Autor Wątek: Axl przemówił  (Przeczytany 8518 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Axl przemówił
« dnia: Kwietnia 10, 2007, 08:34:52 pm »
+1
Artykuł wraz z wypowiedziami Axla Rose'a znalazł się na meksykańskiej stronie internetowej.

"Trasa i wypuszczenie albumu jest bardzo ekstytujące dla nas. Jesteśmy skupieniu na wypuszczeniu płyty, lecz nie zawsze wszystko zależy od nas. Jesteśmy w momencie korekty materiału, który stworzyliśmy i płyta zostanie wydana.

Nie lubię spekulacji. Guns N Roses jest wciąż żywe. Najlepszym źródłem informacji o nas jest strona internetowa www.gunsnroses.com. Tam będą  wszystkie szczegóły, tego co robimy i nikt nie będzie oszukiwany.

Wszystko jest problematyczne. Jest za wiele spraw i historii do opowiedzenia. Potwierdzone jest to, że chcemy wydać płytę w odpowiednim czasie.

Zespół jest wciąż ten sam, chcemy koncertować. Występy na żywo są naszym priorytetem i sprawia mi przyjemność wsparcie fanów. Dla nich kontynujemy trasę, dla nich jednoczymy się w zespole."


Info
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2007, 08:46:07 pm wysłana przez el_loko »

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Axl przemówił
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 10, 2007, 08:40:05 pm »
0
Fajnie, że Axl się odezwał, ale za dużo ogólników. Pierwsze zdanie daje do myślenia, że płyta chyba przed wakacjami się nie ukaże.
Poza tym dziwi mnie trochę fakt mówienia, że najlepszym źródłem informacji jest ich strona. Chyba Axl długo tam nie zaglądał.  ;) Jeśli miałbym tylko się sugerować ich stroną to ciągle żył bym w przekonaniu, iż na razie mają tylko Japonię zaklepaną. Moim zdaniem odsyłanie po informację na gunsnroses. com to niezbyt dobry pomysł.  

Offline lamf

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1612
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Axl przemówił
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 10, 2007, 08:41:22 pm »
0
Axl znów udowadnia, że płyta nie jest jego priorytetem.  :D

Jest za wiele spraw i historii do opowiedzenia.

Tu się zgadzam. Chłopcy powinni napisać utwór, który będzie opowiadał historię wydawania owej płyty - mógłby się znajdować na stronach B singli czy coś. Mogłoby być ciekawie.

Potwierdzone jest to, że chcemy wydać płytę w odpowiednim czasie.

Zdaje się, że znamy cholernie różne definicje słowa 'odpowiedni' niż Axl.  

Offline Morrison

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Respect: 0
Axl przemówił
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 10, 2007, 08:43:07 pm »
0
Hmmmmmmmm,wychodzi na to,że jednak dostaniemy Chinese Democracy...Tylko dlaczego,ciągle jest mowa o korektach,dogrywaniu czegos tam-mógłby poda wreszcie datę wydania...Co do koncertów,to mam nadzieje,że usłyszymy inne kawałki np.Civil War,czy chociaż Yesterdays,kochają grać koncert,tylko,że z niezmienną setlistą,to troche nudne:P...Czekam na Chinese Democracy( jak zobacze ten album w sklepie,to zawału dostane:P),czekam na Libertad,oraz na kolejny album Queens Of The Stone Age - Era Vulgaris,wiem,że to nie ma nic wspólnego z Axl'em i jego kompanią,ale obok GNR i VR,to moja ulubiona kapela:)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34664
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3432
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Axl przemówił
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 10, 2007, 08:45:37 pm »
0
Cytuj
Moim zdaniem odsyłanie po informację na gunsnroses. com to niezbyt dobry pomysł.
W sumie racja,ale tak BTW terminy z RPA też tam są ;) Może to zachęcenie ze strony Axla do odwiedzania ich serwisu świadczy o tym,że "wkrótce" będzie więcej aktualizacji? ;) Na pewnym forum zagranicznym ;) odezwali się "przedstawiciele" Gn'R,którzy napisali,że oficjalne forum coming soon i dali "parę" ankiet dla fanów ;) Nowe koncerty Gunsów już za 4 dni. Twierdzenia Axla były wyjęte z kontekstu,opowieści o trasie,ale uznaliśmy,że tylko to,co mówi Axl jest istotne,bo w końcu jakiś czas się nie odzywał,jakby nie było ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Axl przemówił
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 10, 2007, 08:52:04 pm »
0
Cytuj
Może to zachęcenie ze strony Axla do odwiedzania ich serwisu świadczy o tym,że "wkrótce" będzie więcej aktualizacji? ;)
Jeśli tak będzie i rzeczywiście strona zacznie "żyć" to go w tym miejscu przeproszę za moje słowa.  ;)
Wracając do jego wypowiedzi... Fajnie, że piorytetem są dla nich koncerty i że chłopaki zaczynają się dogrywać, zarówno muzycznie jak i prywatnie, ale Axl czasem powinien pomyśleć również co jest piorytetem dla jego fanów. A moim skromnym zdaniem nie są to tylko koncerty, z ciągle tą samą setlistą. Wydajcie płytę, a potem koncertujcie ile wlezie do nagrania kolejnej płyty.  ;)  

