Autor Wątek: Bumblefoot mówi kiedy i dlaczego opuści Guns N' Roses  (Przeczytany 7857 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3850
  • Respect: +2360
Bumblefoot mówi kiedy i dlaczego opuści Guns N' Roses
« dnia: Grudnia 01, 2013, 06:22:38 pm »
+6
photo: Kat Benzova

Wygląda na to, że nie wszyscy członkowie Guns N’ Roses są zadowoleni z koncertowej polityki zespołu. Przed solowym koncertem w Santiago w Chile, Ron Bumblefoot Thal udzielił wywiadu tamtejszej stacji radiowej Radio Futuro. 

Zapytany o pierwszą wizytę w Chile jako solowy artysta odpowiedział:
To zabawne... Przed dołączeniem do Gunsów, razem z Dennisem (perkusista) koncertowaliśmy, głównie w Europie, wszystko się rozrastało – ja wydawałem więcej albumów, wszystko się rozwijało, a potem dołączyłem do innego zespołu... [śmiech]

Nie chcę z niczym zwalniać, ale za każdym razem, gdy próbuję ustalić solową trasę, okazuje się, że najlepszym żartem jest „Hej, jeśli chcesz, żeby Guns N’ Roses ruszyło w trasę po prostu zaplanuj solowe koncerty, a wtedy Gunsi zaplanują swoją trasę w dokładnie tym samym czasie, tak, że będziesz musiał odwołać swoje plany”. Doszliśmy do momentu, gdy byliśmy z Gunsami tak zajęci koncertowaniem, że nie miałem możliwości zaplanowania niczego poza tym.

Co więcej, podczas gdy cała ludzkość planuje wszystko z zapasem, Guns N’ Roses ma zwyczaj planowania wszystkiego na ostatnią chwilę. Więc jest ciężko. Mógłbym coś planować (z projektem solowym) na kwiecień, a wtedy 31 marca Gunsi też coś zaplanują na kwiecień i wszystkie plany... Nagle znajdujesz się w sytuacji, w której musisz wybierać. Obecnie staram się coś wypracować z zarządem Gunsów, tak, żebym nie musiał wybierać. Ponieważ jeśli będę musiał wybierać – i mówię to teraz po raz pierwszy – wybiorę własne życie, muszę tak zrobić. Jeśli znajdę się w sytuacji podbramkowej, gdy będę musiał wybierać pomiędzy pozostaniem w Guns N’ Roses, a całą resztą mojego życia i jeśli oni się nie postarają, żeby mi pomóc pogodzić te dwie rzeczy, to rezygnuję. Dlatego mam nadzieję, że chcą mi pomóc. Kontaktowałem się z zarządem kilka dni temu i czekam na odpowiedź.

Mieliśmy koncertować (z solowym projektem), mieliśmy zaplanowaną trasę na styczeń/luty, którą zmieniłem ze względu na plany GNR na grudzień i styczeń, a potem okazało się, że z nich zrezygnowano. Więc wszystkie zmiany były niepotrzebne, a okazały się dużą stratą. I moja reputacja też na tym ucierpiała. Ustalasz trasę z promotorami i agentami, a ich największą obawą jest to, że będziesz musiał to wszystko odwołać, bo Gunsi ruszą w trasę, a potem to się dzieje i oni są niechętni, żeby znów z tobą coś planować, bo znów obawiają się, że historia się powtórzy. Dlatego nie chcę powtórki takiej sytuacji. Obecnie jestem w takiej sytuacji...

 Wydaje mi się, że to wyglądało tak, że miałem swoją solową karierę, wszystko szło w dobrym kierunku, rozwijało się, a gdy tylko dołączyłem do GNR, wszyscy wykasowali moje całe dotychczasowe życie, wszystko co zrobiłem i nagle stałem się „tym nowym gitarzystą Guns N’ Roses”. Nawet po 15 latach, 20 latach wydawania muzyki ludzie mówią „Och, nie wiedziałem/am, że śpiewasz. Och, nie wiedziałem/am, że robisz też inne rzeczy”. I to nie jest w porządku, to nie jest dobre, ponieważ wydałem więcej muzyki niż Gunsi.

Czuję, że muszę zacząć prezentować światu samego siebie, mówić „tak, jestem gitarzystą Guns N’ Rsoes, ale taki jestem teraz. I chcę, żebyście mnie poznali, moją muzykę i to wszystko zaczyna się tu, w Ameryce Południowej, w Chile”

Zapytany o plany GNR powiedział:
Dobre pytanie. Pytam ich o plany od kilku tygodni.  Czekam na odpowiedź. Nie wiem. Mogę tylko zgadywać, że będziemy nad czymś pracować w przyszłym roku. Ale nie dostałem jeszcze odpowiedzi na moje pytania, więc nie wiem.

Poproszony o opisanie Axla w jednym słowie, powiedział:
Nie wydaje mi się, żeby było możliwe opisanie tego faceta jednym słowem. Jest kimś więcej. Tak, zdecydowanie nie jest kimś, kogo można opisać jednym słowem.

Jest niesamowicie świetnym facetem. Jest bardzo zabawny, gościnny i wspaniałym gospodarzem, przyjacielem, gdy spędzasz z nim czas. Lubi widzieć, że ludzie się dobrze bawią i zawsze dba o to, żeby każdy się dobrze czuł. Chyba, że nie traktujesz go jak zwykłego człowieka (a jako gwiazdę – przyp. Emma), to wtedy odpowie ci jak osoba, która nie jest traktowana, jak (zwykły) człowiek.

To właśnie jego plus – nie zachowuje się jak celebryta, zachowuje się jak każdy inny normalny człowiek. Jeśli tak go traktujesz, to będziesz się świetnie z nim bawił i czuł w jego towarzystwie, jak z kimkolwiek innym. Ale jeśli odnosisz się do niego inaczej, wtedy jest tak, jak każdy z nas by zareagował – staje się bardziej czujny, bo to nie jest naturalne, to nie jest normalne i nikt nie widzi siebie w ten sposób. Każdy postrzega siebie jako człowieka. Takiego samego jakim się urodziliśmy.

 Na pytanie o plany dotyczące solowej kariery, Ron odparł:
Chcę więcej koncertować. Chcę się wyrwać i pojechać w trasę. Chcę odbudować to, co zaniedbałem i co podupadło. Chcę wrócić do tego co robię i robić to gdzie tylko mogę. Chciałem zrobić pełną trasę po Ameryce Południowej, ale gdy musiałem przestawić europejską trasę ze względu na plany Gunsów, to wszystko się poprzestawiało.

Prowadzący wywiad spytał także o spóźnianie się Axla na koncerty.
Nie zdarzyło się to od długiego czasu. Znosiłem to zdecydowanie najgorzej ze wszystkich w zespole... Znaczy, no kurde, gdy ja muszę czekać 5 minut dłużej w kolejce do lekarza, albo stoję w korku czy cokolwiek w tym stylu, zaczynam się irytować. Więc wyobraź sobie co się dzieje po 2 godzinach. Tak, rozumiem to, naprawdę to rozumiem. Nie chodzi o to, że mnie to nie obchodzi, po prostu nic z tym nie mogę zrobić.

Zdarzało się, że po zejściu ze sceny wpadałem w szał. Nie chodzi tylko o samo czekanie, ale o fakt, że narażasz na to kogoś, kto się tego nie spodziewał i ma np. opiekunkę, którą musi opłacić, albo wstaje wcześnie rano do pracy na drugi dzień albo nie zdąży  na ostatni autobus, cokolwiek...

Zawsze znajdą się fani, którzy powiedzą „To jest koncert rockowy, muszą być spóźnieni 3 godzin”. Może tak jest dla ciebie, ale nie dla 20 tysięcy innych ludzi. Każdy ma jakieś zobowiązania. Czynsz nie jest taki, jaki był w latach 70. O wiele trudniej się utrzymać i nie można sobie pogrywać z czymś takim.

Naprawdę bardzo, bardzo się cieszę, że teraz zaczynamy o czasie, albo z niewielkim opóźnieniem, czasem nawet wcześniej. I wiem, że fani też są szczęśliwi. Ludzie, którzy przychodzą na nasze koncerty są o wiele szczęśliwsi z tego powodu.

źródło

Offline Borshoock

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Could Be Mine
  • Respect: +36
Odp: Bumblefoot mówi kiedy i dlaczego opuści Guns N' Roses
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 01, 2013, 06:48:43 pm »
0
W sumie ma racje, mam nadzieję że to skopie zarząd po dupie w jakimś stopniu. Nie wierzę też, że Axl nie ma na to żadnego wpływu, może i jemu da to coś do myślenia, Ron jest wspaniałym muzykiem, nie jestem przekonany czy w danej chwili Axla stać na utratę kolejnych wspaniałych muzyków.

