Autor Wątek: DJ Ashba: Z radością ustąpiłem miejsca Slashowi  (Przeczytany 2342 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
DJ Ashba: Z radością ustąpiłem miejsca Slashowi
« dnia: Lipca 29, 2019, 09:26:45 pm »
+2


DJ Ashba, który  dołączył do Guns N’ Roses w marcu 2009 roku, udzielił wywiadu „Vegas Junkeez”.
Mówił w nim między innymi o swojej współpracy z zespołem.

„SIXX:A.M. mieli na swoim koncie piosenkę radiową roku, ale w porównaniu z doniosłością tego, co było przede mną [w związku z Guns N’ Roses], to wypadało bardzo blado. Nie byłem  przygotowany. Nie miałem pojęcia o wielu rzeczach. Nie docierało do mnie, że mnie zatrudnili (…). Prawdopodobnie dlatego, że podszedłem do tego bardzo naiwnie.

Slash jest jednym z tych gitarzystów, którymi się inspiruję, dlatego to było dla mnie takie budujące i wspaniałe. Naprawdę nie rozumowałem w kategoriach: ‘Boże, Guns N’ Roses mają zagorzałych fanów i trzeba ich do siebie przekonać. Jeżeli to się uda, pozyskam ich na dobre i będą najlepszymi fanami, jakich mógłbym sobie wymarzyć’…
Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że – choćbym nie wiem, ile z siebie dawał na koncertach – pewne osoby będą się do mnie odnosić z piep***ną nienawiścią tylko dlatego, że nie jestem [jednym z członków klasycznego składu]… Teraz, z perspektywy czasu, całkowicie to rozumiem, a nawet szanuję.

Ale wtedy z miejsca zestawiono mnie ze Slashem, a ja myślałem sobie: ‘Ja też jestem fanem. Jestem jednym z was’. Toteż było mi trudno się do tego przyzwyczaić. Chciałem robić wszystko, co w mojej mocy, żeby stanąć na wysokości zadania, próbowałem ożywić tę rockandrollową atmosferę, za którą kochałem ten zespół”.           

Zapytany o odejście z zespołu (w lipcu 2015 roku), Ashba odparł:

„Wiedziałem, że Slash wraca, co dla mnie jako fana… Musisz zrozumieć, że jestem fanem [Guns N’ Roses]. To dla mnie niewiarygodna sprawa. Po pierwsze, wiele razy grałem partie Slasha i nie czułem się na siłach, żeby nauczyć się grać trwające trzy i pół godziny koncerty inaczej. Przede wszystkim jednak Slash wracał na swoje miejsce, [a ja] radością zrobiłem krok wstecz. I to było najlepsze rozwiązanie z dwóch powodów: bo mój ulubiony zespół powrócił, a ja mogłem grać w SIXX:A.M., [czyli] zespole, który pomagałem tworzyć. Zawsze będę cieszyć się z tego, co było mi dane przeżyć, ale… tak, cieszę się, że zrobiłem krok wstecz”.

W 2016 roku Ashba wyjawił, że kontaktowano się z nim w związku z trasą Not In This Lifetime, on jednak odmówił, twierdząc, że woli całkowicie poświęcić się SIXX:A.M.





Źródło
Link: @mafioso
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2019, 10:16:53 am wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12041
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2201
    • As Koncertowy
Odp: DJ Ashba: Z radością ustąpiłem miejsca Slashowi
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 30, 2019, 08:45:39 am »
0
Dla mnie z tego wywiadu to jest jeszcze kluczowe:
"Number one, I played a lot of the Slash parts, so I didn't have the brain capacity to relearn three and a half hours' worth of music differently. But more than that, if he's coming back, this is his gig. I gladly stepped… I was, like, 'Hey…"
"Grałem bardzo dużo partii Slasha, więc nie miałem wystarczającej (pojemności?) mózgowej by uczyć się wykonywania muzyki na trzy i pół godzinne show. Co więcej, jeśli wrócił, to będzie to jego show. Z przyjemnością się wycofałem"

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: DJ Ashba: Z radością ustąpiłem miejsca Slashowi
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 30, 2019, 09:03:00 am »
+1
Tu bardziej chodziło mu o to że gdyby dołączył do trasy NITL jako drugi/trzeci gitarzysta to musiałby na nowo uczyć się innych partii gitarowych po tym jak Slash odzyskałby swoje.

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka

OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4392
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2458
Odp: DJ Ashba: Z radością ustąpiłem miejsca Slashowi
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 30, 2019, 02:07:29 pm »
+2
Ale Slash musi mieć z niego bekę, że grał tylko pół solówki w Sweet Child.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: DJ Ashba: Z radością ustąpiłem miejsca Slashowi
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 30, 2019, 06:19:45 pm »
0
No, ale przynajmniej sprzedaż odzieży czy tam bielizny mu idzie dobrze. ;) Chyba. ;)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34666
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3433
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: DJ Ashba: Z radością ustąpiłem miejsca Slashowi
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 30, 2019, 06:25:40 pm »
0
DJ dostał sporo hejtu za to, że chciał grać w zespole, w którym, wtedy, nie mógł/nie chciał grać Slash. Szkoda trochę chłopaka. Mimo, że sam nabijałem się z tego, jak gadał o niespodziankach i taki był podjarany tym, że już za chwilę, już za moment Gunsi nagrają coś nowego, to... sporo hejtu przyszło też na niego właśnie z powodu tego podjarania, bo narobił nadziei fanom. Ale czy podobnej nadziei nie narobił np. Axl, czy Richard? Czy podobnej nadziei nie robią nam teraz Duff, czy Slash?
DJ Ashba nie był Slashem. To fakt. Ale czy to jego wina?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline CezaryCezary

  • Patience
  • Wiadomości: 16
  • Respect: +17
Odp: DJ Ashba: Z radością ustąpiłem miejsca Slashowi
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 30, 2019, 08:15:58 pm »
+1
Wiadomo czyja wina...

 

Ashba: "Więcej nauczysz się grając jeden koncert niż przez miesiąc ćwiczeń"

Zaczęty przez Emma

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7107
Ostatnia wiadomość Czerwca 14, 2013, 11:48:28 am
wysłana przez Meximax