Autor Wątek: Breuer: W AC/DC wolałbym Dave’a Grohla niż Axla  (Przeczytany 538 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

• Atittude
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +1981
Breuer: W AC/DC wolałbym Dave’a Grohla niż Axla
« dnia: Kwiecień 10, 2019, 11:05:53 am »
+2

Gościem „Appetite for Distortion” był ostatnio Jim Breuer, aktor komediowy, tudzież przyjaciel wokalisty AC/DC, Briana Johnsona.

Breuer powiedział, że gdyby AC/DC mieli wyruszyć w krótką trasę koncertową, w roli wokalisty widziałby Dave’a Grohla z Foo Fighters. Pod warunkiem, że Brianowi Johnsonowi zostałby okazany należny szacunek. 
Tak się według Breuera nie stało przed paru laty, kiedy zespół Angusa Younga koncertował z Axlem.

Zapytany o to, co by pomyślał, gdyby AC/DC nagrali nowy album z Brianem, a potem zabrali w trasę Axla, Breuer odparł:

„Jeżeli Brian będzie w to zaangażowany, nie mam nic przeciwko.
Axl mnie nie przekonał, wolałbym, żeby z AC/DC koncertował Dave Grohl. To bardziej by mi odpowiadało. Nie chcę przez to powiedzieć, że [Dave] ma zostać ich nowym wokalistą. Myślę bardziej o nastawieniu w stylu: ‘Hej, granie kawałków AC/DC to zaszczyt. Jestem Dave Grohl, gram rocka, uwielbiam AC/DC i chętnie zagram z nimi w ośmiu miastach’”. 

„Dopóki Briana traktuje się z szacunkiem”, dodał Breuer, „jestem za, ale nie podoba mi się, jak potraktowano go ostatnim razem”.

Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline mafioso

• Moderator
  • Street of dreams
  • Respect: +1966
    • As Koncertowy
Odp: Breuer: W AC/DC wolałbym Dave’a Grohla niż Axla
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2019, 12:49:25 pm »
+1
Myślę bardziej o nastawieniu w stylu: ‘Hej, granie kawałków AC/DC to zaszczyt. Jestem Dave Grohl, gram rocka, uwielbiam AC/DC i chętnie zagram z nimi w ośmiu miastach’”. 

Co za debil. Przecież Axl miał identyczną narrację. Czy w jakimś momencie Rose nie okazał szacunku Brianowi Johnsonowi? Nie przypominam sobie.

Offline sunsetstrip

• One In A Million
  • 14000 postów
  • Respect: +2798
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 10, 2019, 04:46:04 pm »
0
To jest wywiad na zasadzie nie lubię Axla ale boję się to powiedzieć więc dowalę jakaś głupotę żeby to ukryc
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

I'm sorry for you
not sorry for leaks

Offline Luk

• Reckless Life
  • **
  • Respect: +43
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 11, 2019, 02:50:41 pm »
0
Nie wydaje mi się, żeby głos Grohola pasował do AC/DC.
A to, że gram rocka i dlatego powinienem być w AC/DC to chyba może powiedzieć 99% rockowych wokalistów.  :lol:

Offline Tymeg_2

• Knockin On Heavens Door
  • I lost faith in humankind
  • Respect: +93
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 12, 2019, 10:30:32 am »
+1
Ciekawe kogo by widział w roli wokalisty AC/DC jak by wyruszyli w długą trasę  ;)
Z braku gwoździ spadła podkowa...

Moje aukcje na OLX - KLIK

Slash: Sukces November Rain to zasługa Axla [slash]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 952
Ostatnia wiadomość Październik 02, 2018, 04:18:38 pm
wysłana przez sunsetstrip