Autor Wątek: Brain Mantia mówi  (Przeczytany 13369 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Brain Mantia mówi
« dnia: Maja 21, 2007, 09:14:12 pm »
+1
Perkusista Guns N Roses Brain Mantia udzielił krótkiego mailowego wywiadu dla GNRDaily.com

GnrDaily.com:(...) Czy wrócisz do Guns N Roses? Jeśli tak, to kiedy? Jeśli nie, jakie są twoje plany na przyszłość? Co ostatnio robiłeś? Masz ogromne poparcie fanów, większość z nich, bardzo chciałaby zobaczyć Cię znowu z Gunsami.

Brain: Nie jestem pewien kiedy wrócę. Właśnie kończyłem pracować z Serj (SOAD). Grałem na perkusji na jego nowym solowym albumie. Powinien ukazać się w październiku.

GnrDaily.com: Czekam na album Serja Tankiana. Powinien być znakomity! Słyszałem gdzieś, że na nim grasz. Sądzę, że oznacza to, że ominiesz pierwszą odnogę Guns N Roses 2007 World Tour. Miejmy nadziej, że zobaczymy Cię gdy zespół wróci do Stanów. Czy chciałbyś coś przekazać fanom poprzez GnrDaily.com?

Brain: Powiedz fanom, że mam nadzieje zobaczyć ich gdy album wyjdzie.

GnrDaily.com: (...) Wiemy, że Frank Ferrer na początku tego roku wszedł do studia aby nagrać lub dokończyć kilka utworów. Co dokładnie zrobił nie wiemy. Proszę powiedz w jakim stopniu będzie się czuć twoją obecność na płycie?

Brain: O ile wiem, jestem na albumie wciąż w 90%.

http://www.gnrdaily.com/news_detail.asp?id=757

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Brain Mantia mówi
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 21, 2007, 09:20:55 pm »
0
Mam nadzieję, że jednak wróci, bo jego darzę jednak większą sympatią...

Offline nightrain

  • cold heartbreaker
  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1639
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~CRASHDÏET~
  • Respect: +53
Odp: Brain Mantia mówi
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 21, 2007, 10:05:40 pm »
0
dużo lepszy muzgu od franka jest  :)
It's a miracle you walk the earth alone
it's a miracle I stand beside you
you're like a plague in awide'n open show
you pass it on like I need it the most

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Brain Mantia mówi
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 21, 2007, 10:12:15 pm »
0
A ja wolę Franka. Jego widać ;) i nie chrzani tak bardzo you could be mine i mr. brownstone :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
Odp: Brain Mantia mówi
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 21, 2007, 10:14:09 pm »
0
Ja wole jakos Mantie, być mozę to juz z przywyczajenia....

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Brain Mantia mówi
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 21, 2007, 10:16:28 pm »
0
Gdzie Ci Brain chrzani ;) ?! :P Czyli Brain pojawi się ok. 2012 ;) no ale dobre i taka nadzieja, iż powróci :)

Offline nightrain

  • cold heartbreaker
  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1639
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~CRASHDÏET~
  • Respect: +53
Odp: Brain Mantia mówi
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 21, 2007, 10:24:41 pm »
0
Bryana  kojaże jeszcze z kapeli Primus, naprawdę nie wyobrażam sobie, aby go na Chinese Democracy nie było
It's a miracle you walk the earth alone
it's a miracle I stand beside you
you're like a plague in awide'n open show
you pass it on like I need it the most

Offline Zoltar

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Respect: 0
Odp: Brain Mantia mówi
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 22, 2007, 09:42:31 am »
0
Aahhhahahaha zobaczymy go jak wydadzą płyte  :lol: :lol: :lol: jaką płyte? kiedy? co on gada? Ludzie jest już druga połowa maja 2007 roku żadnej płyty nie ma, nikt nic poza paroma numerami (bardzo dobrymi jak dla mnie) nie nagrał, przecież w tamtym roku było tak samo poza tym, że zagrali trase po europie z tą samą setlistą ale dobre i to, jak w tym roku pojadą w trasę to przypuszczam, że setlista niewiele się zmieni. Jedyne co robią to wciskają ludziom kolejne kity o rychłym wydaniu płyty widmo i sprzedają nowe koszulki, kubeczki i inne buble na których trzepią kaske na frajerach, no i kolejne przecieki tych samych numerów. Wielka płyta widmo będzie zawierała pewnie ze 13 kawałków z czego 7 już znamy na pamięć, no rewelacja poprostu  :lol: a jak dojdzie oh my god, beduini i jedwabne robaki to nie bedziemy znali trzech, frajda na całego  :lol: :lol: :lol: Na logikę kiedy wydadza płytę jak jadą w trasę - w nowym roku? czy może domiksuje piszczałki i przeuną premierę o kolejne pół roku, poczym stwierdż, że brakuje gwizdka  w jakimś numerze no to już następne pół roku i mamy 2009  :lol: :lol: itd. itp. ŻENADA!!!

