Autor Wątek: William DuVall o reunionie i spotkaniu z Axlem  (Przeczytany 5615 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arianrod

  • Patience
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +24
Odp: William DuVall o reunionie i spotkaniu z Axlem
« Odpowiedź #15 dnia: Września 23, 2016, 10:22:59 pm »
+6
O Jezu... Po co ja się w ogóle udzielałam?

zwiazek jest taki ze skoro oni sami wpadli na pomysl ze chca grac utwory z tej plyty, to chyba oznacza ze doceniaja kunszt Axla i muzykow ktorzy ja tworzyli


Po raz kolejny: co mnie to obchodzi, że Slash i Duff (być może) doceniają "Chinese Democracy"? Dla mnie to nadal słaba płyta. Jakby doceniali, dajmy na to, Piotra Kupichę, to też, z jakiegoś powodu, miałoby to być dla mnie wyznacznikiem?

zreszta wiekszosc fanow sie z nim zgadza bo okresla ChD jednak jako bardzo dobra a widac to tu:
http://gunsnroses.com.pl/forum/chinese-democracy/ocen-chinese-democracy/135/

Nooo... Mówienie o jednym temacie na forum, gdzie udzieliło się - optymistycznie licząc - kilkadziesiąt osób jako o "większości fanów", to chyba encyklopedyczny przykład zwrotu "spore nadużycie". Ale niechby nawet optymistycznie o ChD wypowiedziało i kilkadziesiąt milionów osób - dlaczego miałoby zmienić to moją subiektywną ocenę?   

dobrze czekamy zatem na twoja recke dlaczego ta plyta jest tak slaba tu:
http://gunsnroses.com.pl/forum/chinese-democracy/nasze-recenzje-plyty(calosc)/150/

Spoko, chociaż boję się, że jedyną odpowiedzią na moje argumenty byłoby: "ale Slash i Duff doceniają!"

Szczerze mówiąc lubię Alice in Chains aczkolwiek znam ich twórczość wybiórczo. I to wyłącznie w wykonaniu ze Staleyem. Ktoś poleci jakieś wersje z DuVallem?

Słuchałam kiedyś sporo płyty "Black Gives Way to Blue" i podobała mi się, a DuVall, moim zdaniem, całkiem dobrze poradził sobie jako następca Staleya. Inna sprawa, że słuchałam tego zespołu już baaardzo dawno temu i o ile część kompozycji z "Dirt" czy trzeciego albumu pamiętam do dzisiaj, tak utwory z "BGWtB" jakoś niespecjalnie, może poza tytułowym... No nie jest to ponadczasowa płyta, ale była całkiem przyjemna w odbiorze.   
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2016, 10:25:06 pm wysłana przez arianrod »

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: William DuVall o reunionie i spotkaniu z Axlem
« Odpowiedź #16 dnia: Września 23, 2016, 10:29:21 pm »
+9
Arianrod - witamy na forum :D

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8580
  • 17000 postów
  • Respect: +4337
Odp: William DuVall o reunionie i spotkaniu z Axlem
« Odpowiedź #17 dnia: Września 23, 2016, 10:36:27 pm »
+2
zacznijmy od tego ze napisales nie na temat - to nie jest news o ChD

skojarzyles ChD ze stand upem - ok, a ja to skojarzylem z Duffem i Slashem - tez napisalem nie na temat, ale skoro drazysz dalej...

nie chcialem ciagnac offtopa dlatego ci wskazalem gdzie mozesz sie wypowiedziec i bedzie to na temat

kolejna sprawa: w tym o glosowaniu dla kogos nawet jakby tam bylo 1000 glosow to i tak nie uzna za zaden wyznacznik, ale chyba mam prawo sie na cos powolywac nie?

nikt ci nie zabrania prawa do wlasnej opinii, ja tylko wczesniej napisalem dlaczego ChD jest niesprawiedliwie oceniana (nazwa/brak Slasha/Duffa i jeszcze oczywiscie czas nagrywania)
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline arianrod

  • Patience
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +24
Odp: William DuVall o reunionie i spotkaniu z Axlem
« Odpowiedź #18 dnia: Września 23, 2016, 11:27:05 pm »
+1
zacznijmy od tego ze napisales nie na temat - to nie jest news o ChD
No jak to nie? Przecież Alice in Chains otwierają koncerty, na których Slash i Duff grają utwory z "Chinese Democracy" bo tak bardzo doceniają tę płytę...

skojarzyles ChD ze stand upem - ok, a ja to skojarzylem z Duffem i Slashem - tez napisalem nie na temat, ale skoro drazysz dalej...
Dyskusje w internetach mają to do siebie, że zazwyczaj drążą je obie strony.

nie chcialem ciagnac offtopa dlatego ci wskazalem gdzie mozesz sie wypowiedziec i bedzie to na temat
Spoko, przyjęłam do wiadomości. Ale, że ChD mi się nie podoba, to zanim napiszę recenzję, muszę poczekać, aż Slash i Duff ją skrytykują, bo wiadomo, inaczej to się nie da, panie, nie da...

kolejna sprawa: w tym o glosowaniu dla kogos nawet jakby tam bylo 1000 glosow to i tak nie uzna za zaden wyznacznik, ale chyba mam prawo sie na cos powolywac nie?
Ale oczywiście, że masz prawo. Tylko po co, skoro - no właśnie - nikt nie uznaje tego za żaden wyznacznik? Na forum Piotra Rubika jakaś tam jego nowa płyta pewnie też zbiera same dobre oceny, więc to pewnie świetna muzyka...

nikt ci nie zabrania prawa do wlasnej opinii, ja tylko wczesniej napisalem dlaczego ChD jest niesprawiedliwie oceniana (nazwa/brak Slasha/Duffa i jeszcze oczywiscie czas nagrywania)
Ale ja się tutaj w pełni z tobą zgadzam, zbyt wiele opinii o ChD szło w stronę tego, kogo na płycie nie ma. Problem w tym, że uważam tę płytę za słabą dlatego, że zawiera słaby materiał muzyczny, a nie dlatego, że brakuje na niej Slasha/Duffa/Izzy'ego (choć pewnie wolałabym, żeby byli).

Arianrod - witamy na forum :D
Dziękuję za powitanie! Właściwie, to ja powinnam się pierwsza przywitać, ale wiadomo: chamstwa nie wyleczysz.

A poza tym: wspomniałam o "Black Gives Way to Blue", ale przecież Alice in Chains wydało później jeszcze "The Devil Put Dinosaurs Here". Jeśli ktoś słuchał, to może mógłby podzielić się opinią, bo z tą akurat płytą nie miałam styczności. 

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: William DuVall o reunionie i spotkaniu z Axlem
« Odpowiedź #19 dnia: Września 24, 2016, 08:52:15 am »
0
arianrod, tak już jest na tym forum. Jak ktoś źle napsze o CD, nie ważne czy jest dzinnikarzem muzycznym czy kim innym, to nazywany jest ignorantem, niedojrzałym czy c**j wie kim jeszcze.
Więc, witaj na forum. ;)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: William DuVall o reunionie i spotkaniu z Axlem
« Odpowiedź #20 dnia: Września 24, 2016, 09:25:19 am »
+2
Nie dotyczy to tylko ChD. Z moich obserwacji wynika, że podobna krucjata zaczyna się, kiedy ktoś skrytykuje Slasha. Czasem "podziwiam", że niektórym jeszcze się chce ;)
Witaj na forum! :) Fajnie widzieć tu kolejną dziewczynę.
« Ostatnia zmiana: Września 24, 2016, 09:29:15 am wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline arianrod

  • Patience
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +24
Odp: William DuVall o reunionie i spotkaniu z Axlem
« Odpowiedź #21 dnia: Września 25, 2016, 01:18:56 pm »
0
Dziękuję za kolejne miłe powitania.

Nie dotyczy to tylko ChD. Z moich obserwacji wynika, że podobna krucjata zaczyna się, kiedy ktoś skrytykuje Slasha.
Dokładnie. A biorąc pod uwagę, że twórczości Slasha po GN'R (może z wyjątkiem "It's Five O'Clock Somewhere" i niektórych rzeczy od Velvet Revolver) akurat też jakoś wyjątkowo nie cenię, to chyba nie będę miała tu łatwego życia.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34682
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: William DuVall o reunionie i spotkaniu z Axlem
« Odpowiedź #22 dnia: Września 26, 2016, 07:35:27 am »
0
CHD, Slash i Duff - w dobrym temacie jestem?  :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: William DuVall o reunionie i spotkaniu z Axlem
« Odpowiedź #23 dnia: Września 26, 2016, 09:25:41 am »
0
Tak.

Offline pawlik.7

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +207
Odp: William DuVall o reunionie i spotkaniu z Axlem
« Odpowiedź #24 dnia: Września 28, 2016, 08:38:03 am »
+2
Temat "DuVall o Axlu" a 2 strony o CHD i Slashu z Duffem.  :lol:

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: William DuVall o reunionie i spotkaniu z Axlem
« Odpowiedź #25 dnia: Października 03, 2016, 08:32:48 pm »
+2
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: William DuVall o reunionie i spotkaniu z Axlem
« Odpowiedź #26 dnia: Października 04, 2016, 05:46:41 pm »
0
Witaj arianrod, fajne wejście na forum ;)  już cię polubiłem :D

 

Gilby o reunionie: "To coś niesamowitego"

Zaczęty przez Lapny

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4551
Ostatnia wiadomość Maja 12, 2017, 05:13:53 pm
wysłana przez sunsetstrip