrośnice jesteście :P ;) Live and let live ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2012, 07:31:04 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 19, 2012, 07:40:21 pm »
0
No to jest oczywiste ,że musiałabym być w pobliżu .Specjalnie na takie spotkanie nie poleciałabym ( chyba żebym miała prywatny samolot i kupę kasy) ;)
Szkoda że nas tutaj omijają takie atrakcje,żeby zdobyć autograf lub zrobić sobie zdjęcie  :P Jednak w innych krajach ten kontakt jest ,co pokazują filmiki na You Tube. Dzisiaj Ron na Fb. wrzucił filmik z fanami jak on grał na pianinie a grupa fanów śpiewała gunsów.Nie wiem czy ja tylko odnoszę takie wrażenie że nas to jakby omija ( może koszty Vip? są nie do przeskoczenia dla większości)  :/

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 19, 2012, 07:52:17 pm »
0
Jeśli chodzi o koszty VIP, to... znam osoby, które chciały kupić bilet VIP na koncert Gunsów, tyle, że bilety te rzekomo zostały wykupione, powtarzam rzekomo, bo nigdzie nie widziałem informacji, żeby ktokolwiek w Polsce miał wstęp za kulisy dzięki kupionemu biletowi VIP. Stawiam na kiepską organizację tego typu rzeczy + małą determinację fanów może? ;) Oczywiście, że cena też była zaporowa, ale nie tylko dla nas przecież. Jakby nie było w takiej Ameryce Południowej ludzie są mniej cywilizowani ;) i dzięki temu mogą spotkać Gunsów np. w hotelu. ( Przez mniej cywilizowani rozumiem tu większą spontaniczność, żywiołowość, parcie na spotkanie z idolami :), żeby nie było nieporozumień. ) Ilu z nas jest w stanie czatować na idola kilkanaście godzin? ;) W USA na szczęście nie muszą... i tam spotkania typu m&g są na porządku dziennym. Zresztą może i sam zespół Polskę potraktował ot tak sobie, jak jeszcze jeden kraik, skoro nie było fotek z Polski... Nie czarujmy się - z perspektywy Ameryki nie znaczymy tyle co Francja, UK, Niemcy, czy Włochy. Nawet Czechy mają większą renomę, co zresztą widać po solowych trasach ex Gunsów chociażby... Niestety na DJ-a rozdającego autografy np. na Stadionie Śląskim trochę poczekamy...
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 19, 2012, 08:02:38 pm »
0
DJ rozdawał autografy nie dlatego, że taki miał kaprys, a dlatego że wiązało się to z promocją jego samochodowej firmy i dlatego, że odbywało się tam wydarzenie nazwane "Motors and music experience".
Gdyby organizatorzy na Stadionie Śląskim zrobili coś takiego i postarali się, żeby wyeksponować samochodu z linii DJa to może by się pojawił ;) Nie uważam więc ze argumenty o renomie Polski są tutaj kluczowe.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 19, 2012, 08:04:41 pm »
+1
Wydaje mi się, że chyba się rozumiemy w tej kwestii, Zqyx. Właśnie o to mi chodzi - nagły wysyp fanów, z tym, że wiem, że tak samo jest w innych krajach, bo widzę to u siebie na fanpage'u. Rozumiem, że do kogoś mogło nagle dotrzeć, że Ashba to nie Slash (i chwała Panu ;) ), nie mam nic przeciwko, skoro ktoś musiał zobaczyć na własne oczy, tudzież usłyszeć na własne uszy - spoko. Tylko ta nadgorliwa fascynacja i wyznawana dozgonna miłość jest dla mnie nie do pojęcia i nie mówię tutaj o kimkolwiek konkretnym, mówię ogólnie o takim typie tzw. fanów.

"Dlatego nie rozumiem czemu akurat po koncercie Ashbomania wybuchła na całego, co zresztą widać również na forum"
Oczy, uśmiech, tatuaże ;) To najczęściej jest przyczyną nagłego przypływu miłości do Ashby (czy jakiegokolwiek muzyka, aktora,whatever - wygląd)

Laski, która była w Detroit nie znam, ale nie zamierzam jej hejtować tylko dlatego, że udało jej się tam dotrzeć lub że zaczęła się "fascynować" DJ'em od czasu koncertu. Jak już napisałam - fajnie, że ktoś z Polski tam był, bo niewielu ludzi w ogóle z Europy się tam pofatygowało. A jeżeli była akurat tam przy okazji - nikt nie powiedział, że Daren musi o tym wiedzieć, prawda? ;p Może uznać, że polscy fani przylecą dla niego przez pół świata. Tak, zazdroszczę jej, podobnie jak wszystkim tym, którzy byli w Detroit i których zdjęcia postowałam zarówno tu jak i w galerii DJa, ale nie wypowiedziałam się tutaj o tej konkretnej osobie w żaden złośliwy sposób i nie zrobię tego, bo jej nie znam i nie znam okoliczności sytuacji, więc mam nadzieję, że "live and let live" to nie do mnie ;) To nie jest chora zazdrość w tym momencie, to bardziej takie "I wish I could be there".
Ja, w moim przypadku, osobno traktuję bycie fanką Ashby i bycie fanką Gn'R. Fanką Ashby jestem od paru lat, odkąd go usłyszałam zanim jeszcze dołączył do Gunsów. Ale nie uważam się z tego powodu za "lepszą" czy "gorszą" fankę, bo - również- jak już wspomniałam - wszyscy kiedyś zaczynaliśmy.  Gn'R baaaaardzo lubię, od pierwszej, do ostatniej płyty, ale jest to dla mnie jeden z genialnych zespołów, które lubię.
Owszem, gdybym miała kasę (i wizę ;p ) to bym poleciała, podobnie jak do Vegas 1 września, ale to jestem ja i moja miłość do jego talentu (podkreślam - TALENTU, a nie jego osoby ;p)

Cieszmy się tym, że DJ dba o kontakt z fanami, że ma chęć organizowania czegoś takiego, że zajmuje się czymś innym, ma własne projekty i myślę, że to bardziej powinno być tematem dyskusji, a nie hejt na laskę i dyskusja, czy nadal jest fanką Europe czy nie. Canis słusznie zauważyła, że impreza była z okazji "motors and music experience" a nie wolnego weekendu DJ'a.

peace, love &rock n' roll ;)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 19, 2012, 08:11:55 pm »
0
Canis: Zawęziłaś kwestię :p Tak, czy inaczej - aż szkoda, że Gunsi to Amerykanie, a nie Polacy  :lol:
Emma: Ostatni akapit Twojej wypowiedzi w stu procentach odzwierciedla moje myśli :) A to Live and let live było takim trochę ironicznym podsumowaniem całej wcześniejszej dyskusji :) Bo przecież ziemia się nie rozpadnie tylko dlatego, że ktoś, kto jeszcze wczoraj nie znał Asby dziś stał się wielkim fanem, a największych fanów/ fanek DJ-a tam zabrakło. ;) Czyż nie ? :) Może będzie inna okazja, nawet lepsza. :) Czego sobie i Wam wszystkim życzę :) No i mam szczerą nadzieję, że mimo wszystko osoby z Polski podzielą się relacją ze spotkania z DJ-em, choćby to miały zrobić dla szpanu ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 19, 2012, 08:34:46 pm »
+1
No to i ja się wypowiem (Canis, nie czuję potrzeby przenoszenia tego tematu, chciałem po prostu wypowiedzieć się w powstałej dyskusji, a nie rozpoczynać nową, nie będę nic cytował, tylko wyrażę swoje zdanie ;)).

Co do definicji fana - według mnie, każdy tylko i wyłącznie sam przed sobą odpowiada za własne uczucia w stosunku do danych zespołów i ludzi. Nienawidzę z całego serca demonizowania tego pojęcia ("Jesteś fanem, a nie byłeś na żadnym koncercie!?", "Jak to nie wiesz, ile rodzeństwa ma Axl!?", "Co to znaczy, ze nie wiesz, jak nazywa się klawiszowiec!?"). Czemu tak prozaiczna rzecz musi przez niektórych dochodzić do poziomu sacrum?

W tym kontekście wielu niespełna rozumu ludzi odebrałoby mi prawo do bycia fanem kilku ekip. Nie mam bladego pojęcia, jak się nazywa klawiszowiec Queensryche, nie byłem na ich koncercie, nie wiem, ile dzieci ma Geoff Tate. I co mnie to obchodzi, skoro mam ich płyty, ubóstwiam niesamowity wokal Tate'a, a grę Chrisa DeGarmo cenię bardziej niż Slasha? I nie mam prawa być fanem Queensów?


Wielu zespołów jestem fanem, o rzadko którym wokaliście/muzyku wiem cokolwiek, poza tym ile ma oktaw/jakich gitar używa.

Co do chwilowej miłości - kto z nas tego nie przechodził. Kto nie "jarał się" (ugh, jak ja nienawidzę tego wyrażenia :facepalm:) czymś w swoim życiu. Wielu z nas (ja też) cierpi na takie chwilowe zauroczenia pewnymi muzykami lub np. samochodami (oj, w ilu ja modelach już się zakochiwałem). Nie popieram za to stanowczo pozerskiego manifestowania swojej miłości przez jakieś głupie fankluby na fekjsiku czy inne pierdoły. Mnie to naprawdę obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg - jesteś fanem Gunsów,  kup wszystkie płyty, zamiast ściągać z neta, ale za to robić sobie jakiś fanklubik.

Kolejna grupa, której nie lubię - łowczynie lansu. Rozumiem, że fan (nawet ten chwilowy) może sobie chcieć zrobić zdjęcie z Ashbą. proszę bardzo. Niestety pewne dziewczynki nie są nawet chwilowymi fanami, nie znają muzyki zespołu, nie zapoznały się z nią nawet choćby niedawno, na skutek tego zauroczenia. Nie, one sobie zrobią zdjecie tylko i wyłacznie po to, by wstawic na fejsika i się polansować. "Ja z perkusistą Judas Priest, lol, xd :* :* :*" - i tu pierdyknąć zdjecie z Ashba. Na szczęście nie mam fejsbuczka i nie straciłem tak do końca wiary w ludzi, ale pewnie gdybym go założył, to strzelałbym facepalmami na prawo i lewo.

P.S. Która to ta, co ją znacie? Bo ta blondi robi wrażenie (nie chcę oceniać bez znajomości, takie po prostu mam wrażenie ;)), jak przedstawicielka ostatniej frakcji...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2012, 09:01:05 pm wysłana przez CC »
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 19, 2012, 08:55:53 pm »
0
Dyskusja dyskusją, ale Fan Party dzień drugi czas zacząć ;p Sweet focia prosto z Detroit ;p



no i żeby nie było, ten samochód naprawdę tam jest, nie tylko Ashba ;p



« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2012, 12:10:47 pm wysłana przez Emma »

Offline richardafortusderose

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Respect: +4
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 19, 2012, 09:02:09 pm »
0
P.S. Która to ta, co ją znacie? Bo ta blondi robi wrażenie (nie chcę oceniać bez znajomości, takie po prostu mam wrażenie ;)), jak przedstawicielka ostatniej frakcji...
[/quote]

i za twój pogląd cię bardzo chłopie lubię, szczególnie dlatego, że jest on zbliżony do mojego widzenia fana. a panie znamy obydwie. niestety. i nikogo tutaj nie hejtuję. tak dla wyjaśnienia piszę. że nie hejtuję, żeby znowu nie było.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 19, 2012, 09:44:05 pm »
0
Zazdrość, o coś, na czym na zależy jest zazdrością i to jak najbardziej uzasadnioną :P, a nie hejtowaniem :) A wiadomo, że każdemu mniej lub bardziej zależy na takim spotkaniu ;) Gdzieś wyczytałem, że będzie kolejny wywiad z DJ-em z okazji tej imprezy, chyba, że coś pokręciłem. Mam nadzieję, że tym razem bez konkretnego pytania o nową płytę Gunsów się nie obejdzie :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2012, 09:49:49 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline richardafortusderose

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Respect: +4
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 19, 2012, 09:52:12 pm »
+1
tak, gdyż na drugie mi zazdrość :D

 

DJ Ashba: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy"

Zaczęty przez Korso

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 14046
Ostatnia wiadomość Lutego 01, 2013, 05:27:38 pm
wysłana przez maxi023