Autor Wątek: Dizzy: "To jest prawdziwe Guns N' Roses"  (Przeczytany 20953 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Dizzy: "To jest prawdziwe Guns N' Roses"
« dnia: Lutego 01, 2013, 06:16:55 pm »
0
photo: Kat Benzova


Zapomnijcie o Slashu, Duffie i Izzym. „To my jesteśmy Guns N’ Roses”, mówi wieloletni klawiszowiec zespołu i sojusznik Axla Rose’a, Dizzy Reed.
Reed dołączył do zespołu w 1990 roku, w samą porę,  aby być częścią albumu „Use Your Illusion”, co przy obecnym składzie czyni go (poza Axlem) członkiem zespołu z najdłuższym stażem. Rozmawiając z „FL” („FasterLauder”), tuż przed marcową trasą Guns N’ Roses, Reed stanowczo zareagował na sugestie, że obecne wcielenie Guns N’ Roses nie jest już tak atrakcyjne. „Ludzie, którzy nam coś takiego zarzucają najwyraźniej nie widzieli zespołu na żywo i wydaje mi się, że ci, którzy myślą w ten sposób, z pewnością zmienią swoje zdanie, gdy przyjdą na koncert”.
Oryginalny skład, z czasów „Geffen-ery”, zawierał Rose’a, gitarzystę prowadzącego Slasha, gitarzystę rytmicznego Izzyego Stradlina, basistę Duffa McKagana oraz perkusistę Stevena Adlera, jednak Reed sprzeciwia się poglądom, jakoby obecny skład był w jakikolwiek sposób mniej prawdziwy. „To jest Guns N’ Roses, dlatego jest to PRAWDZIWE Guns N’ Roses”, mówi. „Nie ma dwóch Guns’ N’ Roses na rynku. Ludzie mogą wybrać życie przeszłością, tak mocno, jak tylko chcą, ale to niczego nie zmieni. To jest najlepszy zespół w jakim kiedykolwiek byłem, wychodzimy na scenę, dajemy czadu każdej nocy, dajemy z siebie 100%
Mija właśnie 20. rocznica niechlubnego koncertu Guns N’ Roses w Calder Park Speedway w Melbourne, który obejrzało 75 000 fanów rocka, zmagając się z upałem, brakiem wody i innymi niedogodnościami. W niezbyt chwalebny sposób wpisało się to w rockowy folklor Aussie, ale Reed twierdzi, że nie pamięta tych wszystkich zdarzeń. „Wiesz, wydaje mi się, że ja to wszystko przegapiłem”, powiedział „FL”. „Nigdy o tym wszystkim nie słyszałem. Pamiętam, że było strasznie gorąco i że bardzo wielu ludzi potrzebowało wody”.
Pamięta jednak, że miał swego rodzaju przeczucie, w noc przed występem. „Miałem te wszystkie szalone sny o tornadach itp. Potem, gdy lecieliśmy helikopterem widziałem burzowe chmury. Gdy wylądowaliśmy, ktoś z ekipy powiedział nam, że tam były tornada, co było trochę dziwne. Gdybym wiedział, że występują tam tornada, prawdopodobnie w ogóle nie wsiadłbym do tego helikoptera

Guns N’ Roses zagra koncerty w Perth, Sydney, Newcastle, Melbourne i Brisbane razem z ZZ Top i Rose Tattoo.

źródło

Offline Vince_Carter

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +281
Odp: Dizzy: "To jest prawdziwe Guns N' Roses"
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 01, 2013, 06:50:54 pm »
+10
Panie Dizzy Reed, to że dajecie z siebie na scenie 100 pro i jest pełen czad to ja wiem bo na koncercie miałem okazję być , ale mimo to uważam że to nie jest prawdziwe Guns N' Roses. Prawdziwe było kiedy pięciu chłopaków z rynsztoka razem stworzyli coś innego , coś co stało się Hiroszimą rock n' rolla. Byli jak jedność, bracia i j***li wszystko i wszystkich byle by wspiąć się na sam szczyt... I to fakt , nie ma dwóch czy trzech GN'R - jest tylko jedno , które my a wydaje mi się że oni najbardziej po prostu stracili... Szkoda.

Z wyrazami szacunku

VC
11.07.2012 | 13.02.2013 | 20.11.2014 
20.06.2017 | 09.07.2018 | 12.02.2019
20.06.2022 |

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3975
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1239
Odp: Dizzy: "To jest prawdziwe Guns N' Roses"
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 01, 2013, 07:23:25 pm »
+4
Można patrzeć na to i w ten sposób. Lecz lata płyną nieubłaganie. Jedni przestali pić i ćpać, drudzy mają swoje biznesy, żony i dzieci, a wszystkim przybyło lat i zmarszczek. Swoją drogą, ten rynsztokowy okres trwał dość krótko. Albumy UYI to był już inny poziom muzyczny, inna kasa, inny skład.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline slawek3093

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +100
Odp: Dizzy: "To jest prawdziwe Guns N' Roses"
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 01, 2013, 07:29:26 pm »
+1
Przecież Dizzy ma racje :D .  Z formalnego punktu widzenia rzecz jasna . Oni moga dawać z siebie i 300% ale ludzie i tak będą widzieli w tym Axla i brak  obok niego kultowej czwórki .  Guns n Roses stał się kultowym zespołem za czasów  pewnego składu i dla ludzi zawsze tamten skład będzie tym prawdziwym bo to oni pili i ćpali pisząc pierwsze utwory przy , których do dzisiaj bawią się stadiony ludzi i tyle i niestety nowi Gunsi muszą z tym się liczyć ,ze ludzie zawsze będą porównywać ich do starego składu .

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Dizzy: "To jest prawdziwe Guns N' Roses"
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 01, 2013, 08:04:16 pm »
+4
Tylko jak długo można się buntować i ćpać, żeby wszystkim się wydawało, że jest się autentycznym? Wszyscy dorośli, podjęli takie a nie inne decyzje i to, że nie ma w tym już narkotyków, burd i pięciu młodych chłopaków to raczej naturalna kolej rzeczy, bo nikt czasu nie zatrzyma. A Guns N' Roses jest faktycznie na rynku tylko jedno.


"If all you're doing is remembering the past, there's something wrong in your life" ~Nikki Sixx ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline slawek3093

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +100
Odp: Dizzy: "To jest prawdziwe Guns N' Roses"
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 01, 2013, 08:37:35 pm »
0
To się zgadza ,ze przez całe życie nie można tak iść ale z tym buntem właśnie kojarzą ten stary skład i z brzmieniem , które im towarzyszyło i dlatego to się nie zmieni ...

Offline bbfan

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Respect: +73
Odp: Dizzy: "To jest prawdziwe Guns N' Roses"
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 01, 2013, 10:27:17 pm »
+6
Gadaj zdrów, Gunsi to przeszłość, która nie wróci, duch Gunsów istnieje, ale w zespole Slasha ! To moja opinia ! Radość z grania, profesjonalizm i dobre,świeże kawałki !

Offline slawek3093

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +100
Odp: Dizzy: "To jest prawdziwe Guns N' Roses"
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 01, 2013, 10:44:07 pm »
0
Zaraz się posypią minusy ale też tak sądzę :P

Offline sweetcali

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 367
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +351
Odp: Dizzy: "To jest prawdziwe Guns N' Roses"
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 01, 2013, 10:52:12 pm »
0
Tylko jak długo można się buntować i ćpać, żeby wszystkim się wydawało, że jest się autentycznym? Wszyscy dorośli, podjęli takie a nie inne decyzje i to, że nie ma w tym już narkotyków, burd i pięciu młodych chłopaków to raczej naturalna kolej rzeczy, bo nikt czasu nie zatrzyma. A Guns N' Roses jest faktycznie na rynku tylko jedno.

Taka jest prawda czy to się komuś podoba czy nie  :P
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2013, 11:34:09 pm wysłana przez Canis_Luna »


Uploaded with [URL=http

Offline @maciek

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1632
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm on the Nightrain!
  • Respect: +1214
Odp: Dizzy: "To jest prawdziwe Guns N' Roses"
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 01, 2013, 11:14:10 pm »
0
Sławek usunęli już minusy  :P


"You're just like crosstown traffic"
Up to eleven!

Buckethead

  • Gość
Odp: Dizzy: "To jest prawdziwe Guns N' Roses"
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 01, 2013, 11:15:49 pm »
0
Zaraz się posypią minusy ale też tak sądzę :P
Minusy się nie posypią, bo są wyłączone. Bardzo źle, że tak sądzicie. A co do tematu, to: ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ - DIZZY REED ODKRYŁ AMERYKE!!1!

Offline Bzyk

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Respect: +51
Odp: Dizzy: "To jest prawdziwe Guns N' Roses"
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 01, 2013, 11:20:26 pm »
+1
Przeczytałem trzy pierwsze zdania z resztą nie zamierzam się trudzić.  
GN'R, które jest obecnie na pewno nie przewyższa prawdziwego składu, Rudy nie wydał żadnej płyty oprócz chińszczyzny i nie obchodzi mnie fakt, iż ów krążki są na taśmach u niego w domu. Kolejna rzecz, która mnie ugryzła: jak mamy zapomnieć o trzech wymienionych członkach, jeśli to oni nadali kształt piosenką, które obecnie grane są przez Rudego i ekipę. Proszę też o Axlu nie zapominać,  on również kreował ówczesne GN'R razem z pozostałą czwórką. Uczciwie podsumowując: Jeśli Rudy z ekipą wydadzą około trzech płyt, (nieważne w jakim stylu) i pokażą je światu wtedy i tylko wtedy zapomnę o starym składzie , oraz innych ciekawych osobistościach, które przewinęły się przez szeregi GN'R: Clark, Sorum, Kubełek...

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3592
  • Respect: +1421
Odp: Dizzy: "To jest prawdziwe Guns N' Roses"
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 01, 2013, 11:25:27 pm »
+3
Dizzy to zawsze miał poczucie humoru :)

Offline Joker

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +14
Odp: Dizzy: "To jest prawdziwe Guns N' Roses"
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 01, 2013, 11:27:19 pm »
+4
Gadaj zdrów, Gunsi to przeszłość, która nie wróci, duch Gunsów istnieje, ale w zespole Slasha ! To moja opinia ! Radość z grania, profesjonalizm i dobre,świeże kawałki !

100% racji! A Dizzy jeszcze bardziej niech liże tyłek Axlowi. Piszę to co myślę - jak widzę DJ Ashbę to mną trzęsie. Po drugie jak można nazywać zespół Guns n' Roses w którym ze starego orginalnego składu jest tylko wokalista? Po trzecie nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny grał pod szyldem GnR tak charakterystyczne riffy jakie grał Slash? To nie jest Guns n' Roses tylko zespół grający ich kawałki-oni grają covery orginalnego składu. Jeśli chodzi o teksty to może i OK - za to odpowiadał Axl, ale muzycznie...?
Why so serious...?

Buckethead

  • Gość
Odp: Dizzy: "To jest prawdziwe Guns N' Roses"
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 01, 2013, 11:33:22 pm »
+5
Bzyk, i inni. Kogo obchodzi, pod jakim warunkiem zapomnisz o starym składzie? W ogóle po co o nim zapominać? Trzeba o nim pamiętać, tylko idiotyczne jest wieczne gloryfikowanie ich w stylu " stary skład był lepszy, bez Slesza to nie to samo, w ogóle Duff był taki przystojny, a teraz wszyscy som brzydcy, w ogóle kto tam gra solufki Slesza, chyba jakiś koleś z wiadrem na głowie, w ogóle som tam jakieś solufki? Slesz jest najlepszy OMG żal". Jest rok 2013, a nie 1987. Tak, to jest prawdziwe Guns N' Roses. Nigdy nie było innego. Aktualni muzycy grają covery? Ogarnijcie się.
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2013, 11:36:12 pm wysłana przez Buckethead »

 

Tracii Guns i Teddy Andreadis uczestnikami Rock N' Roll Fantasy Camp 2016

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3140
Ostatnia wiadomość Marca 30, 2016, 05:57:17 pm
wysłana przez Zqyx