Offline Jourgen

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 419
  • Respect: +52
Odp: Brain Mantia mówi
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 22, 2007, 09:50:14 am »
0
Od razu widać, że to instytucja, nie zespół i to jest właśnie przykre.
Born to rock, drink and fuck!

Offline Simon W.

  • Patience
  • Wiadomości: 23
  • Respect: +5
Odp: Brain Mantia mówi
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 22, 2007, 11:14:31 am »
0
Hej.

A tak poważnie, bez złośliwości i ataków czy ktoś jeszcze wierzy w płytę w tym roku?

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Brain Mantia mówi
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 22, 2007, 11:41:52 am »
0
Hej.

A tak poważnie, bez złośliwości i ataków czy ktoś jeszcze wierzy w płytę w tym roku?

Ja szczerze wątpię.


A co do Braina - według mnie gra lepiej niż Frank

Offline bbfan

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Respect: +73
Odp: Brain Mantia mówi
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 22, 2007, 12:59:38 pm »
0
A mnie wkurza to, że w Gunsach nie jest tak jak w więksszości kapel, że każdy członek ma prawo mówić o albumie, datach, trasie, kawałkach, a tu Bumblefoot się boi cokolwiek chlapnąć, Mantia też nic odkrywczego nie ujawnił, to ma być kapela rockowa ?! Robią nas w h... z tą płytą, już 2 lata chodzę w koszulce z okładką płyty phantomu....

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Odp: Brain Mantia mówi
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 22, 2007, 07:58:06 pm »
0
A mnie wkurza to, że w Gunsach nie jest tak jak w więksszości kapel, że każdy członek ma prawo mówić o albumie, datach, trasie, kawałkach, a tu Bumblefoot się boi cokolwiek chlapnąć, Mantia też nic odkrywczego nie ujawnił, to ma być kapela rockowa ?!
No to jest właśnie "ZESPÓŁ"  :lol: :lol: :lol:

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Brain Mantia mówi
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 23, 2007, 08:11:43 am »
0
bbf: Odróżnij strach od niechęci. Nikt nie mówi,że ma zakaz rozmawiania o albumie.Większość członków zespołu mówi,że nie chce nic mówić,żeby nie zepsuć niespodzianki. I to rozumiem. "Znamy" ponad połowę albumu,zakładając,że wszystko,co znamy pokaże się na ChD. Po co wiedzieć więcej? Spiskowa teoria dziejów,o tym,że nie mówią,bo nie mogą jest dla mnie niewiarygodna. Siedzą,nic nie robią i jeszcze boją się odezwać? Naprawdę w to wierzycie?

Mantia mówi niewiele,bo wie niewiele.Kto wie,kiedy ostatnio spotkał sie z kimś z Gn'R,dlatego właśnie nie mówi za dużo.
A Gn'R są i będą zespołem,niezależnie,czy się to komuś podoba,czy nie. Płyta coming soon ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2007, 08:15:02 am wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Brain Mantia mówi
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 23, 2007, 04:51:12 pm »
0
A ja z bólem, ale jednak poprę stronę bbf...Zqyx, ta niechęć, o której piszesz, wynika z jakiejś chorej "lojalności" względem Axl`a i to nie ejst normalne...Jeśli Bąbel i reszta są pełnoprawnymi członkami zespołu, powinni mieć swobodę wypowiadania się na każdy temat dotyczący Gn`R ! Wcale nie zdziwiłabym się, gdyby okazało się, że podpisali jakiś "cyrograf" o nieujawnianiu szczegółów dotyczących Chińszczyzny...

Odnośnie wcześniejszych postów...pewnie macie poniekąd rację, że Axl robi fanów w bambuko i zarabia niesamowitą kasę na gadżetach, jak i wszystkim co w jakiś tam sposób wiąże się z Gn`R...Pytam tylko, cóż w tym złego??? Zony największych sław, takich jak Elvis czy Lennon, zarabiają na nieżyjących mężach fortunę i jakoś to nikomu nie przeszkadza....Fani 'pielgrzymują' do miejsc związanych ze swoimi idolami i być może czerpią radość z tego, że mogą napić się rano kawy z filiżanki z napisem "X"... ;) :D...Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, że loga znanych kapel widnieją tu i ówdzie...Być może przeszkadza Wam to dlatego, że ChD w dalszym ciągu "comming soon", nie zmienia to jednak faktu, że rzekome "wzbogacanie" sie Axl`a na tych przedmiotach, jest czymś tak normalnym, iż nie powinno stanowić  wyrzutu...

Wracając do wątku głównego, wolę Braina za perką.
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2007, 04:53:41 pm wysłana przez rose84 »

 

"Powiedziałbym, że nawąchał się kleju" - o kim mówi Ashba?

Zaczęty przez Emma

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 3258
Ostatnia wiadomość Czerwca 03, 2014, 10:18:27 am
wysłana przez Bender