Autor Wątek: Chinese Democracy w sieci?  (Przeczytany 34104 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 19, 2008, 11:07:23 am »
0
Hm,zauważam ciekawą prawidłowość. Starsi fani niechętnie podchodzą do nowych kawałków,za to "młodzież" reaguje dość entuzjastycznie.

Ciekawe,czy to się utrzyma ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 19, 2008, 11:09:11 am »
0
Mam dziwne wrażenie, że gdyby do sieci teraz przecieklo Estranged wiekszosc zaczela by narzkeac, a ze za dlugie, a ze malo rockowe... Cóż...:P

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 19, 2008, 11:12:42 am »
0
A nie jest tak ?:P Za długie,zbyt rozwlekłe i.t.d ,tak samo jak November Rain :P Tyle,że tamte piosenki znamy,osłuchaliśmy się z nimi,a nowe - trzeba dać im szansę,tyle tylko,ze najpierw niech sir Axl da nam szansę wysłuchać finalnych wersji na płycie :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 19, 2008, 11:13:46 am »
0
Ta druga piosenka to podobno "Leave me alone"
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 19, 2008, 11:31:00 am »
0
Tak na świeżo, to przychylam się do opinii RocketQueen. Może i zmienię z czasem zdanie, ale... To już jest tak dalekie od rock'a :( A pop'u to ja raczej nie lubię.

przesluchalam te kawałki tak na szybko przed wyjsciem na uczelnie, teraz po zaliczeniu przedmiotu mam chwile na posłuchanie po kilka razy.. może też zmienię zdanie, ale jak słuchałam 1 raz byłam zawiedziona... no to zabieram się do słuchania  8)

Hm,zauważam ciekawą prawidłowość. Starsi fani niechętnie podchodzą do nowych kawałków,za to "młodzież" reaguje dość entuzjastycznie.

Ciekawe,czy to się utrzyma ;)

hehe ja lubie nowe kawałki, np Chinese Democracy, jest świetne moim zdaniem..  8) ale te są dużo gorsze


nowy nr gg : 12071320

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 19, 2008, 11:46:29 am »
0
Hm,zauważam ciekawą prawidłowość. Starsi fani niechętnie podchodzą do nowych kawałków,za to "młodzież" reaguje dość entuzjastycznie.

A dziwi Cię to? Przecież sam wiesz z autopsji jak jest. My pokochaliśmy tamtych gunsów z lat 90 czy też z końcówki 80., tamto brzmienie i tamten styl, a "młodzież" siłą rzeczy poznała tą muzykę pare lat później, w okresie kiedy ta muzyka przechodziła metamorfozę. Mi ta nowoczesność nie pasuje. Czuję się tak, jakbym cały czas słuchała My world, kawałka który zawsze omijałam na płycie, bo szczerze go niecierpię. To nie moje klimaty. Gdybym wcześniej nie znała gunsów i ktoś teraz włączyłby mi te nowe kawałki, to wcale nie zwróciłabym na nie uwagi, bo nie ma w nich absolutnie nic, co przykułoby moją uwagę i co przywołałoby tamten klimat sprzed lat. Może gdybym miała z dziesięć lat mniej, to ...kto wie. Ale jest jak jest, starych drzew się nie przesadza :D

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12048
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 19, 2008, 11:58:54 am »
0
Dla mnie te wersje są jakieś takie nijakie. Ale ja i tak rzadko słucham Gunsowych wersji studyjnych. Ważne jak te piosenki będą się rozwijać na scenie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 19, 2008, 11:59:17 am »
0
Jednak niektórzy wychowali się na AFD,czy UYI,a dla innych pierwszymi kawałkami Gn'R był np. Madagascar ;)
To nie tak,że nie lubię nowych,bo lubię,ale niektóre kawałki wymagają osłuchania,w sumie za którymś razem wszystko
zaczyna się podobać :P
Dam im szansę,na razie dziś nie jestem zbyt pozytywnie nastawiony do niczego,więc i Gunsom mogłoby się oberwać :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 19, 2008, 12:02:38 pm »
0
no wiec po paru przesluchaniach nie zmienialm zdania i do tych kawalkow juz pewnie nie wroce.. sa kiepskie po prostu  8)

a i tak jak napisala Rose, też uwielbiam starych Gunsów, gdy grali prawdziwego rocka - szczerego, ale tez spontanicznego.. a teraz Axl brzmi jakby spiewal na sile, nie ma w tym nic przekonujacego.. cóz mam nadzieje, że to sa stare kawalki, sprzed 6lat... bo tak Axl nie spiewal w Warszawie..
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2008, 12:09:27 pm wysłana przez RocketQueen »


nowy nr gg : 12071320

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 19, 2008, 12:10:51 pm »
0
Coś w tym jest, ja poznałem GnR w okresie 2001 roku, w podstawówce ;) Nawet chyba pierwszy występ jaki zobaczyłem to było rozdanie nagród MTV.. Wydawało się że nową płyte usłyszymy lada dzień no i od tego momentu z niecierpliwością czekam na ChD ;)

