Autor Wątek: Corey Taylor nowym wokalistą Velvet Revolver ?!  (Przeczytany 12923 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Corey Taylor nowym wokalistą Velvet Revolver ?!
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 17, 2011, 12:49:34 pm »
0
Więc usuwamy dział VR z NTS? :D
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34689
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3438
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Corey Taylor nowym wokalistą Velvet Revolver ?!
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 17, 2011, 12:53:19 pm »
0
Chciałbyś  :P W sumie w 2005 można było usunąć dział Gunsowy :P W tym roku do RIR też :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Corey Taylor nowym wokalistą Velvet Revolver ?!
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 17, 2011, 12:55:10 pm »
0
Z tym , że Gunsi mają jakiś występ zaplanowany a VR nie i nie wiadomo w ogóle czy jeszcze kiedyś ten zespół będzie aktywny...  :P  ;] ;]

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34689
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3438
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Corey Taylor nowym wokalistą Velvet Revolver ?!
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 17, 2011, 12:58:05 pm »
0
To,że Gunsi mają coś zaplanowane,to jeszcze nic nie oznacza :P W każdym razie też średnio w powrót VR wierzę. Musieliby ostro dostać po dupie wszyscy,żeby się połączyli ;)   
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Corey Taylor nowym wokalistą Velvet Revolver ?!
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 17, 2011, 01:06:56 pm »
0
To,że Gunsi mają coś zaplanowane,to jeszcze nic nie oznacza :P

Z Gn'R nigdy nic nie wiadomo  :P

W każdym razie też średnio w powrót VR wierzę. Musieliby ostro dostać po dupie wszyscy,żeby się połączyli ;)   

Ja w ogóle w to nie wierze.Slash zbyt bardzo zaangażował się w solowy projekt , pozostali też raczej nie próżnują.
Wiadomość o dołączeniu Taylora do VR mogła dawać jeszcze cień nadziei.Jednak po zdementowaniu tej plotki nie wyobrażam sobie żeby ktoś z otoczenia Velvetów traktował ten zespół poważnie.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1486
Odp: Corey Taylor nowym wokalistą Velvet Revolver ?!
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 17, 2011, 07:23:39 pm »
0
Wywiad ze Slashem znaleziony na Facebook'u, w którym mówi głównie o Velvet Revolver oraz o Corey'u Taylorze:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Lwe_1L64S9A&amp;feature=player_embedded" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=Lwe_1L64S9A&amp;feature=player_embedded</a>


O obecnym stanie Velvet Revolver:

Slash: Oto co się stało z Velvet Revolver: kiedy imprezowaliśmy ze Scottem Weilandem, stawałem się sfrustrowany, ponieważ był jak wrzód na dupie. Myślałem wtedy,”Marzę o ciszy i chcę w spokoju tworzyć muzykę,” potem pojawił się pomysł zrobienia solowego albumu. W międzyczasie nie pojawił się żaden wokalista, który byłby wystarczająco dobry, aby grać w Velvet Revolver. Tak więc ja zacząłem pracę nad nową solową płytą i wyruszyłem w trasę. Jednak cały czas byłem świadomy, że muszę znaleźć kogoś, kto będzie śpiewał w Velvet Revolver -- nikt odpowiedni się jednak nie pojawił. W takim razie robię to co robię razem z grupą świetnych ludzi (z solowego projektu), lubię z nimi grać. Dobrze się bawię: nie ma niepotrzebnych sprzeczek, czy czegoś takiego, każdy jest dobrym muzykiem. Tworzymy muzykę na moją nową solową płytę, która będzie zabójcza. Także wiesz, każdy ma coś swojego, Duff McKagan, ja i Matt [Sorum, perkusista]. Jeżeli pojawi się jakiś świetny wokalista, który powie “Chcę śpiewać w Velvet Revolver,” to ja mu odpowiem, “Spoko” i nagramy następną płytę Velvet Revolver. Jednak dalej chcę kontynuować mój solowy projekt -- nie muszę do niczego wracać jeżeli nie jest to wystarczająco dobre, wiesz o co mi chodzi?

