Autor Wątek: Będzie nowa płyta Guns N' Roses?  (Przeczytany 16502 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Będzie nowa płyta Guns N' Roses?
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 06, 2010, 07:12:48 pm »
0
Żadamy nowych koncertow w Jurop po trasie po Juesej!

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Będzie nowa płyta Guns N' Roses?
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 06, 2010, 07:21:08 pm »
0
Bardzo fajna wiadomość. Chętnie posłucham nowego materiału obecnego GN'R. Mam tylko nadzieję, że odejdą od formy jaką zaprezentowali na ChD, bo ten album praktycznie w ogóle nie przypadł mi do gustu. Ja chciałbym usłyszeć trochę więcej Gunsów jak za początkowych lat istnienia zespołu. Pobożne życzenia :P Ale nowy materiał to będzie super sprawa. I żądamy koncertu w Poulend podczas nowych koncertów w Jurop :P

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3975
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1239
Odp: Będzie nowa płyta Guns N' Roses?
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 06, 2010, 08:01:29 pm »
0
A ja właśnie chciałbym, żeby kontynuowali drogę obraną na ChD.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Będzie nowa płyta Guns N' Roses?
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 06, 2010, 08:07:26 pm »
0
Czyli jak widać wszytskim dogodzic sie nie da :) I tylko marze aby Axl zostawił tą słynna solowke Robina Fincka o ktorej opowiadał...
Najbardziej byłbym za opcja aby wydali dwie płyty jedną nietkniete utwory z okresu BBFT i druga nagrana przez obecny sklad... wtedy wszyscy byliby zadowoleni ;)

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Będzie nowa płyta Guns N' Roses?
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 06, 2010, 08:09:41 pm »
0
Pomysł wydania dwóch płyt byłby świetnym rozwiązaniem :) ale to chyba się nie wydarzy.
Jestem szalenie ciekaw, co tym razem GNR zaprezentuje na swoim krążku. Niech go wydadzą, bo mnie już ciekawość zaczyna powoli męczyć  8)

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Będzie nowa płyta Guns N' Roses?
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 06, 2010, 08:24:00 pm »
0
A ja właśnie chciałbym, żeby kontynuowali drogę obraną na ChD.

Popieram :)

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Będzie nowa płyta Guns N' Roses?
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 06, 2010, 08:26:22 pm »
0
nie rozumiem dlaczego ashba ma nie grzebać przy płycie  :???:
w końcu jest członkiem obecnego składu  :rolleyes: pytanie czy po tym wywiadzie długo jeszcze będzie  ;) :P
fajnie by było jakby wyszła nowa płyta, może z dwóch złożyłbym jedną niezłą  8)  ;)
ale jak tu już pisali.. uwierzę jak zobaczę  :rolleyes:
mam wrażenie, że wcześniej wyjdzie nowa płyta velvet revolver niż poznamy datę premiery nowego lp newgnr  :rolleyes:
w każdym razie, żeby nie było - czekam.. i mam nadzieję, że nie wyjdzie znowu 2/3 płyty wcześniej przeciekami  :rolleyes:

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Będzie nowa płyta Guns N' Roses?
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 06, 2010, 09:26:52 pm »
0
piszecie że chcielibyście uslyszec te nowe kawałki na trasie, a ja jestem całkowicie przeciwny temu, żeby nowy materiał ukazał się przed wydaniem płyty :) przed premierą ChD znałem jedynie tytułowy utwór i Better, jak już miałem plytkę to puszczałem sobie od 1-14 utworu w kólko i delektowałem się nowością, czymś, czego jeszcze nie słyszałem. i tak samo chciałbym z drugą płytą, tylko w taki sposób, żeby każdy kto kupi płytę usłyszał większośc kawałków po raz pierwszy :)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

smakol

  • Gość
Odp: Będzie nowa płyta Guns N' Roses?
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 06, 2010, 09:44:05 pm »
0
Popieram - ale jeden nowy numer na trasie byłby fajnym sygnałem, że płytka jednak będzie i pokazywałby kierunek w którym idzie zespół...

Offline Sheridan

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Będzie nowa płyta Guns N' Roses?
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 06, 2010, 11:40:32 pm »
0
Wspaniała wiadomość... tyle, że jakoś wolałbym żeby chociażby Tommy czy Dizzy to powiedział a nie najnowszy członek ;) No cóż - pozostaje wierzyć, że to prawda i że to rzeczywiście się stanie. Ja jednak uwierzę dopiero jak zobaczę ;) Co do nowych numerów to wolałbym żeby pojawiły się jakieś 2-3 nowe numery na koncertach i tyle. Bez żadnych psujących końcowy efekt wypuszczanych przecieków, dem, fragmentów itp. itd.
"Pleased to meet you - Hope you guess my name!"

Offline HeadSpace

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 225
  • Respect: +3
Odp: Będzie nowa płyta Guns N' Roses?
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 06, 2010, 11:41:50 pm »
0
Popieram - ale jeden nowy numer na trasie byłby fajnym sygnałem, że płytka jednak będzie i pokazywałby kierunek w którym idzie zespół...

zgadzam sie, ale chcialbym zeby byl to calkiem nowy numer a nie jakies "odpady' z CHD. Uwazam, ze Axl ma teraz sklad najlepszy z mozliwych, jest BBF, ktory jest fenomenlanym gitarzystą, w swojej wiedzy muzycznej, technice gry ma tez feelling i potrafi zagrac tak ze mozna to zapamietac i wspominac - nie wyp*****dala najszybciej jak potrafi bez sensu. Jest Dj Ashba bardzo zblizony do Slasha, rockowo-bluesowy gitarzysta dla którego wg mnie melodia to podstawa solówki. No i w końcu Richard cos na styl Izzy'ego jak dla mnie - wiekszosc partii w GN'R to wlasnie podklady, jego gra jest jak najbardziej ok. Drzemie mega potenacjal w tym skladzie i Panowie moga razem stworzyc cos co bedzie ponadczasowe a wokal Axl'a nada temu smak i niepowtarzalnosc. czekam z niecierpliwoscią na efekt tej współpracy.
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2010, 09:51:33 am wysłana przez HeadSpace »

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Będzie nowa płyta Guns N' Roses?
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 06, 2010, 11:45:42 pm »
0
Jest Dj Asba bardzo zblizony do Slasha...
 No i w końcu Richard cos na styl Izzy'ego jak dla mnie
nie napisałeś tylko, że tommy trzyma rytm jak michael mckagan  :P
 ;)

Offline Borshoock

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Could Be Mine
  • Respect: +36
Odp: Będzie nowa płyta Guns N' Roses?
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 07, 2010, 01:01:59 am »
0
Bo bass można oje**ać XD Żartowałem, nigdy nie podważyłbym kluczowej roli bassu w utworze ale kocham tak żartować z mojego basisty który swoimi ruchami scenicznymi oraz mimiką strasznie mi się z Tommym kojarzy xD

Świetny news, nie zgadzam się aby Ashba nie majstrował przy tej płycie bo jak dla mnie to on ma najbardziej nawiązujące do 'ukochanego' starego składu ;) Zdecydowanie chce Checkmate'a.. ma riffa z tak zwanym pierdolnięciem xD Kocham to w piosenkach.. uważam też że nic by się nie stało jakby zrobili coś w stylu 'Pray For Me' Sixxów.. mówię o samym charakterze piosenki - fajny mocny riff który nadaje jej niesamowitego klimatu :) Aha i mam nadzieję że Axl nagra to jak najszybciej i nie aby zaspokoić swoją ciekawość bo Patience dużo mnie nauczyło xD Po prostu wolałbym by to zrobił nim minie mu doskonała forma, a minie z całą pewnością i obawiam się że to w całkiem nie długim czasie... bądź co bądź pięćdziesiątka na karku więc już zdecydowanie nie mamy 17 lat na wyśpiewywanie jednego krążka ;)

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Będzie nowa płyta Guns N' Roses?
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 07, 2010, 03:06:24 am »
0
No pożyjemy zobaczymy, ja jak zwykle jestem umiarkowanym optymistą:) czekam na dalsze informacje, jak będzie płyta to pijemy, nie?:D

Ja to nawet bez płyty nie powstrzymuję się od picia :D

Żeby zbytnio nie offtopować, to z udziałem BBF i Ashby nowy krążek powinien mieć bardziej rock n rollowy charakter niż "ChD".

PS. Zdrowie całego forum :P

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Będzie nowa płyta Guns N' Roses?
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 07, 2010, 08:52:35 am »
0
Ja wczoraj piłem z okazji pojawienia się tego newsa :D
- Nice boys don't play rock and roll... -

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7893
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip