Autor Wątek: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF  (Przeczytany 54909 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #180 dnia: Kwietnia 14, 2012, 01:43:00 pm »
0
Cytuj
51% starego

Nie kompromituj się. Niektórzy mimo horrendalnej ilości napisanych postów, naprawdę ciągle nie mają do powiedzenia nic mądrego, ciągłe jęczenie i jakieś bezsensowne wywody. Skończcie, wszystkim ulży.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2012, 01:48:23 pm wysłana przez cravenciak »

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #181 dnia: Kwietnia 14, 2012, 01:47:05 pm »
0
Cytuj
a co do pojawiania się lub nie: slash wystąpiłby tam nawet gdyby nie chciał, przecież płyta w drodze, sama sie nie wypromuje ;]
i dlatego to jego pierwsza płyta bez nazwy GnR puszczana jest od miesięcy w radio, a druga też już ruszyła.
To dzięki Jego występom na galach moi znajomi go kojarzą z dobrej muzyki  :facepalm:
Pogódź się z tym, że to Slash jest płodnym artystą, który nie żyje zasługami przeszłości i nagrywa naprawdę dobre płyty, które same się sprzedają.
Niestety Axl bez nazwy zespołu i starych kawałków nie istniałby w świecie muzyki i niektórzy widzę nie potrafią się z tym pogodzić- On zresztą sam też nie potrafi.

Offline paula_00

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Płeć: Kobieta
  • "All we need is just a little patience."
  • Respect: +91
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #182 dnia: Kwietnia 14, 2012, 01:50:44 pm »
0
ciekawe jakby Chinese Democracy wydał jako Axl Rose a nie gn'r, to jaka była by sprzedaż i zainteresowanie ? sadze, że minimalne. Wiedział co robił, gdy żądał aby Slash, Duff i Izzy zrzekli się praw do nazwy Gn'r.
SLASH 13.02.2013 ♥

Offline dragoon

  • Patience
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #183 dnia: Kwietnia 14, 2012, 01:52:59 pm »
0
forum podzielone na proAxl i proSlash. Cóż ja uwielbiam ich obydwu, strasznie bym się cieszyła gdyby w końcu spotkali się w jednym miejscu i skończyli z tą całą wojną, a z tego co wiem Slash by tego chciał. Tyle, że Axl to Axl i nie obchodzą go inni tylko to co sam myśli, czuje czy sobie ubzdura. Jedni mówią, że wypiął się na nich, a dla mnie stchórzył.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #184 dnia: Kwietnia 14, 2012, 01:57:22 pm »
0
tak to działa: wy macie swoj punkt widzenia, ja mam swój a to że was jest troje nie znaczy że wasz punkt jest właściwy. slash lubi być w centrum zainteresowania, lubi wydawać płyty więc niech sobie robi ale jakość nie zawsze idzie za ilością.

 co do 51% to tak, właśnie tyle albo i więcej stanowi axl. to on jest tym charyzmatycznym wokalistą śpiewającym, komponującym znanym ze swojego stylu podczas gdy slash to niebezpieczny gitarzysta lubiący wypić i pograc, takich jest wielu, jemu zwyczajnie się udało. równie dobrze mógłby to być ashba, gdyby akurat wtedy był w LA.  

A TRZYMAJĄC SIĘ TEMATU, BO JA ZAWSZE SIĘ GO TRZYMAM nie moge się doczekać występu oraz jak zostanie przedstawiony bóg gitary i jego skład który oczywiście jest odpowiedzialny w 110% za sukces GNR, axl to jakis ziomek biegał w spodenkach kto go tam pamięta?  ;]

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #185 dnia: Kwietnia 14, 2012, 01:58:13 pm »
0
no i widzisz ja też kocham iż obu nadal tak samo, ale nie rozumiem
niektórych z Was do aprobaty zachowań Axla, który wszystkim robi od lat na złość
i mi i Wam jako fanom i sobie... itd.

Offline Volttius

  • Patience
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #186 dnia: Kwietnia 14, 2012, 01:58:53 pm »
0
Moim zdaniem Axl robi blad ze sie nie pojawi na gali, teraz go beda hate'owac jeszcze bardziej a tak by przyszedl i by mial troche spokoju ( z hate'owaniem :p) a reuniony i tak by nie bylo
Pytanie do adminów, może już czas otworzyć nowy wątek, konkretnie o HOF? Wraz z informacjami o transmisji, które podałem. Tam już będzie można w spokoju toczyć dyskusję.
Zalozylem taki temat ale zostal zamikniety

Kto z GNR jest dolaczany do RRHOF (czy ktos jeszcze oprocz skladu z AFD)  ??

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #187 dnia: Kwietnia 14, 2012, 01:59:46 pm »
0
chyba AFD + sorum jeśli dobrze pamiętam  ;)

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #188 dnia: Kwietnia 14, 2012, 02:03:02 pm »
0
Cytuj
co do 51% to tak, właśnie tyle albo i więcej stanowi axl
gdyby tak było to nagrałby płytę przynajmniej w połowie tak dobrą jak AFD i osiągnąłby w połowie tak wielki sukces.
Niestety Axl to nazwa i marka GnR i tutaj się z Tobą zgodzę.
Niestety dla mnie oryginalne GnR to 20% wkładu każdego z nich w ten sukces.

Offline paula_00

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Płeć: Kobieta
  • "All we need is just a little patience."
  • Respect: +91
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #189 dnia: Kwietnia 14, 2012, 02:06:31 pm »
0
20% miał wkładu, , żeby mógł biegać w spodenkach po scenie i śpiewać piosenki, to najpierw musiały być one napisane, a z tego co wiem to każdy ze składu AFD pisał te teksty, no prócz Adlera.  :P Cenię sobie Axla, ale jeśli olewa fanów, to przykro mi.
SLASH 13.02.2013 ♥

body

  • Gość
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #190 dnia: Kwietnia 14, 2012, 02:08:49 pm »
0
Cytuj
co do 51% to tak, właśnie tyle albo i więcej stanowi axl
gdyby tak było to nagrałby płytę przynajmniej w połowie tak dobrą jak AFD i osiągnąłby w połowie tak wielki sukces.
Niestety Axl to nazwa i marka GnR i tutaj się z Tobą zgodzę.
Niestety dla mnie oryginalne GnR to 20% wkładu każdego z nich w ten sukces.
W dziejszych czasach muzyka rockowa nie sprzedaję się tak dobrze jak kiedyś, ostatni album ac/dc sprzedał się bardzo słabo.
Powiedz mi jaki wkład miał w gnr Adler?

Offline dragoon

  • Patience
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #191 dnia: Kwietnia 14, 2012, 02:09:08 pm »
0
Cytuj
co do 51% to tak, właśnie tyle albo i więcej stanowi axl
gdyby tak było to nagrałby płytę przynajmniej w połowie tak dobrą jak AFD i osiągnąłby w połowie tak wielki sukces.
Niestety Axl to nazwa i marka GnR i tutaj się z Tobą zgodzę.
Niestety dla mnie oryginalne GnR to 20% wkładu każdego z nich w ten sukces.



dokładnie się z tobą zgadzam. Nie można odbierać chłopakom ich wkładu i pracy w płyty przez koncerty kończąc na wywiadach. Teraz owszem GNR większości kojarzy się z Axl ale nie można powiedzieć że ten zespół zyskał najwięcej przez niego. `Zespół` to słowo chyba samo mówi za siebie.

Offline paula_00

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Płeć: Kobieta
  • "All we need is just a little patience."
  • Respect: +91
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #192 dnia: Kwietnia 14, 2012, 02:10:52 pm »
0
"ani ja ani nikt z mojego obozu"  :P, cóż kiedyś to był zespół teraz jego własny obóz, tak jak zawsze chciał  :P :P
SLASH 13.02.2013 ♥

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #193 dnia: Kwietnia 14, 2012, 02:12:54 pm »
0
hehe no żeś się uczepił biednego Adlera.
Jednak to jego sekcja perkusyjna sprzedała się w nakładzie 28 mln egzemplarzy i kropka.
Cytuj
W dziejszych czasach muzyka rockowa nie sprzedaję się tak dobrze jak kiedyś
prawda, jednak odniesienie sukcesu typu nowe płyty Kings of Leon, U2, Metallica (nie Lulu) ....pokazują, że
może być o nich równie głośno jak kiedyś.

Offline Volttius

  • Patience
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13291
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax