Autor Wątek: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF  (Przeczytany 55664 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #135 dnia: Kwietnia 13, 2012, 01:58:43 pm »
0
Cytuj
a) Tak czy siak płaci się za 3 godzinny koncert, żaden argument dla mnie.
Akurat jeśli chodzi o to, to są artyści, którzy niekoniecznie grają 3-godzinny koncert i GN'R (jak się mylę proszę poprawiać) jest w czołówce jeśli chodzi o długość koncertów

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #136 dnia: Kwietnia 13, 2012, 02:00:18 pm »
0
Ale skoro za to płacę, to łaski nie robią. Powinni zawsze być na czas i tyle, nie ma dyskusji.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #137 dnia: Kwietnia 13, 2012, 02:01:04 pm »
0
Nie neguję tego, że spóźnienia są złe ale nikt Ci nie mówi, że zespół będzie grał 3h i nie masz prawa tego wymagać

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #138 dnia: Kwietnia 13, 2012, 02:03:35 pm »
0
Ale skoro za to płacę, to łaski nie robią. Powinni zawsze być na czas i tyle, nie ma dyskusji.
Masz racje,płacisz,wymagasz,czekasz cierpliwie na Axla lub idziesz do domu,wybór należy do Ciebie.

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #139 dnia: Kwietnia 13, 2012, 02:09:35 pm »
0
No i w tym momencie doszliśmy do sedna, sam potwierdziłeś to, co chciałeś zaprzeczyć.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #140 dnia: Kwietnia 13, 2012, 02:14:12 pm »
0
Czyli?

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #141 dnia: Kwietnia 13, 2012, 02:51:49 pm »
0
A ja mam wrażenie, że znowu schodzicie z tematu  :rolleyes:
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #142 dnia: Kwietnia 13, 2012, 04:45:10 pm »
0
Ale skoro za to płacę, to łaski nie robią. Powinni zawsze być na czas i tyle, nie ma dyskusji.

nie wiem czy ty wiesz ale Axl na ciebie tam nie czeka, więc jeśli nie masz ochoty czekać na koncert to nie idź, bez łaski.

A co do "nie bo nie" Axla o którym ktoś gdzieś wspomniał, to wcale tak to nie jest: nie chce gali bo ma nowy skład, nie chce starego i koniec.

Offline paula_00

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Płeć: Kobieta
  • "All we need is just a little patience."
  • Respect: +91
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #143 dnia: Kwietnia 13, 2012, 04:52:41 pm »
0
właśnie w tvn24 mówili o liście Axla ;D puścili kawałek WTTJ, DT, i NV  :wub:, i teledysk it' so easy :lol:
SLASH 13.02.2013 ♥

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5020
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1693
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #144 dnia: Kwietnia 13, 2012, 05:01:46 pm »
0
I pieprzyli głupoty, że Axl dopuszcza jedynie możliwość nagrania jednego, bądź dwóch kawałków ze starym składem.

 :facepalm:

media psiakrew...
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline paula_00

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Płeć: Kobieta
  • "All we need is just a little patience."
  • Respect: +91
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #145 dnia: Kwietnia 13, 2012, 05:03:55 pm »
0
właśnie tym mnie wkurzyła ta babka. :facepalm:
SLASH 13.02.2013 ♥

Offline dorota40

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +6
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #146 dnia: Kwietnia 13, 2012, 05:19:49 pm »
0
50-letni facet ma prawo do własnych decyzji i trudno mu tego prawa odmówić; cóż...wszyscy chcieliby zgody  Axl-Slash i każdy ma nadzieję że kiedys do pojednania dojdzie. Widać dla Axla ten czas jeszcze nie nastał. Tez mi szkoda bo złe emocje, żal i brak wybaczenia kłócą ludzi ze sobą. Może odpowiedzią na ta decyzję jest motto p.Rose : "   Jesteśmy stworzeni z dwóch kontrastujących idei: miłości i strachu. Wybierz jedno z nich i żyj."......to oznaczałoby że i tym razem wygrał strach  /pzdr

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1490
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #147 dnia: Kwietnia 13, 2012, 06:08:01 pm »
0
Czy tylko ja mam wrażenie tu, że ze trzy ostatnie strony są o wszystkim tylko nie o temacie? Co ma wspólnego pojawienie się na RARHOF z tym czy on wyda płytę czy nie oraz czy się spóźnia na koncerty czy nie?  :facepalm:

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #148 dnia: Kwietnia 13, 2012, 07:15:26 pm »
0
nerwy ci pusciły :D.

I w dodatku psycholog :D Zadziwiasz mnie :D

W sumie to kompletnie nie mój interes czy Axl Rose przyjmie nominację czy nie. Bez sensu moje żale. Ja za płyty zapłaciłem, bo lubię muzykę Gunsów, Axl zarobił i wszyscy są szczęśliwi.

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #149 dnia: Kwietnia 13, 2012, 08:46:18 pm »
0
Izzy asked me to do him a favor and sort of get this out for him. Izzy don't Tweet, etc.

Thanks.

Duff

Izzy's Statement:

I have waited up to this point to see what would become of the GNR induction into RRHOF. I would like to say THANK YOU and GRACIAS to RRHOF for the acknowledgement of our works over the years as a band. BIG THANKS to all my bandmates who helped get us to where we are today. And, of course, THANK YOU to all of the people on this planet (including, but not limited to, the entire universe and beyond, etc., etc., etc.) who have supported Guns N' Roses from day one. Adios, Amigos!

Izzy Stradlin

LONG LIVE ROCK N ROLL!

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13607
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax