Autor Wątek: Bumblefoot jednak wystąpi w Krakowie!  (Przeczytany 26547 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Bumblefoot jednak wystąpi w Krakowie!
« Odpowiedź #150 dnia: Stycznia 10, 2014, 10:35:41 am »
0
Zaprosił nas na próbę, a później zostaliśmy na koncercie (nie kasowali nam nawet biletów). Ron jest strasznie sympatycznym człowiekiem. Nie olał żadnego fana. Na starcie złożył nam autografy na biletach, zrobił zdjęcia itd. Podczas próby dał nam kostki.

Super :) Byłaś chyba pierwszą osobą z NTS-u, która pojawiła się na koncercie :) Nam też biletów nie sprawdzali, co było ciut zaskakujące szczerze mówiąc :D Pamiętasz może coś więcej z próby w sensie, co konkretnie grali, jakieś historyjki itd.? :) My pojawiliśmy się później, chyba po jakieś godzinie próby, więc zazdroszczę! :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Bumblefoot jednak wystąpi w Krakowie!
« Odpowiedź #151 dnia: Stycznia 10, 2014, 11:32:11 am »
0

Dennis Leeflang ( perkusista Bumblefoota, jakby ktoś nie wiedział )
"Lost my phone charger in Poland. Anyone coming to the Neuss show tonight who I could borrow an iPhone 5 charger from so my phone can charge during the show? PM me!"

Nie znalazł ktoś przypadkiem?  :)
Dlaczego co drugi artysta coś gubi w Polsce/jest okradany/ma nieprzyjemną sytuację?! :P
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Bumblefoot jednak wystąpi w Krakowie!
« Odpowiedź #152 dnia: Stycznia 10, 2014, 01:42:54 pm »
0
hehe, taka stara anegdotka odnosnie Lizard Kingu - moja znajoma stoi na czele Krakowskiej Sceny Muzycznej i półtora roku temu gdy obchodzili swoją pierwszą rocznicę działalności podczas koncertu zniknął im ze sceny mikrofon. Szkoda duża, bo jakiś tam ekstra wypaśny i drogi. Wołali na scenie, prosili o wzrot, ale cisza. Po imprezie analizując filmy z monitoringu zauważyli jak jakiś gość bez pardonu wbija na scenę i bierze ten mikrofon. Rozpoznali gościa, okazał się nim znajomy znajomego, Włoch, który przyjechał do Polski na Euro. No to napisali do niego, że wiedzą, iż ma ten mikrofon, i że proszą o oddanie, jak zwróci to zapomną o sprawie. Na co on odpisał, że tak, faktycznie, ma taki mikrofon i strasznie przeprasza za problem, ale po prostu był tak schlany, że nic nie pamięta, nie wie, gdzie był, a rano obudził się w hotelu ze skradzioną rzeczą w kieszeni i za cholerę nie wiedział skąd ona się tam wzięła :P

Także może Dennis ma ten sam problem? ;p

Offline oj007a

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 801
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +370
    • Frank Sidoris Fans
Odp: Bumblefoot jednak wystąpi w Krakowie!
« Odpowiedź #153 dnia: Stycznia 10, 2014, 04:21:07 pm »
0
Cytuj
Pamiętasz może coś więcej z próby w sensie, co konkretnie grali, jakieś historyjki itd.? :) My pojawiliśmy się później, chyba po jakieś godzinie próby, więc zazdroszczę! :)

Tak, nic nie grali tak naprawdę. Sporo czasu zajęło Ronowi podłączenie wszystkiego, wypicie herbatki i zjedzenie ciasteczek :D Później rozmawiał z nami ze sceny na zasadzie żartów itp. raczej wygłupiał się przygotowując wszystko. Basista za to jedną ręką grał na basie, a drugą siedział na fb :D
W sumie jak Wy przyszliście to dopiero rozpoczęło się na dobre.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Bumblefoot jednak wystąpi w Krakowie!
« Odpowiedź #154 dnia: Stycznia 10, 2014, 04:37:34 pm »
+1
Wiedziałem, że na nas czekali ;) Dzięki :) Ty byłaś już w tej pierwszej grupie, która weszła razem z Ronem ?:)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline oj007a

