Autor Wątek: DJ Ashba odchodzi z GNR!  (Przeczytany 17006 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
DJ Ashba odchodzi z GNR!
« dnia: Lipca 27, 2015, 05:50:31 pm »
+3

DJ Ashba żegna się z Guns N' Roses. Jak pisze w swoim liście skierowanym do fanów, po 6 latach w tym zespole, postanowił zakończyć ten rozdział w swoim życiu i skupić się na rodzinie i Sixx:A.M. gdzie może się bardziej realizować jako artysta. Muzyk podziękował fanom za wspaniałe przyjęcie i lata wsparcia jakie otrzymał będąc w Guns N' Roses. Specjalne podziękowania złożył również Axlowi za danie mu szansy i wiarę jaką Rose w nim miał przez cały czas. Zaznaczył, że zawsze był i będzie jego fanem.

LIST DJa DO FANÓW:

List do każdego z Was,

6 lat temu otrzymałem telefon, który zmienił moje życie na zawsze. Zadzwoniła moja bardzo dobra znajoma (Katie McNeil-Diamond), która pracowała z Guns N’ Roses. Była to propozycja przesłuchania dla Axla Rose’a i bycia częścią jednego z prawdopodobnie największych zespołów rockowych naszych czasów. Mimo, że myślałem, że szanse są małe, postanowiłem spróbować. Ku mojemu zdziwieniu, dostałem propozycję dołączenia do zespołu. W ten sposób rozpocząłem najbardziej niesamowitą przygodę w moim życiu, jaką tylko mogłem sobie wymarzyć. Dostałem ogromną szansę nie tylko pracować z jednym z najbardziej utalentowanych zespołów, ale także dzielić scenę z żyjącą legendą i niezwykle utalentowaną osobą, Axlem Rosem. Zaufanie i wsparcie jakim Axl mnie obdarzył były niezwykle miłe i pomocne w karierze. Przez lata w zespole, wielokrotnie zwiedziłem świat i zagrałem wszystkie te niesamowite utwory każdej nocy dla najbardziej entuzjastycznych i kochających tłumów. Jak możecie sobie wyobrazić, przyjaźń jaka się wytworzyła była głęboka i długotrwała. Ale największą niespodzianką w tym wszystkim byliście WY... fani. Przyjęliście mnie do swojego życia z otwartymi ramionami, okazaliście miłość i wsparcie o jakim mógłbym jedynie marzyć. Od pierwszej chwili, gdy tylko wszedłem na scenę i zacząłem grać „Welcome to the jungle” i poczułem ten „wybuch” publiki, wiedziałem, że moje życie już nigdy nie będzie takie samo. Nie będę kłamał... byłem przerażony! Ale okazaliście się być bardzo wyrozumiali i zaakceptowaliście mnie. W jednej chwili zmieniliście mój strach w dumę. Za to jestem ogromnie wdzięczny.
Dlatego teraz, z ciężkim sercem, ale i ogromną dumą, chciałem ogłosić, że postanowiłem zamknąć ten rozdział w moim życiu i przenieść te piękne czasy, które dzieliłem z Guns N’ Roses we wspomnienia. Osiągnąłem punkt w moim życiu, w którym czuję, że czas poświęcić się mojemu zespołowi – Sixx:A.M., mojej wspaniałej żonie i rodzinie, i wielu innym nowym przygodom, które ma dla mnie przyszłość. Zawsze kierowałem się pasją tworzenia muzyki i Sixx:A.M. zawsze było miejscem, w którym mogę w całości i szczerze wyrazić siebie i dzielić tę pasję z moimi braćmi i kumplami z zespołu – Nikki Sixxem i Jamesem Michaelem. Jak wiecie, zostałem także obdarzony niezwykłą miłością i wsparciem ze strony mojej żony, Naty, która była ze mną przez zdecydowaną większość czasu tej wspaniałej przygody.
Pisząc ten list, z całego serca chcę również podziękować Axlowi nie tylko za najbardziej niezwykłe doświadczenie w moim życiu, ale także za prawdziwą wiarę we mnie. Jesteś prawdziwym przyjacielem i moim mistrzem i jestem Ci dozgonnie wdzięczny. I mimo, że odchodzę, żeby poświęcić się innym przedsięwzięciom, zawsze będę jednym z Twoich największych fanów. Chciałbym także podziękować każdemu z Was, fanów, za Waszą miłość i wsparcie przez lata. Bez Was jestem niczym. Proszę, miejcie na uwadze, że nie biorę żadnej z minut tego pięknego życia za oczywistość i naprawdę je doceniam.

Mam nadzieję, że wszyscy dołączycie do mnie, w kolejnym rozdziale w moim życiu.  Podbijmy razem świat!

z miłością i szacunkiem,
DJ Ashba




« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2016, 08:41:22 am wysłana przez Zqyx »

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 27, 2015, 06:11:35 pm »
0
wielu to ucieszy ale tak naprawde to smutny dzien w historii GNR

mysle ze dalej pograza fanow w tej beznadzieji w ktorej tkwia od jakiegos czasu (zero newsow)
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 27, 2015, 06:15:30 pm »
+1
Gdyby miała się ukazać płyta GNR to pewnie byłbym zasmucony, ale zamiast tego patrzę pozytywnie - będzie miał więcej czasu dla Sixx:A.M.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 27, 2015, 06:20:14 pm »
+5
DJ Ashba postanowił zakończyć swoją karierę w Guns N' Roses.


Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 27, 2015, 06:27:06 pm »
+9
Nareszcie!!

Widać stwierdził, że przez 6 lat wystarczająco wypromował swój zespół, biżuterię, ciuchy, majtki i inne rzeczy, którymi handlował, więc można spokojnie odejść.

 :radocha: :radocha:

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 27, 2015, 06:29:20 pm »
+1
Powiem tak - najbardziej w ogłoszeniu zdziwił mnie czas. Spodziewałam się tego kilka miesięcy temu, dzisiaj nie powiem, moją pierwszą reakcją był szok, bo uśpił moją czujność :P Dziwi mnie też to że on jest pierwszym, który to ogłasza, bo myślę, że niedługo możemy się spodziewać kolejnych takich newsów. GNR grzecznie i po cichu się rozchodzi, wystarczy spojrzeć na coraz większe zaangażowanie poszczególnych członków zespołu w projekty solowe. A jeśli nie, to i tak lepiej dla DJa. W GNR nie mógł się realizować, a najwyraźniej nie ma już "światełka w tunelu", że coś nowego się pojawi. Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na to, co przyniesie nam SixxAM ;)

PS. list w całości zaraz przetłumaczę i wrzucę do pierwszego posta, po prostu chciałam od razu wrzucić newsa ;)

Offline markopolo

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Respect: +102
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 27, 2015, 06:40:16 pm »
+8
To najlepszy prezent jaki w życiu dostałem na urodziny. Dziękuje DJ.
Dobra zmiana

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1898
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 27, 2015, 07:04:45 pm »
0
wielu to ucieszy ale tak naprawde to smutny dzien w historii GNR

mysle ze dalej pograza fanow w tej beznadzieji w ktorej tkwia od jakiegos czasu (zero newsow)

Smutny to jest cały rok 2015. Najpierw Bąbel, teraz DJ. Zespół sypie się na naszych oczach.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 27, 2015, 07:05:51 pm »
+1
Tłumaczenie listu DJa w pierwszym poście! ;)

Offline voyteq

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +484
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 27, 2015, 07:29:19 pm »
+1
Normalnieeee aż się na forum zalogowałem z tej okazji ;)
Osobiście to nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Ale spodziewałem się tego odkąd zostały ogłoszone plany Sixx AM.
Tylko pytaniem było czy sam odejdzie czy go Axl wyjebie ...


"You say that I'll never change but what the fuck do you know?"

Offline Adam1067

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +15
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 27, 2015, 07:57:58 pm »
0
wielu to ucieszy ale tak naprawde to smutny dzien w historii GNR

mysle ze dalej pograza fanow w tej beznadzieji w ktorej tkwia od jakiegos czasu (zero newsow)

Smutny to jest cały rok 2015. Najpierw Bąbel, teraz DJ. Zespół sypie się na naszych oczach.

No patrz,a myślałem że już dawno się posypali.  ;)

Offline keep-calm-and-love-axl

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 134
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +45
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 27, 2015, 07:59:32 pm »
0
Niektórzy cieszą się z tego newsa,a mi jest smutno w jakiś sposób...
Bo ta wiadomość tylko potwierdza moje obawy,że zespół może się posypać.
A nawet jeśli nie,to czekają nas kolejne miliony lat oczekiwania aż Axl znajdzie nowego gitarzystę i następne miliony aż będzie<o ile w ogóle> nowa płyta.
 Chyba czas najwyższy abym oswoiła się z myślą,że już nie doczekam się nowej płyty ani tym bardziej nie będzie mi dane cieszyć się koncertem w Polsce.
Szkoda.

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 27, 2015, 08:02:28 pm »
0
Ciekawe co jest bliższe - koniec Gunsów czy reunion ?  ;)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 27, 2015, 09:53:01 pm »
+2
Mam nadzieję, że ta karykatura największego zespołu rockandrollowego niedługo się rozpadnie. Zespół ten przestał istnieć w latach 90 -tych... Dj Ashba widać to dostrzegł. Nareszcie.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Sanokhs

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +124
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 27, 2015, 10:26:07 pm »
0
Ja p***ole nigdy nie doczekam się nowej płyt...

 

Dizzy: Mam szczęście, że gram w GNR [dizzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1535
Ostatnia wiadomość Listopada 29, 2019, 01:21:33 pm
wysłana przez sunsetstrip