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Bumblefoot mówi kiedy i dlaczego opuści Guns N' Roses
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 01, 2013, 07:53:45 pm »
0
Moim zdaniem, obecna perspektywa sprawia, że Bąbel może być bliski odejścia z tego zespołu. Ale tak naprawdę sądzę, że póki co straszy i może to w jakimś stopniu jego sposób na to, żeby GN'R wreszcie z czymś ruszyło, nie tylko z kolejną trasą koncertową.

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Bumblefoot mówi kiedy i dlaczego opuści Guns N' Roses
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 01, 2013, 08:16:29 pm »
0
Nie dziwię się Ronowi ,że już ma dość tej polityki gunsowej .Najwyższy czas zacząć planować na dłuższy okres przez GN`R ,niż z dnia na dzień  :P

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Bumblefoot mówi kiedy i dlaczego opuści Guns N' Roses
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 01, 2013, 08:22:55 pm »
+1
Już 15 grudnia Ron zaczyna trasę w Europie. Jestem ciekaw, czy jego set będzie niezmienny, czy jednak pokusi się o jakieś zróżnicowanie w zależności od wyników ankiety :)
Nie mogę się doczekać wieści na ten temat, no i oczywiście samego koncertu :) Dobrze, że mimo różnych perturbacji udało się zorganizować koncert w Krakowie, co na pewno było wyzwaniem, biorąc pod uwagę to, że pierwszy termin "przepadł". Mam nadzieję, że mimo tych niedogodności fani dopiszą :)

Zainteresował mnie aspekt Rona jako gitarzysty Gn'R, o tyle, że nie przypuszczam, żeby ktoś z nas znał go wcześniej. Na pewno po dołączeniu do Gunsów zyskał na rozpoznawalności, zresztą jak prawie każdy członek obecnego składu, ale w sensie twórczym jako solowy artysta troszeczkę stanął w miejscu. Generalnie ciekawi mnie, i myślę, że mogę to pytanie zadać tutaj, ile spośród osób, które wybierają się na jego koncert do Krakowa wybiera się ze względu na to, że przyjeżdża gitarzysta Gn'R, który pewnie zagra i zaśpiewa, między innymi, utwory Gn'R, a ilu z nas chce posłuchać autorskiego materiału Bumblefoota, nawet gdyby nie sięgnął do materiału Gunsów? Jest dla Was muzykiem rozpoznawalnym z materiału Gunsów, Objectify i Glad to be here, czy jednak kimś więcej, "samodzielnym" artystą, na którego koncert wybralibyście się nawet, gdyby nie grał w Gunsach?
Ja wybieram się na koncert Bumblefoota, a to, że jest gitarzystą Gn'R i poznałem go w Gn'R i dzięki Gn'R jest w tej chwili miłym dodatkiem, ale nie musiałbym usłyszeć nic Gunsów na koncercie Bumblefoota, żeby się dobrze bawić :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Bumblefoot mówi kiedy i dlaczego opuści Guns N' Roses
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 01, 2013, 10:36:19 pm »
+1
No to bardzo fajnie funkcjonuje zespół, skoro "zarządem zespołu" nie są jego członkowie... :rolleyes:
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4409
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2467
Odp: Bumblefoot mówi kiedy i dlaczego opuści Guns N' Roses
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 01, 2013, 10:41:24 pm »
0
Wydaje mi się, że to jest teraz problem obecnych Gunsów. W sensie nie są oni do końca oddani zespołowi(rzecz jasna nie winię ich za to) i muszą wybierać między swoimi projektami solowymi albo GN'R. Zauważcie, że już od ponad roku mówimy na forum, że Ron jest pierwszym na liście kandydatem, który może opuścić zespół - jego ogólna krytyka koncertu w St. Tropez, czy info na twiterze o przecieku Going Down, które usunięto. Gość ma osobowość, co jest pewnie niewygodne dla zarządu.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2013, 10:43:16 pm wysłana przez Bender »
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3850
  • Respect: +2360
Odp: Bumblefoot mówi kiedy i dlaczego opuści Guns N' Roses
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 01, 2013, 10:49:58 pm »
+1
Widzę, że będę w mniejszości, ale ja tu bym się doczepiła do czegoś innego. Przez cały rok (może i dłużej) Ron ciągle powtarza jak to jest źle, bo on nic nie wie, że GNR jest złe, bo on nie może ustawić sobie solowej trasy itp. To jakim cudem kilka dni wcześniej Richard mówi, że GNR miało teraz być w trasie, ale jemu nie pasowało, bo TDD miało plany, więc je przesunęli? To co, dla jednego członka zespołu przesuwają, a dla drugiego nie? Wątpię, zwłaszcza, że gdyby tak było, to Ron by na pewno nie omieszkał o tym gdzieś wspomnieć, że nie wszyscy są traktowani równo albo po prostu by odszedł w takiej sytuacji. Zanim dołączył do GNR jego kariera lepiej się rozwijała - ok, może wydawał więcej płyt, ale nie ukrywajmy, popularność zyskał dzięki GNR. Nie może mieć pewności, czy kariera nie stanęłaby w miejscu rok, 2 lata później, gdyby nie dołączył do Gunsów. Nie wierzę, że dołączając do zespołu nie zdawał sobie sprawy z tego, z czym to się wiąże, że będzie już zawsze kojarzony głównie jako "gitarzysta Guns N' Roses". Rozumiem frustrację, ale moim zdaniem postępuje trochę nie fair. Wszyscy inni nie mają jakichś szczególnych problemów, żeby wydawać płyty, koncertować, realizować swoje inne projekty, tylko Ron ciągle narzeka, że GNR go ogranicza. Naprawdę lubię Bumblefoota, uważam go za świetnego człowieka, strasznie sympatycznego, mimo, że nigdy go nie spotkałam osobiście, ale tym ciągłym narzekaniem mnie irytuje. W pewnym momencie dochodzi do punktu, gdzie należy powiedzieć "nie podoba się - to odejdź". Mam nadzieję, że zostanie w Gunsach, bo ma świetne podejście do publiki w czasie koncertów, ale niech załatwia takie sprawy wewnątrz zespołu, a nie wylewa żale w wywiadach. To ma sens raz czy dwa, a nie przy każdej okazji.

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Bumblefoot mówi kiedy i dlaczego opuści Guns N' Roses
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 01, 2013, 10:56:16 pm »
0
Jak uda mi się jednak pojechać na koncert to wolałabym jednak  usłyszeć tylko twórczość Rona .Jest jakby okazja posłuchania jego utworów na żywo i warto z tego skorzystać .Wiadomo że filmiki na You tube nie są najlepszej jakości.
Swoją drogą ciekawe jak " zarząd zespołu " zareaguje na słowa Rona

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3850
  • Respect: +2360
Odp: Bumblefoot mówi kiedy i dlaczego opuści Guns N' Roses
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 01, 2013, 11:00:56 pm »
+1
Zarząd pewnie nie zareaguje, a przynajmniej nie oficjalnie. Zgodzę się z Benderem co do tego, że obecny skład ma problem z poświęceniem się dla zespołu. Jednak każdy z nich miał swoją karierę, swoją reputację, swoje projekty zanim dołączyli do GNR, gdzie na dodatek w większości grają utwory napisane przez kogoś innego. Ale nadal uważam, że sposób w jaki Ron to załatwia jest nie fair.

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Bumblefoot mówi kiedy i dlaczego opuści Guns N' Roses
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 01, 2013, 11:12:22 pm »
0
Masz trochę racji , bo najpierw powinien wyjaśnić to w swoim gronie a potem upublicznić jak już podjął by decyzję o odejściu .

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +974
Odp: Bumblefoot mówi kiedy i dlaczego opuści Guns N' Roses
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 02, 2013, 12:14:30 am »
0
racja, że powinni załatwiać takie sprawy między sobą.

ale...

Dobrze godo! Polać muuu!!  :megafon: :megafon:

Offline mikus666

  • Moderator
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Bumblefoot mówi kiedy i dlaczego opuści Guns N' Roses
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 02, 2013, 12:44:09 am »
0
Widzę, że będę w mniejszości, ale ja tu bym się doczepiła do czegoś innego. Przez cały rok (może i dłużej) Ron ciągle powtarza jak to jest źle, bo on nic nie wie, że GNR jest złe, bo on nie może ustawić sobie solowej trasy itp. To jakim cudem kilka dni wcześniej Richard mówi, że GNR miało teraz być w trasie, ale jemu nie pasowało, bo TDD miało plany, więc je przesunęli? To co, dla jednego członka zespołu przesuwają, a dla drugiego nie? Wątpię, zwłaszcza, że gdyby tak było, to Ron by na pewno nie omieszkał o tym gdzieś wspomnieć, że nie wszyscy są traktowani równo albo po prostu by odszedł w takiej sytuacji. Zanim dołączył do GNR jego kariera lepiej się rozwijała - ok, może wydawał więcej płyt, ale nie ukrywajmy, popularność zyskał dzięki GNR. Nie może mieć pewności, czy kariera nie stanęłaby w miejscu rok, 2 lata później, gdyby nie dołączył do Gunsów. Nie wierzę, że dołączając do zespołu nie zdawał sobie sprawy z tego, z czym to się wiąże, że będzie już zawsze kojarzony głównie jako "gitarzysta Guns N' Roses". Rozumiem frustrację, ale moim zdaniem postępuje trochę nie fair. Wszyscy inni nie mają jakichś szczególnych problemów, żeby wydawać płyty, koncertować, realizować swoje inne projekty, tylko Ron ciągle narzeka, że GNR go ogranicza. Naprawdę lubię Bumblefoota, uważam go za świetnego człowieka, strasznie sympatycznego, mimo, że nigdy go nie spotkałam osobiście, ale tym ciągłym narzekaniem mnie irytuje. W pewnym momencie dochodzi do punktu, gdzie należy powiedzieć "nie podoba się - to odejdź". Mam nadzieję, że zostanie w Gunsach, bo ma świetne podejście do publiki w czasie koncertów, ale niech załatwia takie sprawy wewnątrz zespołu, a nie wylewa żale w wywiadach. To ma sens raz czy dwa, a nie przy każdej okazji.

Może tak być, że dla jednego przesuną, dla innego nie. Podkreślam "może" zanim zostane oskarżony o Anty-Axlowy hejt.
Ron jest najbardziej "problematycznym" członkiem zespołu, ma najlepszy kontakt z fanami, chyba najwieksza z nich wszystkich chęć i parcie na robienie czegoś nowego pod szyldem GNR. Już wielokrotnie skarżył się na to, że organizacja całego tego rock n rollowego cyrku pozostawia wiele do życzenia, że był pod presją występowania kiedy był po cięzkim wypadku itp itd.
Aczkolwiek mało prawdopodobne. Chyba, że zaczyna chorować na to co spowodowało że Bucket odszedł - brak świadomości, że coś idzie do przodu. To z kolei przeczyłoby temu co usłyszeliśmy od Richarda i Dizzy'ego, że nowa płyta GNR sie już robi.
Zresztą Ron nie stawia żadnego ultimatum (a już dzisiaj widziałem newsa pod takim tytułem), tylko sobie gdyba i cała sprawa jest moim zdaniem "blown out of proportion".

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12075
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2216
    • As Koncertowy
Odp: Bumblefoot mówi kiedy i dlaczego opuści Guns N' Roses
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 02, 2013, 08:15:25 am »
+2
ale niech załatwia takie sprawy wewnątrz zespołu, a nie wylewa żale w wywiadach. To ma sens raz czy dwa, a nie przy każdej okazji.

A może już próbował załatwiać sprawę wewnątrz zespołu i poczuł się olany?! Wyjście z tym tematem do mediów to forma nacisku na management i rozpaczliwa próba krzyknięcia "Niech ten zespół w końcu zacznie coś robić !"

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4409
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2467
Odp: Bumblefoot mówi kiedy i dlaczego opuści Guns N' Roses
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 02, 2013, 09:00:36 am »
+2
Ciekawa zależność:

Co powiedział Fortus na temat GN'R 2014:

Poza The Dead Daises masz jeszcze oczywiście Guns N’ Roses, byliście tu niedawno w trasie. Jak sprawy mają się z Gunsami na chwilę obecną?
RichardPracujemy nad nową płytą, dlatego staram się to wszystko ze sobą pogodzić. Jak do tej pory (Richard postanowił „odpukać” to w stół, na wszelki wypadek – przyp. Emma) idzie nam świetnie...

Płyta wyjdzie 2014 roku?
RichardUhm... jak do tej pory wszystko idzie nam świetnie. Jest dobrze. Tak szczerze mówiąc, to GNR miało właśnie teraz koncertować w Ameryce Południowej, ale ja się na to nie pisałem, więc musieli to przełożyć na przyszły rok. Ale tak, mam nadzieję, że niedługo ukaże się nowy album.

Co powiedział Dizzy o planach GN'R 2014:

Jakie są twoje plany na 2014 rok? Richard wspominał o potencjalnym nowym krążku Guns N’ Roses, że pracujecie nad tym
DizzyTak, pracujemy. Jeśli chodzi o samo granie, to trochę teraz zwolniliśmy, ale montowane są niektóre ścieżki, kawałki.

Co powiedział Bumblefoot o GN'R 2014:

Zapytany o plany GNR powiedział:
Dobre pytanie. Pytam ich o plany od kilku tygodni.  Czekam na odpowiedź. Nie wiem. Mogę tylko zgadywać, że będziemy nad czymś pracować w przyszłym roku.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 8436
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip