Autor Wątek: Dizzy: "muszę z czegoś płacić rachunki"  (Przeczytany 1723 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Dizzy: "muszę z czegoś płacić rachunki"
« dnia: Maja 07, 2015, 11:46:54 am »
+1
photo: Kat Benzova

Dizzy Reed udzielił krótkiego wywiadu Electric Music Magazine. Oto, co powiedział muzyk.

Kiedy podjąłeś decyzję, że kariera muzyczna jest dla ciebie i kiedy zadebiutowałeś w tym biznesie?
Dizzy: Zdałem sobie sprawę z tego bardzo wcześnie, w szkole podstawowej, wiedziałem, że chcę utrzymywać się z muzyki. W tym czasie miałem też swoją pierwszą pracę. Rock n’ Roll był bardziej zabawą.

Kto lub co inspiruje cię w życiu i w muzyce?
Dizzy: Moi rodzice, mój brat, moje dzieci, moja żona. Ci, którzy już się pojawili (w moim życiu) i możliwość zainspirowania się czymś, co nadejdzie. Oh, i rzeczywistość i fakt, że nie potrafię robić nic innego. I to, że muszę z czegoś płacić rachunki.

Jak odpowiedziałbyś na pytanie „Kim są The Dead Daisies?”
Dizzy: Kup naszą najnowszą płytę, przyjdź na koncert i wtedy się dowiesz.

Jakie są 3 fakty o tobie, o których ludzie mogą jeszcze nie wiedzieć?
Dizzy:
1. Uwielbiam mleko z płatkami Lucky Charms
2. Średnio odpowiadam poprawnie na 50% pytań w Jeopardy (pol. „Va Banque”), ale przez długi czas musiałem sprawdzać pisownię słowa „Jeopardy”
3. Kiedyś przebrałem się za Micka Jaggera na Halloween i nikt nie miał pojęcia, co to za kostium.


Co jest twoim największym osiągnięciem, czego najbardziej żałujesz w swojej karierze i czy jest coś, co chciałbyś osiągnąć w przyszłości?
Dizzy: Moim największym osiągnięciem jest kupienie iPhone’a. Moje dzieci mocno suszyły mi o to głowę przez długi czas, więc w końcu się poddałem. Niczego nie żałuję. A w przyszłości chciałbym nadal niczego nie żałować.

Który występ na festiwalu był najlepszym jaki widziałeś na żywo lub w telewizji?
Dizzy: John Belushi naśladujący Joe Cockera w SNL. Z Joe Cockerem.

Jaki tytuł nosiła pierwsza płyta, którą kiedykolwiek kupiłeś?
Dizzy: ”Get your ya yas out”

Czego możemy się spodziewać po tobie w czasie festiwali, co zamierzasz robić przed i po swoim występie i na jakie koncerty w czasie festiwali czekasz, aby je zobaczyć?
Dizzy: Po prostu będę pił Jagera

Gdybyś miał porzucić karierę muzyka na rzecz innej specjalizacji, co by to było i dlaczego?
Dizzy: Byłbym archeologiem. Albo internetowym żebrakiem. Tak po prostu.

Jak dużą rolę odgrywa Internet w twojej karierze i czy uważasz, że jest to dobra rzecz dla przemysłu muzycznego?
Dizzy: Udzielam wywiadów nie rozmawiając ani nie widząc osoby, która go ze mną przeprowadza, co jest dla mnie trochę dziwne i jest wyzwaniem. Ale tak, to dobre.

Co robisz przed i po zejściu ze sceny? Jakie to dla ciebie uczucie grać na żywo?
Dizzy: Piję Jagera. Granie na żywo jest o wiele lepsze niż granie martwego. Chyba, że jesteś psem, a to twoja najlepsza sztuczka.

Możesz opowiedzieć jedną historię z backstage’u, z trasy lub z festiwalu?
Dizzy: Złożyłem przysięgę milczenia. Szło by o tym napisać książkę

Jakie są twoje plany na 2015 rok?
Dizzy: Dawać czadu grając rocka

źródło


Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Dizzy: "muszę z czegoś płacić rachunki"
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 07, 2015, 03:45:29 pm »
0
Cytuj
Moim największym osiągnięciem jest kupienie iPhone’a.
:D Fajnie się czytało.

 

Hookers & Blow zagrają na rzecz Three Square Food Bank (streaming na YT) [dizzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 867
Ostatnia wiadomość Października 03, 2020, 05:58:00 pm
wysłana przez naileajordan