O plotkach związanych z Corey’em Taylorem:

Slash:
Dzięki rozbudowanej sieci informacje rozchodzą się bardzo szybko… Pracowaliśmy z Corey’em Taylorem, potem wyszła ta plotka i wiesz, każdy teraz mówi, że Corey jest nowym wokalistą. My jedynie chodziliśmy z nim na próby i sprawdzaliśmy go, także były rozmowy. Dajemy mu dużo muzyki, którą napisaliśmy, on układa swoje. Jednak ja… nie czułem się z tym dobrze. On jest świetny -- uwielbiam Corey’a, ale mimo wszystko nie jest on rozwiązaniem na problem Velvet Revolver.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Corey Taylor nowym wokalistą Velvet Revolver ?!
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 17, 2011, 08:23:05 pm »
0
Więc usuwamy dział VR z NTS? :D
Nie.

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Corey Taylor nowym wokalistą Velvet Revolver ?!
« Odpowiedź #52 dnia: Kwietnia 18, 2011, 04:25:20 pm »
0
"Tworzymy muzykę na moją nową solową płytę, która będzie zabójcza." I to tak bez echa przeszło?  :???:

Nie przesądzałbym, czy bez Weilanda Velvetów nie byłoby stać już na nic więcej. Mogłoby się okazać, że akurat konfiguracja z naszym najmniej faworyzowanym kandydatem na wokal okazałaby się strzałem w dziesiątkę. W niektórych przypadkach, myślę, byłoby to ciężko przewidzieć. A co do materiału i osiągnięć VR, to ostatnio przeczytałem jakiś wywiad ze Slashem, w którym on sam przyznaje, że nie jest w pełni zadowolony z tego, co VR nagrało. Nie wiem, może już wcześniej wysuwał takie refleksje, może dopiero w ostatnim czasie (pomijam jego zamiłowanie do Weilanda, chodzi mi o samą kwestię muzyczną). Niemniej jednak, w moim odczuciu raczej się już nie przekonamy czy Veveci byliby w stanie nagrać coś lepszego, ale w moim wypadku zawsze pozostaje jakaś niewielka nadzieja.

Offline mslazek

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 515
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +7
Odp: Corey Taylor nowym wokalistą Velvet Revolver ?!
« Odpowiedź #53 dnia: Kwietnia 18, 2011, 06:21:39 pm »
0
Z jednej strony to i dobrze, że Corey nie będzie wokalistą VR. O ile o płyty bym się nie obawiał (bo jego wokal mi się podoba), o tyle zachowanie na koncertach już nie bardzo (nie mówię tylko o Slipknocie, bo to inna bajka, ale też o Stone Sour). Mam na myśli to, że Corey wydaje mi się taki "bydlakowaty" &nbsp;:D i łobuzowaty - w innym stylu niż Axl... No a teraz przedstawię to bardziej obrazowo, żeby wszyscy zrozumieli co mam na myśli.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MyVwjaRUk08" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=MyVwjaRUk08</a>

Jakoś mi nie pasuje to do chłopaków z VR... tak samo jakby nie pasował &nbsp;Till Lindemann &nbsp;;)

"Tworzymy muzykę na moją nową solową płytę, która będzie zabójcza." I to tak bez echa przeszło?  :???:

Fajnie, że coś robi, ale samo wspomnienie o płycie nie daje dużego pola do dyskusji... czekamy na więcej niusów ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2011, 06:24:43 pm wysłana przez mslazek »

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Corey Taylor nowym wokalistą Velvet Revolver ?!
« Odpowiedź #54 dnia: Kwietnia 19, 2011, 10:24:47 am »
0
"Slash wykluczył możliwość włączenia Coreya Taylora, wokalisty Slipknot, w szeregi Velvet Revolver.

Gitarzysta przyznał, że zespół przesłuchiwał Taylora, jednak muzycy uznali, że frontman Slipknot nie jest tym, kogo szukają.

- Pracowaliśmy z Coreyem, ale wszystkie sesje nagraniowe z nim miały charakter próby. Nasza praca polega na tym, że komponujemy mnóstwo muzyki, następnie dajemy ją gościowi, którego przesłuchujemy, on pisze do tych kompozycji tekst, wykonuje go, nagrywa, a my oceniamy efekty - powiedział Slash w wywiadzie dla argentyńskiego portalu Vorterix.com. - Podobnie miała się sytuacja z Coreyem. To nie było jednak to, czego szukamy. Moim zdaniem nie pasował do naszych kompozycji. Jego osoba nie rozwiązała problemu Velvet Revolver. "

http://www.cgm.pl/aktualnosci,15236,taylor_nie_pasuje_do_velvet_revolver,news.html

 

Matt Sorum na 1st Epiphone Revolver Golden Gods Awards

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3071
Ostatnia wiadomość Kwietnia 09, 2009, 06:01:57 pm
wysłana przez Slither