Autor Wątek: Caram Costanzo producentem nowej piosenki Axla?  (Przeczytany 1631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Caram Costanzo producentem nowej piosenki Axla?
« dnia: Grudnia 29, 2018, 10:40:12 pm »
+1
Caram Costanzo producentem nowej piosenki Axla?



 

Na MyGNRForum pojawiła się informacja, jakoby Caram Costanzo pracował nad nową piosenką z udziałem Axla, „Rock the Rock”, znaną z niedawnego odcinka Looney Tunes.


Caram pracował przy takich albumach jak „Purple” i „Tiny Music… Songs From The Vatican Gift Shop” Stone Temple Pilots, „No Code” Pearl Jam oraz „Evil Empire” Rage Against The Machine.
Był również współproducentem „Chinese Democracy” oraz niewydanego dotąd materiału z epoki ChD.
Współpraca Axla z Caramem przy „Rock the Rock” sugeruje udział Costanza przy kolejnym ewentualnym albumie GNR.


W trakcie powstawania „Chinese Democracy” Axl współpracował z różnymi producentami. Byli wśród nich Sean Beavan, Roy Thomas Baker oraz Moby.


O przygodzie Moby’ego z Guns N’ Roses mówił niedawno w wywiadzie były pałkarz GNR i Nine Inch Nails, Chris Vrenna.

„Kiedy z nimi grałem”, powiedział, „Moby miał być producentem. Axl nie pojawiał się zbyt często. Przychodził mniej więcej raz w tygodniu. Czasami graliśmy, a czasem po prostu siedziałem z Mobym, piłem z nim kawę i gadałem o muzyce.
Moby był zaje***sty.

Czy możesz sobie wyobrazić płytę Guns N’ Roses ze mną, Robinem Finckiem i Mobym jako producentem? Axlowi naprawdę zależało na elementach elektronicznych. Inspirował się albumem [nagranym przez] Passengers. To kawał świetnej muzyki. I jeszcze Nine Inch Nails. Chciał, żeby brzmienie Guns N’ Roses poszło właśnie w tę stronę”.







Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Caram Costanzo producentem nowej piosenki Axla?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 31, 2018, 02:01:44 pm »
+1
Caram realizował pod wzgledem audio koncerty ostatnije trasy GNR, gdzies nawet był wywiad video z nim na ten temat.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Caram Costanzo producentem nowej piosenki Axla?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 31, 2018, 04:53:58 pm »
0
omg, new album  :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Caram Costanzo producentem nowej piosenki Axla?
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 01, 2019, 03:05:13 pm »
0
Trzeba w to wierzyć. Ja wierzę.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1897
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Caram Costanzo producentem nowej piosenki Axla?
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 01, 2019, 07:35:16 pm »
+1
Nie zdziwiłbym się, gdyby nowy album wyszedł nie spod szyldu Guns N' Roses a czegoś w stylu Axl & Friends, w "składzie" nagrywającym byli członkowie GnR z epoki GnR, a na zawartość albumu złożyły się niewydane utwory z tamtego okresu.

 

Fortus staje w obronie Axla [fortus] [axl]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 1142
Ostatnia wiadomość Lipca 06, 2022, 02:39:47 pm
wysłana przez sunsetstrip