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 19, 2008, 12:20:58 pm »
0
Możemy skończyć temat moderacyjny albo go przenieść w inne miejsce :>

Ma ktoś może teksty tych piosenek :>

Mnie przypadł do gustu najbardziej nr 2... ogólnie do wysłuchania to jest ale żeby mnie na kolana rzuciły to zdecydowanie nie... może to jakieś odrzuty z sesji albo coś co miałoby być wydane na jakichś późniejszych płytach albo wypełniacze jakieś...

Offline lamf

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1612
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 19, 2008, 12:21:57 pm »
0
Rhiad mi się spodobał, środkowy zachęcił, a If The World za pierwszym razem rozczarował - jednak słuchałem ich póki co tylko w samochodzie, więc siłą rzeczy nie mogłem się na nich specjalnie skupić. Mam to zamiar zrobić teraz, więc szersze opinie coming soon.  ;)

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 19, 2008, 12:30:31 pm »
0
może źle robię, że porównuję te kawałki z brzmieniem starego Gn'R, ale jestem fanką tej kapeli od początku '92 roku i nie sposób słuchać Axl'a bez jakiegokolwiek odnoszenia się do przeszłości... :'( czułam już w kościach, że się rozczaruję i nie pomyliłam się...szkoda :/

z tych trzech zaserwowanych nam kawałków, a w zasadzie dwóch, bo Rhiad już znaliśmy, jedynie ta druga balladka jest wg mnie do zaakceptowania...
po jednorazowym przesłuchaniu tych piosenek jedyne co pozostało mi w pamięci to okropny wokal...Axl śpiewa jakby obdzierali go ze skóry...to jest koszmar :ph34r: przesłuchanie takiej płyty grozi powikłaniami laryngologicznymi...gdyby wyłączyć wokal chociażby w Rhiad, muzycznie ten kawałek nie jest zły, gitara całkiem całkiem, coś nowatorskiego...Rose po prostu skrzeczy w niektórych partiach niemiłosiernie...ostatnia piosenka to z kolei porażka na całej linii moim skromnym zdaniem...jakiś popowo-pseudorockowy shit...zaczyna się jak jakaś latynoska pioseneczka gwiazdy pokroju młodego Iglesiasa... :???: :rolleyes: :ph34r:...po pierwszym przesłuchaniu mam zatem ochotę włączyć po raz drugi jedynie drugą piosenkę... :) choć ta także bez rewelacji...to tak na świeżo...przesłucham kilka razy, może zmienię swoją negatywną opinię...

Offline NeoXX

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 375
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fan. Nie fanatyk.
  • Respect: -1
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 19, 2008, 12:49:06 pm »
0
Chętnie bym posłuchał nowych utworów, jednak nie mam ich skąd "wyłapać"  :rolleyes:
A te kawałki, które już znamy są te same czy jakieś bardziej dopieszczone ?
Pozdro.

Offline vitia

  • Uploaderzy
  • Paradise City
  • ****
  • Wiadomości: 653
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nałogowy Współwłaściciel
  • Respect: +11
    • wartburgowo
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 19, 2008, 01:06:21 pm »
0
Hm,zauważam ciekawą prawidłowość. Starsi fani niechętnie podchodzą do nowych kawałków,za to "młodzież" reaguje dość entuzjastycznie.

Ciekawe,czy to się utrzyma ;)

RocketQueen i Roxy - "starzy fani" :radocha: :radocha: :radocha:
To ja jestem co, "umyrnięty fan"? :> Taki co już z zaświatów oczekuje Ch. D.? :>

 

Tommy: Chinese to przemyślana i wielopłaszczyznowa płyta [tommystinson]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 598
Ostatnia wiadomość Listopada 15, 2022, 04:13:54 pm
wysłana przez sunsetstrip