Autor Wątek: Dave Kushner: Duff dał mi nowe życie  (Przeczytany 439 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3499
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3577
Dave Kushner: Duff dał mi nowe życie
« dnia: Sierpnia 23, 2024, 04:12:49 pm »
+1




Dave Kushner gościł w najnowszym odcinku audycji „Appetite For Distortion”.
Mówił tam o tym, jak radykalnie zaproszenie do Velvet Revolver odmieniło jego życie. 

„Ilekroć wspominam tamten epizod”, powiedział, „nie mogę nie myśleć o tym, jak bardzo odmienił on moje życie. Chłopaki zaznali już wielkiej sławy, podczas gdy ja pracowałem, zastanawiając się, czy w ogóle dałbym radę wyżyć z muzyki”.

„Na krótko przed angażem do Velvet Revolver spotkałem moją przyszłą żonę. Dostałem angaż, a potem przez jakichś dziesięć miesięcy szukaliśmy Scotta. Jednego dnia byłem facetem, który ma 200 dolarów banku, a drugiego spotkałem moją przyszłą żonę i trafiłem do zespołu. I nagle okazało się, że jestem w jednej z największych kapel rockowych, jakie były wówczas w obiegu”.

Kushner przyznał, że zanim otrzymał angaż do VR, był bliski porzucenia kariery muzycznej.

„Głowiłem się nad tym, co miałbym robić, bo sen [o muzyce] z wolna zaczynał się rozmywać”, powiedział.

„W wieku trzydziestu lat zawarłem umowę z moją babką. Pewnego dnia zapytała: Co ty właściwie porabiasz? Co zamierzasz zrobić ze swoim życiem?, a ja odparłem: Wciąż próbuję się utrzymać z grania. Wtedy oznajmiła: Prędzej czy później będziesz musiał dać sobie z tym spokój. Ale powiedziała go serdecznie, jakby chciała rzec: Ciężko mi patrzeć, jak się miotasz. Pamiętam, że zapewniłem ją wtedy, że jeśli w wieku trzydziestu pięciu lat nadal nie będę w stanie wyżyć z muzyki, to poszukam innej pracy”.

„Ale potem Duff zadzwonił i zaprosił mnie do zespołu. A ja się zgodziłem”.

„Moje życie zmieniło się. Zawdzięczam to Slashowi, ale w szczególności Duffowi, bo to on tak właściwie mnie zaangażował, uwierzył we mnie. Wierzył, że jestem właściwym człowiekiem. Od tamtej pory co roku piszę albo dzwonię do niego w dzień jego urodzin, żeby mu przypomnieć, że odmienił mój los i że gdyby nie on, nie żyłbym tak, jak teraz żyję”. 

„Jestem bardzo wdzięczny wszystkim chłopakom”, uściślił Kushner. „Także Scottowi, którego znałem dłużej niż ktokolwiek inny w zespole”.







Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34740
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3454
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Dave Kushner: Duff dał mi nowe życie
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 24, 2024, 06:05:13 am »
0
Co obecnie robi Dave? Domyślam się, że powodzi mu się nieźle  :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3629
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +111
    • OLD CHOPPER
Odp: Dave Kushner: Duff dał mi nowe życie
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 24, 2024, 09:51:11 am »
+2
Nagrywa muzykę do seriali i filmów.
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

 

Duff: "Plotki o reunionie to bzdura"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 17626
Ostatnia wiadomość Stycznia 18, 2024, 10:22:36 pm
wysłana przez mafioso