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Axl przemówił
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 10, 2007, 09:29:45 pm »
0
Przychylam się do tego, o czym wspomniał Hubik. Axl powinien wyrwać się wreszcie z sideł egocentryzmu i pomyśleć o fanach, których priorytetem w większości jest wysłuchanie gotowej Chińszczyzny. Ileż można promować płytę widmo? O jakim "odpowiednim czasie" wydanie płyty mówi Axl? Wg mnie ten czas już minął...Nie ma sensu zwlekać. Występy live zapewne dają jakiś przedsmak tego, czego możemy spodziewać się po ukazaniu albumu, ale czy kolejna trasa z setlistą wypełnioną głównie kawałkami z AFD zaspokoi apetyt na ChD? Odpowiedź jest jedna "nie"! Ufam, że podczas trasy w Japonii zespół nas zaskoczy i setlista się zmieni  ;) ...Mam także nadzieję, że usłyszymy piosenki takie jak TWAT czy Silkworms, nie wspominając już o Prostitute, Sorry oraz innych perełkach z Chinese :)...Sama się sobie dziwię, że ciągle wierzę w tego "drania" :D  

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
  • Respect: +1
Axl przemówił
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 10, 2007, 09:55:49 pm »
0
Żadnych konkretów, nic co by coś wyjaśniło i dało nadzieje na ujrzenia chińczyków....

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

Offline święty

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • "...came in this world alone..."
  • Respect: +1
Axl przemówił
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 10, 2007, 10:14:52 pm »
0
jest gdzies link do oryginału tego artykulu ?
A wrzućmy se wszyscy na lusss... ;)

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Axl przemówił
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 10, 2007, 10:16:22 pm »
0
Cytuj
jest gdzies link do oryginału tego artykulu ?
Masz w pierwszym poście el_loko. Kliknij w info.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2007, 10:17:12 pm wysłana przez Hubik »

Offline Tatdoul

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Axl przemówił
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 10, 2007, 10:28:58 pm »
0
Axl dał głos... Co wiemy? To samo co dotąd... "Jesteśmy skupieniu na wypuszczeniu płyty, lecz nie zawsze wszystko zależy od nas."... dziwne to...

No ale optymistyczny akcent na koniec:

"płyta zostanie wydana."

Ciekawe czy jeszcze w tym dziesięcioleciu?  :ph34r:  ;)  

Offline Zoltar

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Respect: 0
Axl przemówił
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 10, 2007, 10:35:55 pm »
0
No niesamowita historia, co on nie powie, doprawdy same rewelacje  :D Tak, tak teraz wierze, że ChD istnieje. Przekonał mnie tą konkretną  wypowiedzią. No tylko kilka poprawek, miksów, weryfikacji itd i już w 20007 roku Axl przedstawi nam kolejne zapewnienia, że już niedługo w odpowiednim czasie zdradzi nam w tajemnicy kolejną ostateczną datę pojawienia się terminu wydania płyty, która juz jest tylko właśnie zastanawiają się jakie piosenki maja się na niej znaleśc i wtedy będą mogli dograć kilka partii nowych członków i kilka numerów nagrać od nowa i wtedy to już na 100% zdradzi tą datę i płyta widmo się pojawi :lol:  :lol:  :lol: A teraz czas na "tłumaczy" Axla, którzy będą się dopatrywać w tej wypowiedzi "jak to Axl ma rację, bo przecierz nie powiedział, że... a za to powiedział, że...." z resztą ostatnio też tak było i zapowiada się, że będzie tak jeszcze bardzo długo a przynajmniej do czasu wydania ChD czyli jeszcze conajmniej jakiś kilka(naście) lat :lol:  :lol:  :lol: Uwielbiam to.  :D  Pozdrawiam.

Offline NeoXX

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 375
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fan. Nie fanatyk.
  • Respect: -1
Axl przemówił
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 10, 2007, 10:42:29 pm »
0
Axl,Axl ... co Ty wyprawiasz ? wstydź się ...
W ramach protestu fanów, do czasu aż ChD nie zostanie wydane, fani powinni nie przychodzić na koncerty i Axlowi otworzą się oczka ...

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Axl przemówił
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 10, 2007, 10:51:05 pm »
0
mam nowe ulubione powiedzonko  ;) "Wszystko jest problematyczne" :D

zobaczymy... czy cos z tego wyniknie...btw. ciekawe jakie wpisowe bedzie na oficjalne forum ;)

REKLAMA

Nasze forum jest DARMOWE

KONIEC REKLAMY ;)


Co do zdania które mówi, iż zespół jest cały czas ten sam... tzn. z Brainem ? :)

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Axl przemówił
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 11, 2007, 06:09:03 am »
0
Jego wypowiedź jest tak ułozona, żeby nie mozna było przyczepić się do żadnego słowa i wnioskować na jego podstawie o dacie wydania chd :D  

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13244
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax