Autor Wątek: Chinese Democracy w sieci?  (Przeczytany 34171 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34683
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 19, 2008, 01:10:25 pm »
0
vitia : "starzy" stażem :P Są przecież tu ludzie,którzy słuchają Gunsów o 5,10,15 lat,a jakby dobrze poszukać są tacy,którzy zaczęli słuchać "tydzień temu",o to mi generalnie chodziło :) Poza tym skoro Ty "umyrnięty",to jo tyż :D :D :D Niedoczekanie :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 19, 2008, 01:13:03 pm »
0
Ja nie traktuje tego jako kontynuacja starych Gunsów może dlatego mi się podoba(choć nie wszystko).
rhiad and the bedouins - w tej wersji nabiera sensu, gitary mi się podobają gorzej wokal ale nie jest         źle ;)
Song #2 - wstęp taki Axlowy... dalsza część sprawia wrażenie jakby to był soundtrack do jakiegoś filmu :???:
If The World - Najmniej mi się podoba... nie wiem w ogóle czy mi się podoba...
Podsumowując najgorsze przecieki.

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 19, 2008, 01:38:24 pm »
0
pozytywnie według mnie Rhiad wymiata, zawsze lubiłem ten utwór...
drugi utwór też dobry, ciekawy...
If The World dziwny, choć ZA***STY :D

Offline vitia

  • Uploaderzy
  • Paradise City
  • ****
  • Wiadomości: 653
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nałogowy Współwłaściciel
  • Respect: +11
    • wartburgowo
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 19, 2008, 01:39:21 pm »
0
vitia : "starzy" stażem :P Są przecież tu ludzie,którzy słuchają Gunsów o 5,10,15 lat,a jakby dobrze poszukać są tacy,którzy zaczęli słuchać "tydzień temu",o to mi generalnie chodziło :) Poza tym skoro Ty "umyrnięty",to jo tyż :D :D :D Niedoczekanie :P

Tylko, że... są tacy, którzy słuchają już 20 lat... Nie łapię się więc już na Twej skali. Ja dłużej czekam na Ch. D., niźli niektórzy mają tu latek :P

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34683
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 19, 2008, 01:50:31 pm »
0
Ja sam się na niej nie łapię :D Cóż zrobic,taki los ;) W każdym razie myślę,że od tego,jak bardzo jesteśmy "związani" z czasem AFD i.t.d zależy nasz odbiór nowych piosenek. Chociaż nie do końca ;)
Ale może piszcie przy opinii jak długo słuchacie Gunsów - badania statystyczne zrobimy,Nobla dostanę :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Marko

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rock N' Beer
  • Respect: 0
    • Polska strona o metalowym zespole Believer - mojego autorstwa :)
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 19, 2008, 02:18:24 pm »
0
Przesłuchałem kilka razy te kawałki.... Całkiem niezłe, naprawdę fajnie się słucha,  jednak zdecydowanie obyło się bez jakichś rewelacji. Mam poza tym nadzieję, że na CD znajdzie się więcej dynamicznych kawałków  8)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 19, 2008, 02:29:37 pm »
0
Mnie nie rozczarowało ,spodziewałem się że będzie to inna muzyka niż klasyczne dokonania ze starym składem.Axl z nowym zespołem nie powiela własnych ,starych pomysłów(tak jak to robią starzy członkowie zespołu z zresztą  z gorszym  niż kiedyś skutkiem).Nie ma co tego porównywać z starymi utworami ,Axl wędruje muzycznie już innymi ścieżkami .Mamy rok 2008 nie 1987 lub 1990 i to w tej muzyce słychać co dla mnie jest atutem.Wielu ludzi napewno skrytykuje te piosenki ale jednego niepodważą że są mało orginalne i są nieudaną kopią dawnych hiciorów November Rain czy Nightrain.Poczekajmy na całą płyte,posłuchamy,ocenimy(tylko nie wiadomo kiedy... :ph34r:

Offline vitia

  • Uploaderzy
  • Paradise City
  • ****
  • Wiadomości: 653
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nałogowy Współwłaściciel
  • Respect: +11
    • wartburgowo
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 19, 2008, 03:28:48 pm »
0
Nie rozumiesz...
Nie porównuję ich do utworów z AFD czy choćby UYI. Porównuję do Better, IRS, Madagascar, Blues, Ch.D... Te utwory są ok. i są podobne stylistycznie, choć o wiele lepsze. Moim zdaniem.

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 19, 2008, 04:55:58 pm »
0
Nawiąże jeszcze do znanych przecieków, słuchaliście ich??
Słychać w nich dużo roboty Pitmana oraz mixów i masteringu, brzmią zajebiście!!! 

smakol

  • Gość
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 19, 2008, 05:02:55 pm »
0
Mam nadzieje ze zaden z 3 nowych przeciekow nie znajdzie sie na plycie ! Jak dla mnie totalna żenada--Niech sie facet wezmie w garsc i cos na powalajacego napisze bo jak takie mialkie kawalki beda na plycie to dla Madagascaru i the blues jej kupowac nie bede...

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 19, 2008, 05:07:37 pm »
0
Porównuję do Better, IRS, Madagascar, Blues, Ch.D... Te utwory są ok. i są podobne stylistycznie, choć o wiele lepsze. Moim zdaniem.

Też tak uważam. Te nowe na kolana nie rzucają, ale może potrzebują troszkę czasu. Pamiętajcie, że "podobają się nam utwory, które już znamy". Mam nadzieję, że jutro jak sobie posłucham w pracy kilka razy, to coś znajdę w nich dla siebie. Na razie do wcześniejszych przecieków się nawet nie umywają.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 19, 2008, 05:13:56 pm »
0
Nie chodziło mi o to co  napisałeś vitia a o to że wiele osób będzie zawiedzionych tym co usłyszą na Chinese Democracy , to po prostu już nie ten hard rock co na starych płytach nie to brzmienie na które czekali.Być może znajdą się jakieś dla nich perełki ale to już nie jest w stylu WTTJ,Parade city czy You culd be mine......Mi jak na razie to  co  usłyszeliśmy do tej pory z Chinese bardzo się podoba :)

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 19, 2008, 05:51:45 pm »
0
new song # 2 zaj*biscie mi sie podoba - ballada z kopem, normalnie kandydat na przeboj, tylko po 5min trzebaby
uciac zeby radio moglo to puscic - ta koncowka jakas taka doklejona, ale strasznie nastrojowa, bardzo mi sie podoba
i rzeczywiscie Axl gral fragment tego jako wstep do NR, aha, sola krotkie ale swietnie i te przejscia extra

jaki jest tytul tego??? ktos wie???

if the world - co to ma byc jakies flamenco? wokal mi sie nie podoba - zwlaszcza w refrenie, momentami mam wrazenie
ze Axl zaprosil tam Paco De Lucie... niestety nuda jak dla mnie, dopiero jak gitara elektryczna wchodzi od 3:20 to jest
lepszy moment, ale znow ten refren, nuda i kiepski glos, ta gitara z flamenco jeszcze moze byc ale reszta do wywalenia,
wiec jestem na NIE

Rhiad - do przelkniecia w tej wersji, ale ta wokaliza (aaaa) mnie wkurza, ale co by nie mowic wokal tu ma solidny
solo moze byc, pod koniec niestety braklo juz inwencji, niby energetyczna ta piosenka...ale...

[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 19, 2008, 05:52:48 pm »
0
Utwory dobre... nic poza tym... kurcze tylko jak porównać Gunsów sprzed lat i to co Axl nagrywa? Mocna gitara w połączeniu z "lalalala" i klasyczną gitarą- faktycznie fajny dzwonek i hit na Vivie- nic poza tym!
Jestem jedną z tych wielu osób czekających na płytę od połowy lat 90' i co?
Hmmm... poprzednie utwory lepsze, ciekawsze, bardziej zróżnicowane! 3 nowe słabe, nawiązujące do popu i nowoczesnego rcoka.

W przypadku takiego zespołu jak Guns N' Roses to ZA MAŁO!
Brakuje jednak Slasha, Duffa i Matta, aby nadać tej płycie czyście rockowy wygląd i coś więcej, coś co udźwignie nazwę zespołu!
Jeżeli to ostateczna wersja najlepszego materiału na Chinese, to nie dosyć, że płyta nic nie zrobi, a na koncerty będą przychodzili fani, chcący posłuchać starych kawałków, to na dodatek Axl zostanie w cieniu swojego przerośniętego "ego".

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Chinese Democracy w sieci?
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 19, 2008, 05:53:10 pm »
0
Cytuj
new song # 2 zaj*biscie mi sie podoba - ballada z kopem, normalnie kadydat na przeboj, tylko po 5min trzebaby
uciac zeby radio moglo to puscic - ta koncowka jakas taka doklejona, ale strasznie nastrojowa, bardzo mi sie podoba
i rzeczywiscie Axl gral fragment tego jako wstep do NR, aha, sola krotkie ale swietnie i te przejscia extra

jaki jest tytul tego??? ktos wie???
This I Love z tego co mówili gdzies po forach

 

Tommy: Chinese to przemyślana i wielopłaszczyznowa płyta [tommystinson]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 632
Ostatnia wiadomość Listopada 15, 2022, 04:13:54 pm
wysłana przez sunsetstrip