Autor Wątek: Chris Jericho: Co odróżnia GNR od młodych kapel rockowych  (Przeczytany 380 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3110
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3202
Chris Jericho: Co odróżnia GNR od młodych kapel rockowych
« dnia: Kwietnia 12, 2022, 04:00:32 pm »
+1Chris Jericho, wrestler i muzyk grupy Fozzy, gościł niedawno w audycji „Trunk Nation With Eddie Trunk”, emitowanej przez SiriusXM. Odniósł się tam do dość obiegowej opinii, jakoby ludzie stojący za nagrodami Grammy „nienawidzili” rocka.

„Tak jest od niepamiętnych czasów”, powiedział Jericho. „Rock and roll zawsze był w świecie muzyki kopciuszkiem. Tak po prostu jest. No, chyba że chodzi o takie zespoły jak Guns N’  Roses czy Metallica, które w 1991 roku były popularne na całym świecie”. 

Zapytany o to, czy widzi na horyzoncie „nowe młode kapele”, które „przywróciłyby rockowi popularność, jaką cieszył się w latach osiemdziesiątych”, Jericho odpowiedział:

„Cóż, poruszasz teraz problem natury biznesowej. Takie kapele jak The Struts, Greta [Van Fleet], Dirty Honey, Halestorm czy nawet Fozzy to rzetelne rockandrollowe granie. Ale trzeba jeszcze mieć za sobą branżę. To właśnie mam na myśli, kiedy mówię o Guns N’ Roses czy Metallice z 1991 roku. Te zespoły były świetne, ale też stał za nimi przemysł, ludzie, którzy mieli coś do powiedzenia. Wiesz, jak to działa. I myślę, że dopóki jakiś nowszy zespół rockowy nie doczeka się podobnego poparcia, dopóty rock nie będzie na pierwszym planie”.   Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

 

Fortus o różnych wcieleniach GNR [fortus] [gunsnroses]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 1224
Ostatnia wiadomość Września 24, 2020, 10:22:36 pm
wysłana przez sunsetstrip