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 801
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +370
    • Frank Sidoris Fans
Odp: Bumblefoot jednak wystąpi w Krakowie!
« Odpowiedź #155 dnia: Stycznia 10, 2014, 04:46:26 pm »
0
Tak. Nam organizator powiedział, że Ron koło 16 będzie szedł na próbę do klubu i na pewno nie oleje fanów. Czekaliśmy, weszliśmy do hotelu aż w końcu Ron nas zaprosił :)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Bumblefoot jednak wystąpi w Krakowie!
« Odpowiedź #156 dnia: Stycznia 10, 2014, 05:06:08 pm »
0
Nas nie zaprosił, ale i tak weszliśmy  :D i nie żałujemy :D Fajnie było poczuć ten klimat  :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Bumblefoot jednak wystąpi w Krakowie!
« Odpowiedź #157 dnia: Stycznia 10, 2014, 08:31:17 pm »
+1
Wiedziałem, że na nas czekali ;) Dzięki :)
Teraz poczułam się naprawdę dowartościowana  8)
A przy okazji chciałam wyrazić swoją radość ze spotkania tylu osób z forum - przede wszystkim najdłużej mi towarzyszących: Zqyxa, hypatii i całego forumowego drobiu, oraz Rudej, oj007a, Holly (nie wiem czy tak się pisze?) i wszystkich, których nicków już nie spamiętałam  :'( (ale wszystko przede mną). No i, że Ron tak dał się nam poznać - czy ktoś tego chciał czy nie  :lol: Każdemu udało się coś zdobyć podczas jego pobytu w klubie - pałeczki, kostki, fotki, autografy, całusy, uściski - mnie się dostał mały palec jego lewej stopy (żart! ale zważywszy na bliskość, wcale nie było to takie niemożliwe :P). Zadowoliłam się pomazanym biletem i całusem pod damskim WC  :D


Offline LSu

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Respect: +4
Odp: Bumblefoot jednak wystąpi w Krakowie!
« Odpowiedź #158 dnia: Stycznia 11, 2014, 05:45:14 pm »
+2
Witam serdecznie, to mój pierwszy post tutaj na forum  :)
I garść wrażeń ode mnie:

Bumblefoot jest super gościem, a swoją otwartością na ludzi i taką indywidualną interakcją trudno mi sobie wyobrazić, żeby jakikolwiek inny wykonawca mógłby go w przyszłości przebić. Pod tym względem to absolutny numer 1. A i muzycznie koncert był świetny, nie muszę chyba dodawać, że jeden z najfajniejszych dla mnie w życiu! Manewr z Dash przechodzi wszelkie pojęcie. Przecież on cały czas grał solówkę i trzymał się tonacji!

Pozdrawiam dziewiątkę osób, która tak jak i ja od mniej więcej za 10 szósta czekała około godziny na wejście do klubu. Dodam, że i zza szyby były słyszalne dźwięki kończącej się właśnie próby. Wyłapałem fragmenty Real i z repertuaru Beatlesów Carry That Weight (szkoda, że tego potem nie zagrali). O pozostałych smaczkach w trakcie samego koncertu, jeszcze na pewno coś dopiszę. Udało mi się nagrać kilka kawałków w tym jeden Dispersów (też zespół ze świetnym gitarzystą), a Bumblefootowe Real ode mnie tutaj:
<a href="http://youtu.be/zrZsrtgTImI" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/zrZsrtgTImI</a>
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2014, 06:07:37 pm wysłana przez LSu »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Bumblefoot jednak wystąpi w Krakowie!
« Odpowiedź #159 dnia: Stycznia 12, 2014, 09:07:31 am »
0
Cześć i dzięki za relację :)
Masz może więcej nagrań z koncertu ?:)  Miałem wrażenie, że tam co chwilę ktoś nagrywał, robił zdjęcia, a materiałów jest strasznie mało... szkoda trochę.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline LSu

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Respect: +4
Odp: Bumblefoot jednak wystąpi w Krakowie!
« Odpowiedź #160 dnia: Stycznia 12, 2014, 12:39:51 pm »
+1


Starałem się zapisywać podczas koncertu kolejność utworów, żeby można było zapamiętać mniej więcej, jaki był set:

Wielkie dzięki za to!  :)
Jest to w pewnym sensie pionierska sprawa, bowiem wcześniejsze koncerty  według setlist.fm były całkiem inne i krakowski koncert można potraktować jako nowy rozdział czy nawet nową trasę, tak że bardzo dobrze, że ktoś o to zadbał.

Wczoraj w Holandii nie było Rockstar For A Day i ironowego Wasted Years, ale za to były zagrane skrawki Aces High, Run to the Hills, Detroit Rock City i 2 Minutes to Midnight oraz w całości Estranged.  My w Krakowie mieliśmy za to Used To Love Her.

Fragmencik Used To Love Her,  jak już wspominałeś, był też na rozgrzewce przed Abnormal,  podobnie jak początek z Mean Street  Van Halen oraz jeszcze jakaś nie znana mi śmieszna melodyjka (jest to na półgodzinnym filmiku na youtubie) Potem Ron robił sobie pobudkę bijąc się w policzek  :D

W środku koncertu, nie pamiętam pomiędzy którymi piosenkami, o czym chyba nikt jeszcze nie wspominał, był jeszcze fragment Stand Up And Shout z repertuaru Dio, a było to tak, że jeden gość, obok mnie pod sceną, coś tam próbował Bumblefootowi podkrzyknąć, ale Ron wyłapał  tylko słówko  "power" i stąd się wzięło właśnie You've got desire So let it out You've got the power Stand up and shout! no i ten riff  :D

Cytuj
Po opuszczeniu Lizard Kinga udaliśmy się odprowadzić Martę, Kubię i Klaudię, a później do Maka. W Maku siedzieliśmy do zamknięcia lokalu, później dworzec i szukanie sposobu na dotarcie na dworzec autobusowy, na którym pojawiliśmy się na jakieś 10 minut przed odjazdem naszego autobusu, chociaż panikowałem już, że nie zdążymy :p
Wydaje mi się, że Was widziałem w Maku, a pewne dziewczyny mi nawet pomachały ;), potem udałem się na dworzec PKS, którego tzw. "nocna poczekalnia" to jakaś parodia.  W tym wszystkim, dobrze, że nie ma jeszcze zimy.

Cytuj
Masz może więcej nagrań z koncertu ? Miałem wrażenie, że tam co chwilę ktoś nagrywał, robił zdjęcia, a materiałów jest strasznie mało... szkoda trochę.
Coś jeszcze powinno się nadać do upublicznienia, więc wkrótce coś pewnie jeszcze wrzucę  :)

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Bumblefoot jednak wystąpi w Krakowie!
« Odpowiedź #161 dnia: Stycznia 12, 2014, 03:46:39 pm »
0
Wydaje mi się, że Was widziałem w Maku, a pewne dziewczyny mi nawet pomachały ;)
To chyba nawet ja ci osobiście machałam  ;). Jeśli masz dłuższe, chyba kręcone kudełki, to by się zgadzało. Ale nie pomyśl, że zawsze zaczepiam po nocach facetów w Maku, po prostu zobaczyłam znajomą z koncertu twarz  :P.
Witamy w klubie!  :)

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Bumblefoot jednak wystąpi w Krakowie!
« Odpowiedź #162 dnia: Stycznia 12, 2014, 09:25:05 pm »
0

Offline LSu

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Respect: +4
Odp: Bumblefoot jednak wystąpi w Krakowie!
« Odpowiedź #163 dnia: Stycznia 15, 2014, 10:49:28 pm »
0
Sylvik - dziękuję za ciepłe przywitanie; zgadza się wszystko z kudłami  :)

Odnośnie krakowskiego koncertu, jako epilog ode mnie jeszcze The Color of Justice:
<a href="http://youtu.be/g40w1JLi62g" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/g40w1JLi62g</a>


A Bumblefoot dalej w trasie; w Austrii zagrał We Are the Champions  :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2014, 10:53:50 pm wysłana przez LSu »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Bumblefoot jednak wystąpi w Krakowie!
« Odpowiedź #164 dnia: Stycznia 16, 2014, 07:42:46 am »
0
Dzięki! :) Nie słyszałem za dobrze tego kawałka, bo machałem kudłami :D ;)
Ron wczoraj miał jeszcze warsztaty w Holandii, wcześniej kilka koncertów europejskich, a teraz wybywa do Stanów znowu i tam będzie koncertował, choć chyba już nie typowo solowo.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Bumblefoot na "Guitars That Ate My Brain"

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 2744
Ostatnia wiadomość Stycznia 03, 2009, 05:31:13 pm
wysłana przez Zqyx