Autor Wątek: B-Real krytykuje Guns N' Roses  (Przeczytany 5868 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

smakol

  • Gość
Odp: B-Real krytykuje Guns N' Roses
« Odpowiedź #15 dnia: Października 30, 2008, 12:17:59 pm »
0
Reunion czy nie - ja poprostu zgadzam sie ze to nie gn'R a ChD zapowiada sie wybitnie słabo ! Dzikeuje za możliwość wypowiedzi a teraz możecie zalać mnie falą krytyki Pzdr

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: B-Real krytykuje Guns N' Roses
« Odpowiedź #16 dnia: Października 30, 2008, 12:20:41 pm »
0
B-Real zapomniał wspomnieć że zespół  GNR w tym składzie działa już kawał czasu.Co nie którzy już są dłużej w nim  niż starzy członkowie.

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1689
Odp: B-Real krytykuje Guns N' Roses
« Odpowiedź #17 dnia: Października 30, 2008, 12:36:10 pm »
0
myślę jednak, że chodzi bardziej o osiągnięcia niż o to jak długo Pan Stinson i Finck mają świadomość tego, że są członkami GNR ale nic w związku z tym sie nie dzieje...
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: B-Real krytykuje Guns N' Roses
« Odpowiedź #18 dnia: Października 30, 2008, 12:40:20 pm »
0
Smakol ale cię złość zżera że Axl jednak wydaje płytę........no jak kto on sam dał radę, bez Slasha,Duffa??? :rolleyes:A jeszcze ze swoim zespołem, zgroza!!!! To przecież nie możliwe żeby nagrał dobrą płytę bez nich....... :'(
Mike(y) jak kto się nic nie dzieje.Płyta wychodzi za 3 tygodnie.

smakol

  • Gość
Odp: B-Real krytykuje Guns N' Roses
« Odpowiedź #19 dnia: Października 30, 2008, 12:55:19 pm »
0
Smakol ale cię złość zżera że Axl jednak wydaje płytę........no jak kto on sam dał radę, bez Slasha,Duffa??? :rolleyes:A jeszcze ze swoim zespołem, zgroza!!!! To przecież nie możliwe żeby nagrał dobrą płytę bez nich....... :'(
Mike(y) jak kto się nic nie dzieje.Płyta wychodzi za 3 tygodnie.

Oj wręcz przeciwnie ! Jestem w 100 % szczęśliwy ! Przesłuchałem przecieki bardzo uważnie i słysząłem singiel - potem pusciłem to wszystko znajomym z którymi wychowywałem się na gn'r i słuchamy ich od ponad 10lat - wniosek KASZANA :] Tylko 2 numery są dobre czyli madagascar i the blues - jezeli to sa efekty 15 lat pracy to ja dziekuje panu Axlowi ! I nie nie dal rady bez duffa izziego i slasha ! Więcej będzie można powiedzieć po przesłuchaniu całej płyty... Ps. Dziwne jest to że większośc osób "starych fanów" tzn mających ponad 23-24 lata krutykuje nowe gn'r...a 16latkom sie podba-zastanawiające :P

SSolid

  • Gość
Odp: B-Real krytykuje Guns N' Roses
« Odpowiedź #20 dnia: Października 30, 2008, 01:03:03 pm »
0
Cytuj
B-Real krytykuje Guns N' Roses


c'nie

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: B-Real krytykuje Guns N' Roses
« Odpowiedź #21 dnia: Października 30, 2008, 01:11:13 pm »
0
Panowie, tak się można kłócić do usranej śmierci, każdy z nas ma indywidualny gust, jednym się nie podoba, drudzy nie akceptują nowego brzmienia, a trzeci nie mogą się doczekać nowej płyty.

Z tym wiekiem to przesadziłeś, znam sporo osób, którzy jednak mają ponad 16 lat i podchodzą im nowe utwory. Nie klasyfikuj po wieku, zresztą jak Ty zaczynałeś słuchać GNR nie miałeś więcej lat ;]

SSolid

  • Gość
Odp: B-Real krytykuje Guns N' Roses
« Odpowiedź #22 dnia: Października 30, 2008, 01:32:44 pm »
0
ale prosilem...

Springsteen

  • Gość
Odp: B-Real krytykuje Guns N' Roses
« Odpowiedź #23 dnia: Października 30, 2008, 02:21:14 pm »
0
To kolejny powód który sprawia że jestem przekonany że płyta będzie bardzo dobra i kolejny powód dla którego ją kupię - skoro nawet twórca muzyki rap wypowiada się że płyta będzie zła , mimo iż jej nie przesłuchał (co za obiektywizm w działaniu )
A tak z drugiej strony jakie ten koleś ma pojęcie o muzyce rockowej -  pie****i mnie to że występował ze Slashem - dla mnie był to nieudany występ i wręcz bardzo mi się nie podobał podobnie jak Aerosmith z RUN DMC - Walk This Way - według mnie takie eksperymenty na ogół są słabe pod względem muzycznym - i jeżeli ktoś decyduję się na występy z takimi twórcami to chyba jest już w jakimś stopniu wypalony czy też brak mu kasy - bo sorry ale dla mnie występ legend rocka z dwoma gościami deklamującymi coś przez nos nie jest szczytem marzeń.
Może i są oni legendami hip-hopu ale legendy hip-hopu/rapu a legendy rocka to  różnica porównywalna  między wielkością Księżyca a Ziemi.

Konstruktywna krytyka OK ale krytyka w stylu tego pana NIE BO NIE  mocno mnie wku...a
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2008, 02:23:06 pm wysłana przez Springsteen »

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: B-Real krytykuje Guns N' Roses
« Odpowiedź #24 dnia: Października 30, 2008, 02:31:31 pm »
0
Smakol a co ma wiek do tego?Że ktoś  kto ma 25 lat  zawsze ma lepszy gust od 16 latka?Tak mam to rozumieć?Jednym to się podoba ,drugim nie i tyle, co nie oznacza że Chinese jest wybitnie słaba.Mi się akurat wydaje że stary skład nie byłby wstanie nagrać takiej płyty bo  to nie ich styl i poziom umiejetności, dla tego odeszli.Chcą grać prostego rocka to niech sobie grają ,ja mam to w dupie, dla mnie to było dobre 10 lat temu ,teraz mnie to po prostu nudzi.

SSolid

  • Gość
Odp: B-Real krytykuje Guns N' Roses
« Odpowiedź #25 dnia: Października 30, 2008, 02:44:30 pm »
0
Napisalbym zeby spierdalac do tematu ktory wam zalozylem ale tego nie zrobie. Potem poprzenosze a ten poki co zamykam, idzcie na podworko ochlonac.

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: B-Real krytykuje Guns N' Roses
« Odpowiedź #26 dnia: Października 30, 2008, 02:55:10 pm »
0
Solid dzień dobroci?? od razu po warnie trzeba było :D :D

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 8262
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip