Autor Wątek: Dizzy: "To jest prawdziwe Guns N' Roses"  (Przeczytany 20952 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mars75

  • Patience
  • Wiadomości: 21
  • Respect: -1
Odp: Dizzy: "To jest prawdziwe Guns N' Roses"
« Odpowiedź #90 dnia: Lutego 05, 2013, 10:21:58 pm »
+2

Według ciebie się nie zblizyło ale dla mnie i wielu innych stoi wyżej od AFD. A w starym Guns N' Roses nie grali ludzie?

Już mam sie śmiać czy napiszesz jeszcze coś odkrywczego?

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3975
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1239
Odp: Dizzy: "To jest prawdziwe Guns N' Roses"
« Odpowiedź #91 dnia: Lutego 05, 2013, 11:13:08 pm »
+1
Ogólnie prowadzicie niezwykle odkrywczą dyskusję. Tyle lat jestem na forum i jeszcze nikt przed wami nie poruszał tego wątku. Jestem zaskoczony trafnością argumentów i spojrzeniem na sprawę od całkiem innej strony. Moje życie już nigdy nie będzie takie samo.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Recit69

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • The 13th Caesar
  • Respect: +21
    • Cradle Of Filth Poland
Odp: Dizzy: "To jest prawdziwe Guns N' Roses"
« Odpowiedź #92 dnia: Lutego 06, 2013, 01:10:52 pm »
+6
Ponad rok mnie nie było, a tu wciąż ten sam temat :D Słowa Reeda traktuję z przymrużeniem oka, bo musi tak mówić. W kontekście nazwy oczywiście ma rację - to jest zespół o nazwie Guns N' Roses i to oni mu płacą.

Zabawna jest jednak zupełnie inna kwestia. Dizzy mówi do krytyków obecnego składu najemników, że "ludzie mogą wybrać życie przeszłością". Ale przecież on i to całe "nowe" Guns N' Roses żyją praktycznie wyłącznie przeszłością!  :P  Nie nagrywają nowej muzyki, a jedynie grają koncerty pełne klasycznych utworów. Gdyby wydali kilka płyt i posiadali własne kultowe piosenki to jeszcze spoko. Tymczasem jedna jedyna "Chińska Demokracja", zrodzona w bólach przez ludzi, którzy na przestrzeni lat przewijali się przez skład, nie stwarza podstaw, żeby tak mówić. Pomijając kwestie jakieś "zespołowości" to album po prostu nie zawiera kawałków, które mogą konkurować z klasykami.

Także Panie Dizzy, nie zaklinaj pan rzeczywistości - ludzie chodzą na wasze koncerty po to, żeby usłyszeć kawałki z AFD i "Iluzji", a nie z ChD. To właśnie Axl i jego obecna brygada wybierają życie przeszłością i odcinanie kuponów od tego, co inni ludzie stworzyli dawno temu. Niestety szkoda, że nie pod nazwą Axl Rose. To już jest jednak kwestia nie tyle gustu i interpretacji historii, co wyrachowania wokalisty, który przecież ma świadomość, że nazwa jest najwięcej warta z tego, co zostało po starych Gunsach.
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2013, 01:13:17 pm wysłana przez Recit69 »

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3975
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1239
Odp: Dizzy: "To jest prawdziwe Guns N' Roses"
« Odpowiedź #93 dnia: Lutego 06, 2013, 05:09:09 pm »
+1
Szkoda, że samym autorom tychże kawałków to tak bardzo nie przeszkadza (bo Axl wcale autorem nie jest, nic nie komponował i nie pisał), jak wszelkiej maści krytykom, których zdanie i tak mało kogo obchodzi.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

 

Tracii Guns i Teddy Andreadis uczestnikami Rock N' Roll Fantasy Camp 2016

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3140
Ostatnia wiadomość Marca 30, 2016, 05:57:17 pm
wysłana przez Zqyx