Autor Wątek: Chinese Democracy pokrywa się złotem...w... POLSCE !!!  (Przeczytany 13435 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline el_kielbazos

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 35
  • el_kielbazos + Gibson Les Paul = Covers Of G'N'R..
  • Respect: 0
Odp: Chinese Democracy pokrywa się złotem...w... POLSCE !!!
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 28, 2008, 08:33:47 pm »
0
Very nice, martwi mnie tylko że jak nie zobaczyłem jeszcze żadnej reklamy w TV, to raczej klipu też nikt w Polskiej TV nie zobaczy  :_:

Ale trzymam kciuki ! ;]

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Chinese Democracy pokrywa się złotem...w... POLSCE !!!
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 28, 2008, 11:34:46 pm »
0
warszawski empik w wola parku, płyta już w 20, na półkach tylko dwa egzemplarze ChD... ale co zauważyłem:D... jest reklama chińszczyzny. Pod pięterkiem z płytami ChD jest taka wstawka na półeczce o tym że "długo oczekiwany, nowy album GUNS N ROSES, Chinese Democracy" obok tego gwiazda z znaczkiem Gunsów i okładeczka płyty... wszędzie gdzie byłem dzisiaj w sklepach płytowych, płyta Gunsów rozchodzi się wspaniale... byłem w Saturnie w Złotych Tarasach, są tylko pojedyncze płyty, empik jak już wyżej wspomniałem też mało... moim zdaniem dobrze się rozchodzi album.
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline Saboteur

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Respect: 0
Odp: Chinese Democracy pokrywa się złotem...w... POLSCE !!!
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 29, 2008, 12:17:57 am »
0
Pamiętajmy,że u Finów CHD ma już platynę. A ich jest tylko jakieś 5 milionów.
W każdym razie Ron wie,więc liczę na to,że pozostali Gunsi też się dowiedzą,a organizatorzy koncertu zwrócą uwagę na grono fanów. :)

Sorry ale wy chyba sobie żartujecie?! Pozostali Gunsi to znaczy kto?  O jakich ty koncertach mówisz, jacy inni się dowiedzą skoro Ron nie wie kto jest w grupie a kto nie.  Żeby była jasnośc nie ma jakichkolwiek planów na jakiekolwiek koncerty gdziekolwiek na dzień dzisiejszy, koniec.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Chinese Democracy pokrywa się złotem...w... POLSCE !!!
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 29, 2008, 01:02:36 am »
0
jestes rzecznikiem prasowym Guns N' Roses ze wiesz o ich planach?
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Saboteur

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Respect: 0
Odp: Chinese Democracy pokrywa się złotem...w... POLSCE !!!
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 29, 2008, 01:10:41 am »
0
jestes rzecznikiem prasowym Guns N' Roses ze wiesz o ich planach?

Jeśli nie ma planów, to nie trzeba do nich rzeczników.Wiesz kto jest w GN'R na dzień dzisiejszy?
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2008, 01:14:51 am wysłana przez Saboteur »

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Chinese Democracy pokrywa się złotem...w... POLSCE !!!
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 29, 2008, 01:43:01 am »
0
strona Gunsów mało wiarygodnym źródłem jest więc ja osobiście żadnej wagi do newsów na stronie zespołu nie przywiązuje. Można się domyślać kto jest w zespole, co do trasy to już dwóch członków GnR coś na ten temat mówiło/pisało, więc coś jest na rzeczy. Chyba bardzo sceptycznie podchodzisz do nowych Gunsów.
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline Saboteur

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Respect: 0
Odp: Chinese Democracy pokrywa się złotem...w... POLSCE !!!
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 29, 2008, 01:55:10 am »
0
strona Gunsów mało wiarygodnym źródłem jest więc ja osobiście żadnej wagi do newsów na stronie zespołu nie przywiązuje. Można się domyślać kto jest w zespole, co do trasy to już dwóch członków GnR coś na ten temat mówiło/pisało, więc coś jest na rzeczy. Chyba bardzo sceptycznie podchodzisz do nowych Gunsów.

Chyba masz racje. Po tylu latach trudno mi podchodzić do tego całego projektu optymistcznie, trochę stary jestem. Zresztą jak mam podchodzic do tego pojektu skoro niby  członkowie tego zespołu nie widzieli się przez kilka lat. Powiedz mi kto jest w tym zespole, a ja tobie powiem kiedy trase będą grali :-) A może Zqyx zapytaj Rona kiedy ostatni raz Axla widział?
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2008, 07:51:32 am wysłana przez Zqyx »

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Chinese Democracy pokrywa się złotem...w... POLSCE !!!
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 29, 2008, 02:10:22 am »
0
wychodzi na to że panowie może nie widzieli się tak naprawde z rok co jest dziwnym zjawiskiem jeśli chodzi o jakikolwiek zespół. Takie rzeczy to tylko w Guns N Roses możnaby rzec. Postawa Axla jest irytująca ale cóż można zrobić, rozumiem Cie, ale chyba jednak trochę zbyt sceptyczny jesteś pod względem Gunsów. Relacje między członkami zespołu może i są śmieszne, komiczne, lub bardziej żałosne i dziwne, bo co to za zespół w którym ludzie nie widzą się taki szmat czasu, ale to chyba głównie wina Axla że tak jest i nic nam do tego. Dlatego chciałbym by nadchodząca mimo wszystko trasa promująca chińszczyzne była trasą długą i wyczerpującą, podczas której zobaczymy zespół a nie osobistości... wówczas może sie panowie nieco zżyją ze sobą i nie będziemy odbierać Guns N Roses jako bandy jednostek grających pod jedną nazwą.
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline Saboteur

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Respect: 0
Odp: Chinese Democracy pokrywa się złotem...w... POLSCE !!!
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 29, 2008, 02:19:12 am »
0
Jesli komus podoba sie muzyka na tej płycie to niech jesj słucha bo to jest ważne, a nie to na którym  jest miejscu na liscie przebojów. Cieszmy się muzyką. To jest najprawdopodbniej ostania płyta nad którą AXL ma jakikolwiek wpływ, bo jednak zobowiąznaia wobec Universal trzeba  jakos spłacić, a nie wiem ile wyciągnie od DR. Pepper...

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Chinese Democracy pokrywa się złotem...w... POLSCE !!!
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 29, 2008, 08:00:05 am »
0
W trasę pojadą. Największa kasa jest podczas trasy,więc żaden zespół by tego nie odpuścił. Zwłaszcza Gunsi,którzy będą już 3 raz promować Chińską Demokrację.Tyle,że dużej trasy,a ta trasa będzie duża,nie zorganizuje się w tydzień. I wcale nie trzeba do tego co tygodniowych imprez Axla z Ronem,żeby wiedział,co się dzieje.


Związek między wynikami sprzedaży płyty,a możliwością koncertu jest raczej oczywisty.Dlatego zachęcam do kupowania Chińskiej Demokracji. Zwłaszcza,że niedługo pojawi się wersja winylowa i kolekcjonerska. Raz na 15 lat można zaszaleć,prawda ?:)
Tak,czy inaczej wyniki sprzedaży danej płyty są ważne,choć prawdziwe pieniądze i tak zarabia się na koncertach,ale,żeby do koncertu doszło organizator musi mieć świadomość,że to się opłaci. Czy w przypadku Gn'R ma już taką pewność? Czy 10000 to trochę nie za mało na 38 milionowy naród ? :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Chinese Democracy pokrywa się złotem...w... POLSCE !!!
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 29, 2008, 10:36:59 am »
0
To jest najprawdopodbniej ostania płyta nad którą AXL ma jakikolwiek wpływ, bo jednak zobowiąznaia wobec Universal trzeba  jakos spłacić, a nie wiem ile wyciągnie od DR. Pepper...


jestes normalnie jak wyrocznia, wszystko wiesz. Czyli na nastepnej plycie najwiekszy wplyw bedzie mial Buckethead tak???
Axl tylko wokale nagra, teksty tez Bucket napisze  :ph34r:

http://gunsnroses.com.pl/forum/index.php?topic=6153.15
nie chce mi sie powtarzac ale przeczytaj sobie moj post pod koniec tej strony -ktory napisalem na podstawie
artykulu z NY Timesa i wtedy zobaczysz gdzie Axl ma zobowiazania.
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Chinese Democracy pokrywa się złotem...w... POLSCE !!!
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 29, 2008, 10:52:14 am »
0
Proszę wrócić do tematu.To dotyczy każdego z piszących. :ph34r:
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Chinese Democracy pokrywa się złotem...w... POLSCE !!!
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 29, 2008, 11:39:15 am »
0
Btw. Empik to empik w każdym empiku jest jeden i ten sam top sprzedaży...a w tych ich ustrojstwach do odsłuchu nie było jeszcze ChD...a to też może mieć wpływ na sprzedaż...sporo ludzi odsłuchuje fragmentów a potem kupuje płyty... Zobaczymy co przyniesie przyszły tydzień...

10 000 - to bardzo mało...ale biorąc pod uwagę poziom sprzedaży w Polsce...musieli zmniejszyć limity...

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Chinese Democracy pokrywa się złotem...w... POLSCE !!!
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 29, 2008, 11:42:38 am »
0
Tymczasem na Merlin.pl Gunsi spadli na 3 miejsce na liście bestsellerów.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
Odp: Chinese Democracy pokrywa się złotem...w... POLSCE !!!
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 29, 2008, 11:50:26 am »
0
Btw. Empik to empik w każdym empiku jest jeden i ten sam top sprzedaży.
Gunsi są na 20 w empiku ale nie wróżę niestety zbyt wielkich sukcesów. Nie wiem jak u was, ale jak patrzyłem u siebie to empik zawyżył w stosunku do MM cenę płyty znacznie, bo o ok. 10 zł.  :_:
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

 

Nagroda dla "Appetite For Democracy"

Zaczęty przez Lapny

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 2125
Ostatnia wiadomość Lutego 11, 2015, 07:57:03 am
wysłana przez Tymeg