Autor Wątek: Basista Avenged Sevenfold dziwi się małej dyskografii GNR… i zapomina o ChD  (Przeczytany 997 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547




Johnny Christ, na co dzień grający na gitarze basowej w Avenged Sevenfold, był gościem „Speak N’ Destroy”.

Zapytany o to, „czy nie uważa za dziwne, że zespół kalibru Guns N’ Roses nagrał tak niewiele płyt”, odpowiedział:

„Kiedy o tym myślę, to faktycznie jestem zaskoczony. Są tak legendarni, że można by pomyśleć, że mają nie wiadomo jak rozległą dyskografię. A jeśli nie liczyć coverów, to nagrali raptem trzy albumy…
Nie, wybacz, zapomniałem o Chinese Democracy. Uwielbiam płytę Chinese Democracy, ale zawsze o niej zapominam”.


Christ przypomniał również, że Guns N’ Roses i A7X zdarzało się grywać razem.   

„Koncertowaliśmy razem z nimi w Europie”, powiedział. „Na gitarze grał wówczas Bumblefoot, a na bębnach, zdaje się, Brain [Mantia].

Ilekroć spotykaliśmy się z Axlem, zachowywał się w stosunku do nas bardzo serdecznie. […]
Pod koniec trasy – to chyba było gdzieś w Szwecji – Gunsi zaprosili nas na pokoncertową imprezę. Poszliśmy. Axl zjawił się, podziękował nam za to, że pojechaliśmy z nimi w trasę, i w ogóle był bardzo miły, a my myśleliśmy sobie: Ale jazda. To przecież Axl Rose, k***a”.
 





Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Basista Avenged Sevenfold dziwi się małej dyskografii GNR… i zapomina o ChD
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 10, 2020, 11:49:04 am »
0
Nawet wśród fanów Gunsów są osoby, które chętnie zapomniałyby o tej płycie, więc co się dziwić?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Basista Avenged Sevenfold dziwi się małej dyskografii GNR… i zapomina o ChD
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 10, 2020, 12:48:09 pm »
0
Nawet wśród fanów Gunsów są osoby, które dawno postawily krzyzyk na tym zespole, wiec co sie dziwic?
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Basista Avenged Sevenfold dziwi się małej dyskografii GNR… i zapomina o ChD
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 10, 2020, 03:56:24 pm »
0
Wszyscy będą mieli kiedyś krzyżyk, więc co się dziwić?

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Basista Avenged Sevenfold dziwi się małej dyskografii GNR… i zapomina o ChD
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 11, 2020, 11:50:17 am »
0
Więc co się dziwić?

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1897
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Basista Avenged Sevenfold dziwi się małej dyskografii GNR… i zapomina o ChD
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 13, 2020, 08:52:46 pm »
0
Więc?

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Basista Avenged Sevenfold dziwi się małej dyskografii GNR… i zapomina o ChD
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 14, 2020, 08:45:26 am »
+1
Cześć Spamerzy  :D Nie da się ukryć, że Gunsi mają dość ubogą dyskografię, miejmy nadzieję, że kiedyś to się zmieni i wszyscy tego dożyjemy.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1897
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Basista Avenged Sevenfold dziwi się małej dyskografii GNR… i zapomina o ChD
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 15, 2020, 03:38:09 pm »
0
Tak, ten moment nastąpi, gdy Axl kopnie w kalendarz, a my jako stare pryki popędzimy do sklepów bądź wyklikamy sobie w sieci świeżutkie demówki sprzed 50 lat wyciągnięte z jego szafy i wydane jako "A tribute to..." ;)

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1232
  • Respect: +301
Odp: Basista Avenged Sevenfold dziwi się małej dyskografii GNR… i zapomina o ChD
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 16, 2020, 01:52:35 pm »
0
Płyta nagrana po wielu latach milczenia, w zupełnie innym składzie personalnym, odbiegająca stylistycznie od poprzednich dokonań... można się pomylić  ;)
In Rock We Trust

 

Ludzie powinni cieszyć się, że ten zespół nadal istnieje - Ron "Bumblefoot" Thal

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 13994
Ostatnia wiadomość Lipca 28, 2012, 11:34:31 pm
wysłana przez Canis_Luna